Bir Kızla Sohbete Nasıl Devam Edilir

 1. Bir kızla sohbet etmeye başladıysanız – şahsen veya çevrimiçi olarak – bazen yeni konuşma konularını düşünmek ve sohbeti devam ettirmek zor olabilir. Sohbete devam etmek istersen, senin ve kızın arasında ortak olan şeyleri bul ve onun düşüncelerini ve fikirlerini öğrenmek için sorular sor. Sakin kalmayı ve güvenle konuşmayı ve oradan bir sohbet oluşturmayı unutmayın.

Kendine karşı açık ol. Herhangi bir sohbet veya sohbet iki yönlü bir caddedir; Kızın ne dediğini dinlerken kendi düşüncelerinizi ve düşüncelerinizi ifade edebilmeniz gerekir. Sohbette kendin hakkında konuş. Örneğin, müziği tartışıyorsanız, en sevdiğiniz şarkılarla ilgili kendi görüş ve düşüncelerinizi paylaşmanız gerekir.

 • Denize düşüp sohbete hakim olmamanız veya kıza en sevdiğiniz konulardan biri hakkında ders vermemeniz önemlidir.
 • Sohbeti dengeli tutmaya çalışın; Her biriniz kabaca aynı miktarda konuşmalısınız.

Ona iltifat et. Herkes düşünceli, samimi iltifatlar almayı sever. Ara sıra iltifatı bir kızla sohbetinizin bir parçası olarak kullanın. Bunu, sohbeti sürdürmeye olan ilginizi ve kız olarak bir kişi olarak takdirinizi göstermek için yapabilirsiniz. Bir şey söyle:

 • “Bu söylenecek çok belirgin bir şeydi; Bu cevabı nasıl ifade ettiğinizi seviyorum. ”
 • “Çok eğlencelisin – benzer espri anlayışımız olduğunu düşünüyorum.”
 • Samimi iltifatlar iyi olsa da, karşılama çizgileri ya da cinsel ilerlemeler değildir. Konuşmanızdaki bu tür yorumlardan kaçının.
 •  

Ona kendisi hakkında sorular sor. Sohbet ettiğiniz kıza kişisel ilginizi göstermek kibarlıktır. Sorular ayrıca sohbeti devam ettirmeye yardımcı olacak ve ikinizin ortak bir zemin bulmasını sağlayacak. Büyüdüğü yer hakkında sorular sorun; ne tür müzik, yemek ve televizyondan hoşlanır; tatile seyahat etmek istediği yer; ya da hangi kitapları okumayı sevdiğini.

 • Fazla soru sormaktan kaçınmayın; biraz kısıtlama göstermen gerek. Çok fazla soru sormak merak uyandırıcı olarak görülebilir ve kızı konuşmayı kısa kesmesi için motive edebilirsiniz.
 • Çok fazla soru sormak, konuşacak bir şeyinizin olmadığı ve konular için çaresiz olduğunuzun bir işareti olarak da görülebilir.

Konuşurken rahat kalın. Biriyle konuşurken (özellikle çekici bulduğunuz veya çok iyi tanımadığınız biri ise), gergin olmak ya da konuşmanın iyi gitmediğinden endişeli hissetmek kolaydır. Konuşurken rahat olun ve kalbinizin yarışmaya başladığını düşünüyorsanız derin bir nefes alın.

 • Hepinizin bildiği gibi, konuştuğunuz kız da konuşmanızla ilgili endişelendi!

İleri geri sohbete yol açacak sorular sorun. Sorular, her iki ortağın da eşit şekilde katılımına izin verdiğinden ve konuşmayı ilginç tutacağından, herhangi bir çevrimiçi (veya kişiden) sohbet için çok önemlidir. Aşırı ciddi (veya cinsel) sorulardan kaçının ve bunun yerine ilgi alanlarına odaklanan sorular sorun. Sohbete devam etmek için aşağıdaki gibi sorular sorun:

 • “En çok ne tür müzik dinlersin?”
 • “Konuşmada kullanmak için en sevdiğin film teklifi hangisi?”
 • “Eve servis siparişi vermek için en sevdiğin restoran hangisi?”

Sohbeti hafif tut. Bir randevu uygulaması veya web sitesinde (Tinder veya Plenty of Fish gibi) bir kızla eşleştirdiyseniz ve bir konuşma sürdürmekle ilgileniyorsanız, işleri hafif ve eğlenceli tutun. En azından bir sohbet sohbetinin ilk aşaması için politika, din veya sahip olabileceğiniz herhangi bir felsefi inanç ortaya koymaktan kaçının.

 • Uzun, ciddi sorular veya ifadelerle başlarsanız, sohbet hem sizin hem de konuştuğunuz kız için hızlı bir şekilde nahoş hale gelecektir.

Sohbet odaları şeklinde sitelerde sanal sohbet içinde sohbet etmek isteyen vede kızları tavlama sanatından faydalanmak isteyen herkesi sitemize bekliyotruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.520 okuma
1 Mayıs, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat