İPhone 8 haber ve söylentiler

Apple’ın bir sonraki iPhone’u tamamen yeni bir görünüme sahip olabilir.

Güncelleme : Apple, Lightning bağlantı noktasını USB Type-C’nin lehine bırakıyor olabilir ve başka bir Apple patenti parmak izi tarayıcısının bulunduğu bir ekranın yanı sıra yüz tanıma ve bir “işlev alanı” ile ilgili rumblings de var.

Apple, 2017 modelinin yakışıklı kuruluşunun onuncu yıldönümü olması nedeniyle büyük değişiklikler olacağına dair güçlü söylentilerle yeni iPhone için büyük geçecek gibi görünüyor.

Bu, telefonun küçük bir yenileme yerine büyük bir sıçrama olarak işaretlendiği, iPhone 7S’den ziyade iPhone 8 olacak olan adla başlayabilir.

İlk söylentilere dayanarak, tasarım, özellikler ve özelliklerin hepsi büyük bir revizyona tabi tutulacak gibi görünüyor ve internetteki tüm fısıltıları kullanarak size yeni iPhone 8’de gelecek olanın kesin kılavuzunu sağladık.

 • Ayrıntılı incelememizi okuyun: iPhone 7 | IPhone 7 Plus

 • Bu ne? Apple iPhone’un 10. yıldönümü sürümü
 • Ne zaman dışarı çıktı? Neredeyse kesinlikle Eylül 2017
 • Bu ne kadara mal olur? 649 dolardan fazla (£ 599, 1.079 $)

IPhone 8 yayın tarihi

sızıntılar:

 • Eylül 2017 başında başlatılması muhtemel
 • Eylül 2017 ortasında satışa çıktı

Geçmiş yıllara dayanarak, bu tahmin etmek kolaydır: iPhone 8 çıkış tarihi Eylül 2017, 7S açılmadığını varsayarsak.

Aslında, dışında iPhone SE , çünkü her Apple cep telefonu iPhone 5 , 2012 Eylül ayında başlatıldı ve bu iPhone 8 değişecek düşünmek için hiçbir neden yoktur.

Apple’ın iPhone 7 etkinliğini 7 Eylül’de gerçekleştirdikçe, iPhone 6S ve iPhone 6 olayları da hem kendi başlatma yıllarının 9 Eylül’ünde gerçekleştiğinden, daha da spesifik hale getirebiliriz.

Hatta daha geriye giderseniz benzer tarihler görürsünüz, bu yüzden yine Apple’ın iPhone 8 için bu tür bir programa bağlı kalacağı muhtemeldir.

Elbette ki, iPhone 8 / iPhone 7S’yi satın alabilecekseniz değilsiniz, ancak Apple genellikle telefonlarını duyurduktan bir iki hafta sonra buluyor, bu nedenle iPhone 8’in sonuna kadar elinizde olmasını sağlamalısınız. Eylül 2017.

TechRadar’ın daveti: Eylül 2017’in birinci veya ikinci haftasında bir telefonla açılan bir etkinlik. Telefonlar bir iki hafta sonra mağazalara geldi.

IPhone 8 ekranı

En sızıntılar:

 • Eğimli bir AMOLED ekranı
 • 5,8 inç ekran
 • Ev düğmesi yok ve çerçeveler yok

Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile boyutları yükselttikten sonra iPhone ekranları ile çok fazla uğraşmadı ancak iPhone 8 saygın analist Ming-Chi Kuo’nun iPhone 8’in en büyük değişikliğe uğrayacağını düşünüyordu. Eğimli bir AMOLED ekrana sahip olunuz.

Bu aynı zamanda daha yakın olmuştur rivayet kavisli AMOLED ekran, Apple düşünüyor ondan fazla prototip biri olduğunu iddia kaynaklardan – ve telefon bile yüksek-daha-QHD çözünürlüğe sahip olabilir.

AMOLED, büyük oranda kontrast ve canlı renkler sunan Samsung Galaxy S7 gibi Samsung telefonlarda kullanılan bir teknolojidir.

AMOLED teorisi olan zemin kazanıyor ile, raporlar Sharp iPhone için bir OLED ekran ve hatta üretimi için görüşmelerde olduğunu doğrudan iddia iPhone 8 OLED kullanacağı Sharp başkanından.

Ayrıca Apple’ın Samsung’dan çok sayıda kavisli plastik OLED panelleri sipariş ettiğini duyduk . Koreli şirket olduğu söylenir 100 milyon OLED ekranlar ile Apple sağlamak için bir anlaşma sağladıklarını söyledi.

Ancak görünür arz sorunları nedeniyle bu üst seviye ekran tüm iPhone 8 modellerinde olmayabilir ve Apple bunun yerine iPhone 8 Plus’ın bir versiyonuna ekleyecektir. Ancak daha yakın tarihli Yatırımcı, Samsung’un 160 milyon ekran görüntüsü sunacağını ve OLED’i birden fazla iPhone 8 modelinde görebileceğimizi belirttiğini bildirdi.

Daha büyük ekran boyutuna rağmen telefonun kendisi kadar yolu geri 2015 yılında duyduğumuz, çok daha büyük olmayabilir Tayvan’dan konuşmak Apple çerçeveler ortadan kaldırarak, ev düğmesini kurtulmak ve ekranın kendisi içine Dokunmatik Kimliği oluşturmak için bir yolda çalışıyordu süreç içerisinde.

Daha yakın zamanlarda , Apple blog yazarı John Gruber “tüm yüz ekran olacak” ve “Dokunmatik ID sensörü bir şekilde ekranda gömülü olacak” diyerek benzer iddialarda bulundu Ön-yüz kamerası bir şekilde ekranda gömülü olacak. , Her şey, tüm sensörler bir şekilde ekranın arkasında olacak. ”

Ele geçirilmiş bir Apple patenti , bu fikri hareket halindeyken, telefonun ön kısımlarını ortadan kaldırarak gösteriyor. Bu normal boyutlu iPhone 8’in, 4.7-inç iPhone 7 ile aynı boyutlara gelmesine neden olabilir, ancak 5.5-inç iPhone 7 Plus’a daha yakın bir ekran içeriyor olabilir.

O zamandan beri benzer bir konsepti ortaya koyan bir başka patent de ortaya çıktı, bu yüzden kesinlikle Apple’ın en azından düşündüğü bir şey.

Apple, ev düğmesini tıkarsa bir rapora göre MacBook Pro’nun Touch Bar’abenzer sanal tuşları olan bir ‘işlev alanı’ ile değiştirebilir .

Apple, iPhone 7 ile ev düğmesini sıkıştı, bastırıldığında artık fiziksel olarak tıklanmamasını sağladı, bu yüzden bir sonraki adım olabilir. Öte yandan, Apple’ın sadece düğmeyi sıkıştırdığından beri bu kadar kısa sürede çıkarmayacağını iddia edebilirdiniz.

Apple’ın bu panellerden yeterince üretim yapıp sağlayamayacağı konusu da var. Şirket, halihazırda pek çok ekranında Japonya Ekran kullanıyor ve Japonya Ekran OLED panelleri inşa etmeye başlamayı planlıyoruz 2018’den önce gelmeleri beklenmiyor.

Metal çerçeve gerektirir, görünüşe göre Samsung Galaxy S7 Edge’e benziyor, özellikle de her iki çerçeve kavisli ise. Bu bir iddia ile çizgiler kadar bir kaynak Apple denemektedir geçmişte güvenilir ispatladı “cam sandviç tasarım.”

Ve yine başka bir kaynak da Apple’ın şu anda kendi telefonlarında kullandığı alüminyum yerine paslanmaz çelik bir çerçeve ile bir cam geri işaret ediyor .

Metal arkası hayranı iseniz, şansınız olabilir, çünkü “bir model” in camına geçilmesi diğerinin olmayacağını gösteriyor, bu yüzden belki de bir cam iPhone 7S ancak bir metal iPhone 7S Plus görürüz, ya da tam tersi.

Sonra tekrar, saygın analist Ming-Chi Kuo’nun bir araştırma notunda tüm iPhone 8 modellerinin camdan geçeceği önerildi.

Dile getirilen diğer önemli tasarım değişikliği , bunun yerine ekrana yerleştirilen Touch ID ile ana ekran düğmesinin kaldırılması.

Tayvan tedarik zincirindeki bir kaynak , tasarımın yeni bir kırmızı model eklenmesinin yanı sıra değişmeyeceğini iddia ederek, büyük değişikliklere uğramayacağınızı söyledi .

Bazı şeylerin her iki durumda da aynı kalması muhtemeldir. Kulaklık girişi neredeyse kesinlikle iyi geçti ve Apple telefonlarına su yalıtımı ekledi, bu yüzden tekrar görmek istiyoruz, ancak The Investor’dan çıkan söylentiler IP68 derecesine karşı su yalıtımını hafifçe artıracağını öne sürdü.

TechRadar’ın tasarımı: Telefon tasarımında büyük bir değişiklik bekliyoruz . Bunun ne olacağını kesin olarak söylemek için henüz erken, ancak cam sırtı inanılabilir ve sağlam kaynakları destekliyor.

IPhone 8 kamera ve batarya

En sızıntılar:

 • Standart iPhone 8’de hala tek bir objektif
 • Artırılmış gerçeklik özellikleri
 • Kablosuz 15ft’den şarj
 • Yıldırım yerine USB-C

Macromanyors tarafından elde edilen bir araştırma notunda analist Ming-Chi Kuo’ya göre, iPhone 7 Plus’da bulunan çift objektifli balığı, iPhone 8’in standart sürümüne göre filtreleme yapmamasını bekleyebilirsiniz . Çift mercekli kameraların maliyet ve niş çekiciliği, Apple’ın muhtemelen teknolojiyi “high-end” modellerle sınırlayacağı anlamına geliyor – muhtemelen iPhone 8 Plus anlamına geliyor.

Aynı notta, çift objektifli kamera üzerindeki telefoto lensinin optik görüntü sabitleme imkânı (şu an sadece geniş açılı merceklerin yaptığı durumlarda) alabileceğini önermişti, bu da görebileceğimiz bir gelişme oldu.

Bir analist, iPhone 8’in tek bir algılayıcıyla birlikte geleceğini söylerken, iPhone 8’in iki modeli olacak ve her ikisi de Çift lensli sensörler.

Bu bir yana, kamera söylentileri zeminde ince olsa da Anonim Apple çalışanıKamera yükseltileceğini söyledi. Apple’ın megapiksel sayısını 12MP’den değiştirebileceği düşünülüyor, ancak etrafında pek çok üreticinin yerleştiği tatlı bir nokta var gibi görünüyor, buna güvenmeyin.

Veya yükseltme, artırılmış gerçeklik özelliklerine “meseleyi tanıyan bir kişi” Tazminatlar Apple, telefonunuzu bir nesneye yönlendirebilmenizi ve tanınmasını sağlamanın yanı sıra, kamera uygulaması yüzleri tanıyıp yönlendirebilmenizi istiyor.

Ayrıca var Kore’den konuşmak Apple’ın üç boyutlu efektler eklemek ve söylenti eklenmiş gerçeklik özellikleri ile çalışmak için kullanılabilecek iPhone 8 için “3D fotoğrafçılık” modülü üzerinde LG ile çalışıyor olması.

Apple sadece öne bakan kameradan fazla bir değişiklik beklemiyorduk, çünkü Apple sadece iPhone 7 için 7MP’ye yükseltti.

Pilin boyutları hakkında çok az haber var; sadece bir analist , Apple’ın batarya kapasitesini, yeni bir iç mekan için, istiflenmiş ‘substrat benzeri’ PCB anakartı gibi çarpıcı bir şekilde arttırabileceğini söyleyerek.

Daha da önemlisi, Foxconn görünüşe göre Apple, kablosuz şarj işlemini destekleyebilir. Teknolojiye bakmakApple için. Şirket, orada rakip çıkıyor ve kulaklık jakının kablodan tamamen çıkarılmasıyla bir sonraki adım kesinlikle geliyor.

Aslında, Apple rakiplerinin ötesine geçebilir ve cihazla güç kaynağı arasında hiçbir temas gerektirmeksizin 15 fit’e kadar çalışan gerçek bir kablosuz şarj cihazı sunabilir.

Orada kanıt Apple sözde bir “katmanlı 1” akıllı telefon üreticisi ile çalışan, Energous, arkasında şirket ile, bu teknoloji içine bakarak edildiğini. Şirket kurulduğundan beri vardır ekledi “dünyanın en büyük tüketici elektronik şirketlerinden biri ile çalışan” ve 2017 yılı sonuna kadar bir ürün nakliye olacak oluyor o.

Göre BGR öncelikle Apple ile çalışan bir şirket – Energous da Dialog Semiconductor bir 10.000.000 $ yatırım aldı.

Bazı Energous çalışanlara da Apple’ın bağları var ve şirketin 2017 yılının üçüncü veya son çeyreğinde iPhone 8’e uygun bir zamanda bir şarj ürünü piyasaya sürmeyi amaçladığı söyleniyor.

Ayrıca 9to5Mac tarafından elde edilen bir analist notundan , iPhone 8’in tüm modellerinin kablosuz şarj olacağını duyduk – ancak uzun mesafe şarj yerine standart olacak gibi görünüyor . Apple ayrıca kutuya bir kablosuz şarj cihazı da dahil etmeyebilir.

Ardından, tedarik zincirindeki bir kaynağa göre , yine kablosuz şarj olmayabilir .

Eğer iPhone 8 taktığımda ve bir ile, bir Lightning konnektörü üzerinden bunu olmayabilir raporu raporu USB-C portu olacağı anlamına gelir olsun net olmasa – Apple USB-C bağlantısı için bu takas düşündüren Telefona eklendi mi, yoksa şarj kablosunun diğer ucunun USB A yerine USB-C olacağı olasılığı yüksek.

TechRadar’ın uygulaması: Kablosuz şarj ve geliştirilmiş pil ömrü olması muhtemel – ancak uzaktan şarj edilebileceği konusunda güvenmeyin . Kamera çok değişmez, ancak çeşitli tweaks ve iyileştirmeler bekliyoruz.

IPhone 8 işletim sistemi ve güç

Muhtemelen iPhone 8’in iOS 10’u çalıştıracağı düşünülürse, iOS 10’u çalıştıracağı düşünülürse de, hangi yeni özelliklerin görüleceği hala kalmış olsa da , iOS 11’i çalıştıracaktır.

Güç, Apple sadece yeni iPhone 7 serisine sahip dört çekirdekli bir yongaya geçti; bu nedenle, iPhone 8 için dört çekirdeğe ihtiyacımız var, muhtemelen A11 veya A11 Fusion olarak adlandırılan çip.

3GB veya 4GB RAM, iPhone 7 sadece 2GB RAM ile sıkışmışken, iPhone 7 Plus’da 3GB, iPad Pro 12,9’da 4GB bulunuyor.

TechRadar’ın aldığı: Daha hızlı bir dört çekirdekli işlemci ve 3GB veya 4GB RAM ihtimali olan bir güç artırımı verildi.

IPhone 8 diğer özellikler

En sızıntılar:

 • Iris tarayıcı
 • Akıllı Konektör
 • Yeni algılama teknolojisi

Apple aynı zamanda gibi sadece, iPhone on 8 ile etkileşim olacak ekran olmayabilir rivayet bunun herhangi bir tarafına dokunduğunuzda telefon cevap sağlayacak “yeni bir algılama teknolojisi”, üzerinde çalışıyor. Teorik olarak, örneğin kenar boyunca kaydırarak ekran parlaklığını değiştirmek veya dokunarak bir resim çekmek için kullanılabilir.

IPhone 8’in bir başka söylenen özelliği, bir iris tarayıcı , Samsung Galaxy Note 7’de bir tane var ancak Samsung’un uygulaması biraz yavaş ve Apple buna dahil olmaması durumunda bir sürpriz olmayacak. Performansı artırabilir.

O oldu gibi bazı tür yüz tanıma, her zamankinden daha büyük olasılıkla bakıyor tekrar rivayet ve Apple’ın bile bir şirket satın aldı o bölgede çalışıyor.

Apple patenti , bir hırsızın parmak izlerini ve fotoğrafını almasının yanı sıra ses, video ve konumlarını kaydedebilecek bir sistemi ayrıntılarıyla anlattığından, iPhone 7S de güvenliği başka yollarla güçlendirebilir.

Ayrıca iPhone 8’de bir Akıllı Bağlayıcı da görebiliriz. Bu, hiç başlatılmamış bir telefon olan iPhone 7 Pro’ya eklenmesi gerektiği yönünde söylentilerle doludur; ancak Konektörü sportifleştiren çok sayıda telefon resmi ile Apple’ın gerçekten de düşünüyor olması muhtemel görünüyor bu yüzden Özellik önümüzdeki yıla kadar hazır olabilir.

Önceden öncelikle klavye gibi aksesuar takmak için kullanıldığı iPad Pro’da bir Akıllı Konektör gördük.

TechRadar’ın tasarımı: iPhone 8’de bir iris tarayıcı olabilir, ancak ancak Apple bunu hızlı bir şekilde kullanabilirse . Akıllı Konektör de bir ihtimal olabilir, ancak bir iPad’ten daha az kullanışlı görünüyor.

IPhone 8 fiyatı

Henüz fiyat söylentileri yok, ancak iPhone 8’in iPhone 7’ye benzer bir maliyeti olması muhtemel. Bu, başlangıç ​​fiyatı yaklaşık 649 $ / 599 £ / 1.079 $, potansiyel olarak 849 $ / £ 799 / 1.379 $ artıyor. En büyük (muhtemelen 256GB) depolama alanı boyutu ve daha da fazlası için iPhone 8 Plus.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.660 okuma
7 Mart, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat