Bulgaristan sohbet odaları

Bulgaristan sohbet odaları denilince insnaın içine garip bir hüzün vede tebessüm yansımaktadır. Yaşı küçük kardeşlerimiz gençler bilmez bulgaristandaki soydaşlarımıza yapılan zulmü  fakat onlar buna boyun eğmedi isimlerini değiştirmek isteyen bir zihniyet kafatşçı bir zihniyet vede buraya göçtüler ana vatanlarına vede çok iyi yaptılar buraya gelmeleri aslında türk neslinin devamının bir yol oldu bugün ülkemize gelen suriyeliler aslında bu sayede fazla bir kayıp yaşatmadı gerçi bunların hepsi gidecek bugün gitmese yarın gidecek aslında bunların bizim için çok büyük bir beka sorunu yaşatmakta fakat saolsun yöneticiler bunu görmezden gelmekteler bugün orda kalan bulgar türkleride bizim kardesimiz vede bulgar türklerinin kızları gerçekten çok güzel olmaktalar yedikleri yemektenmi havadanmı sudanmı artık bilemiyorum fakat renkli gözleri vede bakışları ile insanın kalbini ikiye bölmekteler.

Yerli Chat siteleri olarak ise bizler burda tüm türk alemi olarak sitemizde güzel  dostlukların kurulmasını amaç edineren türklüğümüzün bir sonsuzluğa doğru emin adımlarla yol almasını seyrederek gülümsemektir. Bizler bu uğurda ne gerekirse üşenmeden yorulmadan bıkmadan bu yolda uğraşmaya devam edeceğiz bulgar hatunların burdaki beylerle ciddi münasebete girmesini amaç ediniyoruz evlenerek güzel bir yuva kurmalarını vede birlikte beraberce seviyeli bir şekilde konuşmalarını tasvip ediyoruz. Burda sohbet odalarında herkese aynı mesefade vede aynı şekilde durmaya devam edeceğiz birlik beraberikler bizlerin olsun dostluklar bizim olsun herdaim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.532 okuma
16 Kasım, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat