Dürüst chat sohbet

Merhaba yerli chat dostları.
Size sohbet sitelerinde çok zor rastlanan birşeyden bahsetmek istiyorum.
Aşk…
Evet belki bir çok sevgili görmüşsünüzdür. Seni seviyorum diyenler, aşkım, sevgilim, hayatım diyenler. Ama ne kadarı gerçek ve kalıcı.
Benim tanıdığım iki kişi var. Hikayeleri şöyle başlıyor.
Adam gece vardiyasında çalışır, iş sıkıcı daha önce hiç sohbet sitesine girmemiş. Ve bir reklam gelir nette dolaşırken. Sohbet sitesi reklamını bu.
Biraz istemeyerek birada sevmediği için pek gönülsüz girer.
Ve kızda ilkkez oğün girmiştir tesadüf bu ya. Bir Ağustos ayının 22. gecesi.
Adam slm verir umutsuz nasılsa cvp gelmez diye aklından geçer.
Yine tesadüf bu ya kız adamın isminin olduğu türküyü dinlemektedir.İsmi görünce bian şaşırır. Ve cvp verir. İşte o an yürekler birbirine akmıştır.
Nasılsın nerden falan soruları gelir.
Ama zaten kaderleri yıllar önce bir yusufçuk kolyesine yazılmıştır aslında.
İkiside anlam vermez.
Her gece birbirlerini beklemeye başlarlar.
Okadar kalabalık bir sitedir ki ama sadece ikisi var sanki.Gözler başkasına kör olmuştur. Konuşmalar kısa ve nettir.İkiside biliyor kalplerde başlayan yangını ama söyleme cesareti yok. Çünkü ikiside kırmaktan korkuyor karşısındakini.Ve kız daha cesur davranır.Adam kaçar. Kızı okadar seviyordur ki kendini ona layık görmez.Amacı vardır adamın onu korumak onu uzak tutmak sanaldan. Kimseye güvenmez. Üzmelerinden korkar. Kız kızar buna neden kaçıyor diye. Ve birgün adam bekler. Kız gelmez. Günlerce bekler, kız yine yok. Adam deliye döner site site aramaya başlar. Kader yazmış birkere ne olsa önüne geçiririm? Ve bi sohbet sitesinde yine karşısına çıkar. Nasıl konuşacağını bilemez. Ve sadece ismini yazar. Çünkü biliyodurki gerçek ismini kimse bilmez. Yanılmamıştır kız tanır hemen ve yine heyecan.Ama bi türlü söyleyemezler sevgilerini. Adam izler sadece o konuşurken. Onlar birbirlerini slm nasılsın la sevmişlerdir.Aylar geçer bitürlü o istenen cümleler çıkmaz. Artık sanalda kalmamışlar dır.
Telefonda skype de konuşmaya başlarlar. Ama hep bi engel vardır. Bir görünmez duvar sanki. Dilin ucuna gelen bi türlü çıkmaz. Hiç kırmazlar birbirlerini. Heryerde herkeste birbirlerini ararlar ama bulamazlar. Onlar bir yusufçuk la sevdalıdır. Ama engeller nekadar büyük olsada sevgileride bi okadar büyüktür. Sonunda engeller dayanamaz sevgilerine ve yıkılırlar.Sonunda haykırırlar sevgilerini.Ama yetmez bu. El ele tutuşurlar.Evet sanal değildir beraber kahve içerler. Ayrı şehirkerdede olsalar kader buluşturmuştur onları.Artık kimsenin gücü yetmez ayırmaya.Öyle bir ateş düşmüştür ki yüreklere hiçbirşey söndüremez.Hiç bıkmadan seni seviyorum der adam artık.Her anında o vardır. Aldığı nefeste yürüdüğü yolda içtiği suda rüyasında dilinde yüreğinde kanında canında.
Onunsuz yapamaz artık. Bunları nerden biliyorsun derseniz. Adam benim ve ben seni çok seviyorum bitanem.14 Şubat yaklaşıyor. Bizim sevgimiz bir günlük değil. İyiki seni tanımışım iyiki varsın iyiki kalbinde bana yer verdin.Belki sizde böyle bir sevgi bulursunuz. Belki sizin içinde uçan bir yusufçuk vardır.Size hoş sohbetler. Ben aşkımı buldum sizde bulursunuz umarım… Son bir cümle yazmak istiyorum sizlere dürüst sohbet vede aşk sevde sevgi yaşamak vede yaşamak her insan bence www.yerlichat.com sitesine mutlaka gelmelidir.
……AsLi… YuSuF…..
….. Sonsuza dek yıldızımsın….

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.472 okuma
23 Ocak, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat