Azar Chatroulette

Azar‘ın piyasaya sürülmesinin ardından üç yıl içinde arkasındaki Koreli şirket olan Hyperconnect, uygulamanın 200’den fazla ülkede 100 milyon indirmeyi gerçekleştirdiğini ve kullanıcılar arasında 13 milyar eşleşme yaptıklarını iddia ediyor. Trafik, her yıl üç kat arttığını söylüyor.

Öncül basittir: Yeni sohbet ortaklarıyla bire bir iletişime geçin ve mevcut olanı beğenmediyseniz yeni bir maç yapmak için hızlıca kaydırın.

Az rastgele yabancılarla sohbet eden video ve metin dışında çok az şey yapan Chatroulette’ın aksine, Azar tekrar beğendikleriniz gibi kişileri eklemenize izin verir ve bugünkü sohbet ifadelerini çıkartmalar ve filtreler gibi getirir.

Google Çeviri’yi kullanarak gerçek zamanlı sesli çeviri yapma yeteneğinden çok etkilendim.

Azar, Tayvan’daki Google Play’deki küresel sıralamasını artıran ani popülaritesinin hızlanmasıyla 2014’ün başlangıcından sekiz hafta sonra altı aydan kısa sürede aylık geliri 100.000 milyon dolara ulaştığını iddia etti.

Peki ya bütün bu çıplaklar?

Azar, Chatroulette gibi masumları değil, masum olanlardan da korumak için mücadele etmek için mücadele eder.

Azar hakkındaki son bir oturumda, burada ilk maçım oldu – duştaki bir adam:

HyperConnect CEO’su Samuel Ahn söyledi

Mashable şirket daha iyi yaş doğrulamak için bir yol üzerinde çalışıyor.

Azar kullanıcılarının yüzde 90’ından fazlasının dünyada 20 yaş üstü olduğunu ve uygulamanın reşit olmayanları ve yetişkinleri maçlar için ayrı tuttuğunu belirtti.

Uygulamanın, kabataslak kullanıcıları izlemesi için “izleme ajanları” olan sivil giysileri bile var, diye iddia ediyor.

Sonuçta, uygulama, gelişme imkânı bulamayan ve seyahat etme imkânı bulamayacak millet için dünyaya bir objektif sağlamayı amaçlıyor.

“Bu uygulama ile bir yabancı arkadaşı çevrimiçi hale getirebilirler” diyor Ahn.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.087 okuma
5 Şubat, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet