Yetişkin kadınlarla tavlama ve sohbet nasıl edilir

Birkaç hafta önce, buradaki okuyuculardan biri, tipik bir konuşmanın yeni bir kadınla nasıl başa çıktığına ve onu nasıl ele geçirdiğime dair bir örnek bulmamı talep etti. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca kağıda birkaç kez konuşmaya çalıştım, ama her biri çok güzel bir örnekten daha azdı – ya da kız, erkekleri başlangıçta ve aralarında işe yarayacak kadar işe yarayacak kadar agresif bir şekilde meşgul ettiğinden ya da Zaten kızı sosyal çevreden biliyordum, bu yüzden tamamen yeni bir bağlantı değildi, ya da birden fazla insanın dahil olduğu ve ben onunla bir bağlantı kurarken bir kadın için rekabet eden diğer erkekleri hokkabaz ediyordum. chat siteleri

ÖRNEK KONUŞMA

İşte, bir konuşma uzmanı ve derin dalış konusunda bilgili bir adam için tipik bir konuşma nasıl gidecektir. Boyunca notlar vereceğim. Kahramanımızı New York’ta bir salona yerleştirelim.

O’na: Seni burada gördüğünüzü gördüm, ve sana gelmek zorundaolduğumu söylemek için bütün gün gördüğüm en çarpıcı tarzı anladım. Ben Joe.

Onun: Merhaba… Ben Tina.

O’na: Merhaba Tina. Gecen nasıl gidiyor?

Onun: Tamam. Gecen nasıl gidiyor?

O’na: Her şey yolunda gidiyor. Söyle bana, New York’lu yerli mi yoksa uzak bir yerden mi geliyorsun?

Şimdiye kadar, oldukça standart konuşma ücreti. Daha ilginç kelimeler ve kelime öbekleri kullanmaya başladığımızı görebilirsiniz; Onun ilgisini benzersiz sözcük ve cümle yapıları seçenekleriyle yakalamak istersiniz.

Onun: Hayır, ben New York’um, doğdum ve büyüdüm.

O: Ah, tamam. Yani turistlerin tüm gizli yerlerini biliyorsunuz ve sadece tahmin edebiliyorum.

Ona: Nerelisin?

O: Şu anda mı yoksa aslen mi?

Onun: Um… şu an.

Burada konuşmaların bazı incelikleri. Nereden geldiğini söyledikten sonra, adamımız konuşmayı gerçekten ilerletmeden değerini arttırır, böylece kendisini ileriye taşımak için toplumsal baskıyı ortaya koyar. Eğer onun değerini inşa etmeden asılmasına izin verirse, gitmeye eğilimli olabilir ; Onu kurduğundan ve sesini iyi ve bilgili hale getirdiğinden ve kendini bir şekilde kendini beğenmediğinden, kendisini tekrar kurmak ve bir soru sorarak ilgi göstermekle yükümlü hissedecektir .

Bu nedenle, sadece orta derecede ilgilenen kızlarla bile, bunu bir şeyler kurmaya başlamak için kullanabilirsiniz.

Bir sonraki soruya ne zaman bir soru sorduğunda, onu ona geri gönderiyor ve daha spesifik olmasını istiyoruz. Arındırma isteğinin sadeliği nedeniyle, uyuyor ve bu nedenle bizden bir cevap bulmak için daha fazla çaba harcıyor – başka bir deyişle, yine burada da peşinde.

O’na: Şu an New York’lu bir yerliyim. Pekala, yerli değil, ama burada yaşıyorum, eğer bu bir şey için geçerliyse.

Onun: Ne kadar süredir burada yaşıyorsun?

O’na: Bu güzel bir soru, ne kadar süredir burada yaşıyorum? Umm… Sanırım yaklaşık iki yıl, evet? Şehirde ne işin var?

Onun: Ben bir paralegal.

O: Oh havalı, havalı. Bu, bir gün bir avukat olmayı arzuladığın anlamına mı geliyor yoksa patronunun ne yapması gerektiğini ve “Asla benim için?”

Burada iş ile ilgili duygularını ve gelecekteki planlarını bulmaya çalışıyorum.

Onun: Bir gün bir avukat olabilirim. Aslında, ondan daha çok iş yapıyorum ve hepsi de zor şeyler.

O’na: Sevdin mi?

Onun: Tamam.

O: Tamam, peki, neden iyi bir iş yapıyorsun? Neden bu muhteşem birini bulamıyorsun?

İşin daha derin dalışı.

Her: Orada [gülüyor] olan hiçbir inanılmaz işler.

O’na: Orada bir yerlerde harika bir iş olmalı.

O çerçeveyi kontrol edemiyor ve inanılmaz işler olmadığını iddia ediyor. Orada olan şaşırtıcı işler; ve ona gösterecek.

Onun: Ne gibi?

O: Gibi… Şey, bilmiyorum. Dünyada başka bir şey yapabilir ve şimdi ödediğiniz ile aynı parayı alırsanız, bunun yerine ne yaparsınız?

Tuzaktan kaçınıyor. Yerine yanıtlayan ve anlamaya ve ne tür iş listesi çalışmakla diyedüşünür o inanılmaz bulacaksınız, onun yerine ona geri atar ve o oldukça yerine ne yaparım onu sorar.

İşleri listelemeye başlarsa, “Hayır, bu iş inanılmaz değil!” Diye cevap verebilir. ya da, “Bu gerçek bir iş değil,” gibi şeyler “Şaşırtıcı işler yoktur” şeklindeki pozisyonunu savunmak gibi şeyler (bana güvenin, pek çok kez orada bulundum). Bu yüzden, örnekler listelememeyi seçiyor ve bunun yerine bunu yapmasını istiyor.

Orada inceliklere dikkat edin: inanılmaz işler olmadığını söylüyor, orada ne işlerin harika olduğunu soruyor, ve o ne yaptığını şimdi yapmaktan hoşlandığı işi ona soruyor. Sonuç olarak, o şu soruyu değiştirir: Şimdi “Neden bu, inanılmaz bir iş yapmıyorsunuz?” ama daha ziyade “Ne iş yaparsın?”

Onun: Hmm, peki … belki veteriner olarak çalışabilirim.

O: Bir veteriner?

Onun: Evet.

O’na: Vay, bu bir paralegal olmaktan farklı. Ne, yanlış okula mı kayıt oldun?

Onun: [güler] Hayır, sadece yasada daha iyi bir maaş alma fırsatının olduğunu düşündüm.

O’na: Görüyorum. Sonsuza dek yasal meslekte kalacak mısın?

Onun: Ehm… belki beş ila on yıl gibi.

O zaman ne?

Onun: Bilmiyorum, bu uzun zaman geçti. Ne yaparsın?

Gelecekteki planları hakkında daha fazla şey öğrenir ve bunun hakkında konuşup konuşmayacağını görmek için okul konusunu gündeme getirir. O içine gitmez, ama yok onu bu parayı bildirmek o muhtemelen ettik daha zevk olacağını işin üzerinde bulunur işi alınarak onun için önemli bir faktördür.

Kadınla bağlantı kurmanın, kendisinin kişisel olarak önemli gördüğü şeyleri anlatmasını sağlamakla ilgili olduğunu unutmayın. Yaptığı işten hoşlanmadığı bir iş seçmenin mantığı oldukça kişisel bir anlam taşıyor ve muhtemelen o kadar çok insanla o kadar çok şey konuşmuyor. Onun önemi ve onun için bir konuşma konusu olarak nadirliği kombinasyonu daha güçlü bir bağlantı oluştururken daha etkili hale getirir.

O’na: Ben bir sanatçıyım; bazı yaratıcı şeyler yapın.

Onun: Ne gibi?

O: Boya, çoğunlukla. Birkaç fotoğraf çek. Kendi stüdyomu almak istiyorum.

Onun: Gerçekten mi? Fotoğrafçılığı seviyorum.

Sanatsal uğraşları boyunca onunla aktif olarak bağ kurmaya çalışıyor.

O: Oh, yolu yok. Güzel fotoğraflar çekiyor musun?

Onun: Hayır, ben korkunçum! Dijital kamera bile kullanamam.

O: Ah, o kadar da kötü olamazsın ! En azından bazı iyi resimlere sahip olmalısınız .

Onun: Hayır, gerçekten. Bütün resimlerim berbat!

O’na: [güler] Pekala, bazen sana bazı işaretçiler vereceğim. Yaratıcı olan başka neler var?

Ona meydan okumaktan ya da onu kızdırmaktan ziyade, yeni başlayanlar ve ara partnerin yapabileceği gibi, o, belirli bir alanda onu daha gelişmiş olarak gördüğü için buradaki savunmasızlığı fark eder ve ona onu söyleyerek onu inşa etme fırsatını bulur. bazı iyi resimler çekmeli, sonra bazı belirsiz tarihlere işaretçiler vermek için küçük bir teklif yapmalı. Daha sonra, onun yaratıcı olduğunu (iyi kalitede) kabul ederek onu ödüllendirir ve başka neler yaptığını bulmaya çalışır.

Onun: Hiçbir şey değil.

Him: olmalı bazı şey.

Onun: Hayır, gerçekten! Dünyadaki en yaratıcı insanım.

O’na: Bir hukuk bürosu için çok çalıştın. Bazılarını bazen yapmak için yaratıcı olmalısın.

Yine, bu kare savaşını kazanmasına izin vermeyecek. Tabii ki yaratıcı bir şeyler yapıyor. Yaratıcı bir insan olarak onu resmetmek için kendini yaratıcı yapmak zorunda kalabilir (bu durumda, bir hukuk firmasında işe yaramaz işin yaratıcı olduğunu ima eder), ama onu inşa etmek için yapıyordur, bu yüzden sorun değil.

Bir kızın, belirlediğiniz bir standarda uymadığını ima ederek “kazanmasına” izin verirseniz kaybedersiniz. Ekranın içinde başarısız olan bir kıza fazla ilgi göstermeyerek devam edemezsin. Böylece, onun başarısız olmasına izin vermeyi reddetmek ve onun geçişine yardımcı olmak için bir yol bulmak. Bunu görüyor ve gerçekten onun yanında olduğun gibi bakıyor çünkü seni kazanmasına yardım etmeye çalışıyorsun. Her türlü sizin için iyi.

Onun: Belki. Ben çiziyorum. Daha çok doodle gibi. Bu sayılır mı?

O: Tabii ki. Yaratıcı olabileceğiniz milyonlarca yol.

Onun: Fotoğrafla para kazanıyor musunuz?

O: Hayır, aslında, ben bir çeşit mücadele sanatçısıyım. Bir günlük işim var, faturalarıma dayandığım şey bu, ama ben bu şekilde tanımlanmayı sevmem, böylece her zaman bir sanatçı olduğumu söyleyeceğim.

Onun: Günlük işin nedir?

O’na: Projeleri şehir merkezinde bir şirkette yönetiyorum.

Onun: Oh, bu iyi.

O’na: Hiçbir şekilde! Cehennem gibi sıkıcı. Fotoğrafçılığımın çıkmasını istiyorum, böylece bilgisayarımın önünde uyuyarak bütün gün masayı sürmeyi bırakabilirim.

Şimdi bu gizemli yabancı hakkında daha fazla şey öğreniyoruz ve birazcık dışarı çıktı. Her şeyden önce bir günlük işi var, o yüzden sadece bir haydut ve açlıktan uzak bir sanatçı değil. Ancak, kendini bir sanatçı olarak tanımlamakta ve odağı hızla işinden uzaklaştırmaktadır, bu yüzden onu sadece bir ilişkiden sıkıcı ve kıymetli olan bir sakat proje yöneticisi olarak görmemektedir. O bir sanatçı; Bu romantik. Ve romantik görünen erkekler, kadınların sevgili olarak istedikleri erkektir.

Onun: [gülüyor] Bunu ben de yapıyorum.

O: Evet, cidden. Para için zamanımızı nasıl bitirdik? James Bond olmak ve dünyayı dolaşmak, kötü adamları öldürmek ve güzel kadınları baştan çıkarmak istedim.

Onun: [güler] Bu konuda harika olursun, bence. Bunu yaparsan, belki birkaç görev için seninle geleceğim.

O’na: Benim Bond kızım olabilirsin.

Onun: Tamamen.

O: Bond kızı her filmde farklıdır. Ben senden hoşlanıyorum.

Onun: [gülüyor]

O’na: Belki iki film için sizi çevrede tutmaları için yazarları lobeceğim. Bir devam filmi falan gibi.

Onun: [gülüyor]

Burada bağlanıyorlar. Rol oynamak için biraz zor olduğunu ama yine de onunla birlikte çalışmasına yardımcı olmak için çalıştığını ima ediyor Görüyor musun? Onu alması zor, ama yanında ve bir erkeğin ne kadar zor olmasına rağmen onunla birlikte olmasına yardım etmeye çalışıyor. Eğer almak çok zorsa, kapanır ve soğuyacak. Eğer onu yakalamasına yardım etmeye çalışıyorsa ama elde etmesi zor değilse, çok kolay olduğunu ve sıkıldığını düşünecektir. Ancak, elde etmesi zor ve onun için zorlanıyor ve başarısına yardım etmeye çalışıyorsa… iyi… şimdi de merak uyandırıyor.

O’na: Hey, buraya koşmadan önce bir koltuk alalım. Orada bir kanepe var.

Onun: Tamam.

[ikisi git ve otur]

Her ikisini de ağır bir şekilde bağlarken ve konuşmanın tadını çıkarırken yüksek bir noktadan sonra onu hareket ettiriyor. Bu onunla birlikte olmayı taahhüt eder.

O’na: Bana kendinden bahset; Senin hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Eşzamanlı olarak ona karşı (“Senin hakkında hiçbir şey bilmiyorum”), ona ilgi duyduğunu ifade ediyor (onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor) ve uyum talep ediyor (“Kendinden bahset”). Bu, sürücünün etkileşimin koltuğunda sıkı bir şekilde yapması ve dikmesi için çok baskın bir şeydir. Onu biraz dengeden atar, bu yüzden onu kullandıktan ve cevaplara doğru yönlendirdikten sonra biraz güzel olmak istersiniz.

Onun: Tamam… ne bilmek istiyorsun?

O’na: Birimiz için seyahat ediyor musun?

Onun: Hayır.

O’na: Biraz.

Onun: Nerede kaldınız?

O’na: Bir sürü yer. Bana şunu söyle: Dünyada istediğin yere gidebilirsen nereye giderdin?

O unutmayın değil palavra içine emilir ya da o sorduğunda o gezdi birçok yerler hakkında şov yapmak olsun. O seyahat etmiyor , eğer ziyaret ettiği tüm yerlerden bahsediyorsa, o zamanın engin, büyük çoğunluğu gözyaşlarına ya da yıpranmaya ve kapanmaya sıkılacak. Bunun yerine, nerede olduğu konusunda muğlak, ve spot ışığı hızla ona geri koyuyor.

Onun: Umm… Avrupa, belki?

Onun gibi: Avrupa’da nerede?

Onun: İspanya. Bence İspanya çok romantik ve harika olurdu. Ve ben İspanyol yemeklerini severim .

O’na: İspanyol erkekler de olabilir.

Onun: [gülüşmeler] İspanyol erkekler benim için biraz fazla tembeldir.

O’na: Ay caramba .

Onun: [gülüyor]

Ne istediğini, nereye gitmek istediğini öğrenir ve onu kızdırır, erkeklerin peşine düştüğü anlamına gelir (erkeklerin peşinden koştuğu çerçeveyi belirleyerek).

O’na: İspanya’ya gitmedim ama İtalya’ya gittim. Kesinlikle romantik ve harika olarak tarif edilebilir… ah, yiyecekler çok güzel. Ve insanlar… herkesgüzeldir. Kırklı yaşlarında ve ellili insanlar bile – otuz beş yaşın üzerinde herkesin yağ olduğu yerde değil. Orada, elli yaşında olsanız bile, hala inceliyorsunuz, iyi ve parlak renklerde giyiniyor, iyi yaşıyor ve kendinize iyi bakıp iyi görünüyorsunuz. Ve binalar ve mimarlık… ne güzel bir yer.

İlk hikayemiz olan şimdi, bu etkileşime beş ila on dakika arasında sahip olduğumuza dikkat edin. Ve kısacası, onunla doğrudan ilgili değil, doğrudan – daha ziyade, bu güzel, romantik ve harika bir yer olan İtalya ile ilgili. Hikaye, kendisiyle ilgili pek çok güçlü, olumlu duyguyu aktarıyor: güzelliği sevdiğini ve takdir ettiğini, iyi yemekleri sevdiğini (seks yapmayı seven erkekler de iyi yemekleri sevmeye eğilimlidir ve çoğu kadın bunu içgüdüsel olarak farkındadır) ve elbette Muhtemelen gitmek istediği bir yerdeydi (ama bununla ilgili övünme değil çünkü sadece çok kısa bir süre takdir gösteriyor, sonra oradan ayrılıyor).

Onun: Harika görünüyor. Gitmek istiyorum!

O’na: Sen yapacaksın. Belki de James Bond görevimizi yaptığımız yer İtalya olacaktır.

Neredeyse bir işten çıkarma gibi ses getiren “Yapmalısın” demekten ziyade (“Ah, buradan çık. Yurtdışında kendine iyi eğlen!”), Bunun yerine cevabını, daha önce rolünü yeniden kullanarak, birlikte yapabilecekleri bir şey olarak yapılandırıyor. .

Onun: İlk mi, ikincisi mi?

O’na: Peki, ilkini planlayalım; Yazarlar henüz aynı kıza iki film çekmeme izin verecekler mi bilmiyorum.

Onun: [gülüyor]

Yine, o zor ama onun tarafında.

O’na: Yani çok fazla gezgin değilsin. Eğlenmek için ne yaparsın ?

Onun: Bazen masa oyunları oynarım.

O’na: Aman tanrım.

Onun: [gülüyor]

O’na: Ciddi olsa da.

Onun: Şey, bilirsin… arkadaşlarla takıl, sinemaya git, lokantada ye. Bazen kulüpler…

O: Görünüşe göre.

Onun: [güler] Evet, peki. O kadar değil…

O’na: Haftada sadece dört gün.

Onun: [gülüyor] Hayır! Belki ayda birkaç kez; İşte bu!

O’na: Sana inanıyorum. Muhtemelen burada her barmen ve kapıcıyı tanıyorsunuzdur. Onlar “Tina!” Gibiler.

Onun: [gülüyor]

Sadece bazı şeyleri ışık tutmak için biraz eğleniyorum, bu yüzden çok ağır değiller. Etkileşimin “hissetme” sini yükseltmek için hafiflik anlarına sahip olmak iyidir, bu yüzden asla aşırı ciddi hissetmez.

O’na: Başka ne yaparsın?

Onun: Umm… bununla ilgili.

O: Tamam, güzel.

Onun: Ne iş yapıyorsun?

O’na: Çoğunlukla sadece sakin. Hayatım oldukça sıkıcı ve ilgisiz; Sadece heyecanlı hissettirmeyi seviyorum. Son bir ölüm ölüm deneyimim olduğu zamanı bile hatırlayamıyorum…

Onun: [güler] Aman tanrım…!

Son yakın ölüm deneyimiyle ilgili şaka aslında bilinçaltında daha heyecan verici hale getirmek için tasarlandı. Eğer hayatının sıkıcı olduğunu söylemiş olsaydı, açıklama… iyi, sıkıcı olurdu. Ama bunun yerine hayatının sıkıcı olduğunu ve son yakın ölüm deneyimini hatırlayamadığını söylerse, neredeyse ölmek onun için bir şaka olsa da onun için oldukça yaygın bir şeydir. Aksi takdirde onun yapabileceğinden biraz daha heyecanlı hissettiriyor.

O: Aile hala şehirde yaşıyor mu?

Son konuşma örgüsü kendi rotasını yönetmişti ve partinin alabileceği başka hiçbir yer yoktu, bu yüzden ailesi hakkında daha fazla şey öğrenmek için yeni bir konu başlıyor.

Onun: Annem ve babam Queens’te.

O: Kardeşler ve kızkardeşler?

Onun: Bir erkek kardeş; Kaliforniya’ya taşındı.

O: Akıllı adam. Güneş ışığını ve sahte göğüsleri seviyor, tahmin ediyorum.

Onun: [gülmeler] Bu doğru gibi geliyor.

Yaramaz bir adam olduğu için, sahte memelerden bahsetmişti, ama sadece geçiyor ve bir şeyle ve “saf” (güneş ışığı) ile birlikte bahsediliyor. Ayrıca güneş ışığını ve sahte göğüsleri de sevdiğini ima eder, çünkü “Akıllı adam” ile yorumu açar.

O’na: NYC’de bir küçük kız çocuğu olarak nasıl büyüyor?

Şimdi ona çocukluğundan bahsetmesini istiyor. Bir kez daha, kendinden bahsettiği daha anlamlı şeyler, size daha çok bağlı hissediyor.

Sonuç olarak, bu konuşma belki on dakika içinde gerçekleşir. Bu çok hızlı. On ile on beş dakika arasında, onu herkesten daha iyi tanır ama en yakın arkadaşları yapar. Koşullara bağlı olarak onu muhtemelen on ila yirmi dakika içinde çekebilir. Başlangıçta sadece orta derecede ilgilense bile, belki yirmi ila otuz dakika ver, sonra çekilişe git, ve bahse girerim ki, bu konuşma hızında, en azından üçte birini başarıyor. yetişkin sohbet

Dışarı çık ve bir gecede dört ya da beş kızla tekrar et ve eve götürecek bir tane var. Konuşma uzun ya da sıkıcı olmak zorunda değildir – hafif, anlamlı, eğlenceli ve hızlı olabilir!

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
947 okuma
29 Temmuz, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet