İPhone İçin En İyi Ücretsiz Arkadaşlık Uygulamalarını Kontrol Edin

Çevrimiçi randevu eğlencelidir, ancak uygulamalarla çıkmak daha da iyidir. Hareket halindeyken yeni insanlarla tanışırsınız ve hizmetlerine kaydolduktan sonra bu uygulamaların bazılarının kullanımı gerçekten kolaydır. Arkadaşlık sitelerinin aksine, her birimizin bir akıllı cihaza veya diğerine sahip olduğu göz önüne alındığında, uygulamalara daha erişilebilir.

Peki, iPhone için en iyi ücretsiz tanışma uygulamalarından bazıları nelerdir? Aşağıda hızlı bir liste bulunmaktadır.

  1. Up2Date. Blokta yeni bir uygulama olan Up2Date eğlenceli, güvenli ve son derece ilgi çekicidir. Arkadaşlık süreci hala aynı kalıyor, ancak ek bir avantaj var – buraya bir profil videosu yükleyebilirsiniz, böylece insanlar sizi tanıyabilir. Aynı şekilde, insanları yalnızca fotoğraflarına göre yargılamak zorunda değilsiniz. Topluluk her aktiftir ve uygulama geliştiricilerinin dolandırıcılık ve kötü dil için sıfır toleransı vardır. Kısacası, her zaman istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.
  2. Tinder. Kısa sürede, Tinder büyük popülerlik buldu ve bu uygulama hakkında en iyi şeylerden biri arayüzü. Tinder herkes için son derece kolaydır ve istediğiniz zaman istediğiniz gibi sağa veya sola kaydırabilirsiniz. Çoğu Tinder kullanıcısı 30 yaşın altındadır, bu nedenle gençlerle tanışmak ve benzer profillerle karışmak istiyorsanız, bu sizin için bir seçimdir. Bu uygulamadaki herkes ciddi değil, bu yüzden doğru profillere göz atın.
  3. Bol Balık (POF). İPhone kullanıcıları için başka bir harika uygulama olan PlentyofFish (POF), profilleri eşleştirmek için bir kişilik testi kullandığı göz önüne alındığında eğlenceli ve son derece ilgi çekicidir. Bu ücretsiz bir uygulamadır, ancak uygulama içi satın alımlar vardır. Burada da, bir dokunuşta sevmediğiniz profilleri önleyebilirsiniz ve çoğu kullanıcı 35’in altındadır. Bu, olgun kullanıcılar için bir tanışma uygulaması olmasa da, bu yine de harika bir seçenektir.
  4. Happn. Tinder’da modellenen ve kullanıcıları eşleştirmek için konum ve önceki yakınlığı kullanan başka bir popüler uygulama. Uygulamanın menzili yaklaşık 250 metredir, bu nedenle daha fazla seçenek keşfetmek isteyen biriyseniz Happn sizin için çalışmayabilir. Aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinden başkalarıyla tanışmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Sonuçta, dünyanın herhangi bir yerinde sevgi bulabiliriz.
  5. OKCupid. Bilinen başka bir popüler uygulama olan OKCupid eğlencelidir çünkü insanları belirli soru ve cevaplara göre keşfetmenizi sağlar. OKCupid’in size kimlerin mesaj gönderebileceği konusunda herhangi bir kısıtlaması yoktur ve bu nedenle gizlilik yoktur ve gelen kutunuz binlerce mesaj isteği ile dolu olabilir. Bir bakıma, bu, daha fazla kullanıcı bilmek isteyenler için heyecan verici olabilir, ancak özel bir kişi iseniz en iyi seçim değildir.

En iyi randevu uygulamalarını bulmak için şimdi çevrimiçi kontrol edin ve özellikleri ayrıntılı olarak karşılaştırmaktan çekinmeyin. Ayrıca, uygulamanın diğer kullanıcılardan iyi değerlendirmeleri olup olmadığını bir göz atın, çünkü deneyim, güvenlik ve arayüz her şeyden daha fazla.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
4.016 okuma
12 Ocak, 2020
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat