Chat-IRC

Chat-IRC, Internet Relay Chat ( IRC) sohbet protokolünü kullanan bir T’Chat sitesidir . % 100 ücretsizdir . Bu Türkçe konuşan sohbet, internette iyi vakit geçirmeyi isteyen herkese sunulur: erkekler ve kadınlar, yetişkinler ve gençler, Türkler ve yabancılar, gerçek bir topluluğa katılmak için. 

Sohbet anında ve doğrudan . Umumi odada veya özel mesajla sohbet edebilirsiniz.. Chat-IRC sadece sohbet değil, arkadaşlarınızı bulabileceğiniz, toplantılarınızı çoğaltabileceğiniz ve bilgi ağınızı geliştirebileceğiniz bir sosyal ağdır. İster arkadaş canlısı bir toplantı mı arıyorsunuz, ister aşık olun ya da sadece sohbet etmek ya da arkadaşlarınızla özgürce sohbet etmek isteyin, her zaman memnuniyetle karşılanacaktır. Kayıt olmaksızın

sohbete bağlanmak mümkündür . Sadece yukarıdaki formu doldurun ve sohbete bağlanacaksınız! Bu hızlı bağlantı, bu sohbete hakim olan atmosfer hakkında bir fikir edinmenizi sağlayacaktır. Eğer zorunluluk olmaksızın, kayıt rumuzunuzu ayırabilir bu turneden sonra … Kaydolun ücretsiz

Chat-IRC ve topluluğumuza katılın. Sohbet-IRC’de bir kimlik oluşturabilirsiniz. Şunları yapabileceksiniz: sohbette takma adınızı rezerve etmek, kimse sizin haricinde kullanamayacağından emin olmak veya kişisel bilgilerinizi diğer üyelere sunmak ve sizi daha iyi tanımak için! 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.854 okuma
15 Mart, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat