Etkili ise tüm SEO teknikleri iyi

Forumlarda, arama motoru optimizasyon yöntemlerinin uygar olduğunu iddia eden kişiler vardır ve onaylamadıkları yöntemler medeniyetsiz durumdadır. Bununla birlikte, öyle olduğu anlamına gelmez. Doktorlar forumların dallarını, “neyin iyi” ve “neyin kötü” biçimindeki yayınlarıyla dolduruyorlar. Görüşler genellikle farklıdır, ancak herkes görüşüne devam etmektedir: uygar olduğu yöntemlerdir. Yeni “uygar” yöntemlerden oluşan böyle bir akımda, yeni gelenlerin anlaması çok zordur. Genellikle onlar (yöntemler), en “uygar” olanları çağıran SEO uzmanının otoritesine ve profesyonelliğine güvenerek basitçe kabul edilir. Ve daha kesin olmak için, forum etkinliği üzerinde, insan dışı terimlerle dolu anlamlı ve zeki cümleler vardır.

Bu yazıda, “medeni” SEO terimiyle ne anlama geldiğini ve hangi yöntemlerin gerçekten böyle olduğunu ve SEO forumlarının bu konuyla ilgili yararlı bilgileri bulmaya ve hangilerinin kaçınılması gerektiğini anlamaya çalışacağız.

Medeni SEO nedir

SEO – arama motorlarında sitenin daha üst sıralarına katkıda bulunacak yöntemler dizisi. Mevcut sitede arama motorlarını sıralamaya yönelik algoritmaları daha iyi eşleştirmek ve web sayfalarında bazı değişiklikler yapmak. Bu amaçla, ilave alanlar ve özel sayfalar (giriş kapıları) da oluşturulmuştur.

Doktorlar belirli yöntemleri alır ve başkalarını terk eder. Kabul edilen “medeni”, kabul edilmeyen “medenileşmemiş” hale gelirler. Örneğin, uygar yöntemlere göre, sitenin yalnızca orijinal sayfaları arama motorları için optimize edilmelidir. Ancak site dışındaki, özellikle tanıtım amaçlı yeni sayfalar oluşturmak yanlış – yanlış. Ayrıca, site içeriği üzerinde çalışma yöntemlerine ilişkin görüşler, örneğin SEO’nun medeniyetsiz bir metni gizli metin olarak kabul edilir.

Temel kural: Gizli (görünmez kullanıcı) bilgilerin kullanımını içermeyen SEO yöntemleri medeniyetsiz olarak kabul edilir.

Doğru olmayan SEO nedir

Arama motorları tarafından kabul edilmeyen bazı SEO yöntemleri vardır, örneğin gizleme, gizli metin, giriş kapıları. Arama motorlarının tarafsız olarak siteyi değerlendirdiği gerçeğine rağmen, optimizatörler, kurallara uygun olarak (forumlarda dahil olmak üzere) metodlarını kullanarak uygar uygularlar. Yeni başlayanlar SEO alan tereddüt etmeden, kabul ve bu tek gerçek çözüm düşünün.

Bununla birlikte, sözde medeniyetsiz yöntemler ile ilgili tartışmalar sıklıkla hızlı bir şekilde durur. Çoğu kimse, böyle bir yöntem derecelendirmesinin ilkelerini açıklayamaz. Ve onların lehine argümanlar sadece “o kadar gerekli” gerçeği ile sınırlıdır.

Bunun nedeni, çoğu SEO’nun mesleki iflas etmesinde yatıyor “konuşmacılar”. Bir web sitesi ve web sayfalarını arama motorlarına dostça nasıl yapacaklarını biliyorlar (yazara dikkat edin: bunu 30 dakika içinde öğrenebilirsiniz) ve bazen daha fazlasını elde etmeye çalışmayın! Sözde “uygar SEO” kurallarını yayarak, yalnızca kendi türündeki orduyu dolduruyorlar.

Etik SEO yöntemleri

Ancak, bu onların arama motoru optimizasyonu fikrinin yanlış olduğu anlamına gelmez. Onu seçtiler çünkü onlara uyguntu. Sadece ne uygar düşünülmesi gerektiği ve medeniyetsiz yöntemler hakkında açık ifadeleri yanlıştır. İkincisi ahlaka aykırıdır, bu ahlaka aykırıdır, bu ahlaka aykırıdır, bu ahlaka aykırıdır; Bu davranış etik olarak değerlendirilir, bu yöntem olarak şüpheye neden olabilir.

Başka bir hata şu durumda düşünülür. Arama motorlarının kabul etmediği yöntemler olduğundan, bunları kullanan optimizatörler her şeye rağmen arama motorları tarafından cezalandırılma riskini taşır. Bu durumda, dikkate alınması etik olmayan bir konudur: Sitenin sahibinin, bu SEO yöntemlerinin olası sonuçları hakkında bilgi vermemesi.

Yukarıdakileri özetleyerek, davranış etiği, optimize edicinin kullandığı SEO tekniklerinin kalitesi (medeni, medeniyetsiz) üzerinde değerlendirilebilir.


Ne zaman SEO » “medeni kullanmak

düşük rekabetçi arama sorguları için uygun ve etkili olacaktır Uygar SEO yöntemlerle. “SEO Temelleri” gibi makalelerde, arama motoru tanıtımında ilk adımları atma yöntemi anlatılır. İşte SEO ortak kuralları ve yöntemleri. Ama bu sadece ilk adım ve vdalneyshem SEO uzmanları genellikle “uygar” yöntemlerinden yola olduğunu. Bunun asıl nedeni verimsizliktir.

Sonuç yerine

SEO topluluğunun normları, optimizasyon yönergelerini belirleme ve inançlarını Internet üzerinden ilham vermeye yönelik tüm çabalarına rağmen arama motorlarının herhangi bir tanıtım yöntemini onaylamadığını hatırlatmalıdır.
Bu pozisyon, “medeni” tanıtım yöntemleri de dahil olmak üzere ilke olarak arama motoru optimizasyonuna (Arama Motoru Optimizasyonu ve Google’a) karşı çıkarak Google tarafından desteklenir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.507 okuma
8 Ocak, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat