33 yaşındaki oyuncu, gelecekte nerede oynayacağına karar vermediğini ancak güçlü sezonun ardından Türkiye’ye teklif vereceğini söyledi.

Galatasaray’ın şok çıkışından sonra Wesley Sneijder geleceği için herhangi bir plan yapmadı ancak saldıran orta saha oyuncusu iyi bir fırsat doğacağından emin.

 

Hollanda uluslararası şirketinin Türk tarafındaki dört yıllık büyüleri, bir yıl erken sözleşmesini feshettikleri Cuma günü sona erdi.

Her ne kadar 33 yaşındaki oyuncu Sampdoria ve Los Angeles FC’ye bir geçişle bağlantılı olmasına rağmen, bir sonraki kulübünde bir karar vermediğini belirtti.

“Ben henüz gelecek planım yok,” dedi  BeIN Sports.  “Amsterdam’a gideceğim ve oradan ne yapacağımı kontrol edeceğim.

“Şu anda herhangi bir planım yok, ancak niteliklerime güveniyorum, bir şey gelecek, sayfa dönüyor.”

Geçen sezondaki 28 Super Lig maçında Sneijder beş gol attı ve Gala tarafı dördüncü biterken 15 asist yaptı ancak Türkiyedeki üst üste kimse şansını kaybetmedi.

Rekoruna rağmen eski Real Madrid ve Ajax yıldızı Younes Belhanda’nın imzalanmasından sonra teknik direktör Igor Tudor tarafından aranmadı.

“Tabii ki üzülüyorum, eğer böyle ayrılmak zorunda kalırsan çok hoş değil” dedi.

“Koç seçimi seçti, seçimi benimle çalışmamaya seçti, eğer bir koç sizinle çalışmak istemiyorsa o zaman başka bir şey aramalısınız.

“Seni artık kullanmak istemiyorsa, formanın bir numarasına sahip değilsin. Belhanda’ya başarılar dilerim.

Galatasaray‘da çok önemli anlar yaşadım, genel olarak bu fırsatı değerlendirdiğim için çok mutluyum.”

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
2.104 okuma
20 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat