Canlı Sohbet Etmeyi Seviyorum

Evli Bir Kadının İnternette Sohbet Etme Deneyimi.

Evli bir kadın olmak bazen sıkıcı olabilir, özellikle de kocanız iş amaçlı olarak şehir dışına uzun yolculuklar ederse. Bu vesilelerden birinde, benzer evli insanlarla bağlantı kurabilecek bir sosyal ağ veya sohbet odamı aramak için çevrimiçi dolaşırdım. Yakında kendimi bir sürü sohbetle (anında mesajla) bombardıman edilen bir sohbet sitesinde buldum. Çevrimiçi durumlara gelince, naif olmak harika bir şey değildir. Kullanıcı adımı “Nermin30” olarak yazdım ve sohbet sitesine girdim.
Dolayısıyla, erkek’lerin bombardımanı. Çoğu erkekler hızlı bir eğlenmek isteyen erkeklerdi. Onunla telefonda konuşmam için bana para teklif eden bir adam bile vardı. Erkeklerin özellikle çiğ olduğunu fark ettim, bana “kirli evli bir karısı, kuzusu uzakken dizlerini nasıl bir arada tutacağını bilmiyordu”. Bir “şansım olursa onları tokatladığım” bu “erkekler” le yemin ettim. Diye yanıt verdiler, ellerimi tutacak ve bir iz bıraktılar, beni daha çok istemek için yapıyorlardı.
Evli bir kadın olan nazlı, kocasına sadık, bu yorumlar beni tiksindi. Ama bana yalan söylediğini söylersem yalan söylerdim. Tabu ve erkeklerin bana yorum yaptığı yol beni daha azgın yaptı, ancak onların ilerideki ilerlemelerini inkar etmeye devam ettim. Sinirlendiğim için çabucak özel bir odaya geçtim. Kalbim hızla atıyordu ve daha ağır nefes alıyordum. “Ben burada ne yapıyorum?” diye düşündüm
, bir parçam onların telaşlı yorumlarını dinlemek için kaşlarını çektiler. Korkma beni daha iyi hissetti ….. Ben henüz geri döndüm.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.526 okuma
14 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat