KAYIT OLMADAN 30+ SOHBET EDIN

Kadınların Sırları yetişkin iletişimi için bir sohbet. Bu tür kaynaklar genellikle 30 veya 40 yaşın üzerindeki kişiler için sohbet veya buna benzer bir şey olarak adlandırılır. Aslında, yaşla ilgili değil, kasıtlı ifadelerin değişimini, konuyla ilgili yaşam deneyimine ve bilgisine dayanan tutarlı bir sohbeti sürdürme özelliğini içeren iletişimin “yetişkin” doğasında. Bu “30 için sohbet”, tartışmaların en çok resimler, ifadeler, banal yargılar, “ahahahah”, “xDDDD”, “olololo” ve küçük anlamlı küfür gibi ifadelere indirgendiği gençlerden farklı. Devredilemez bir genç özelliği, kalın trolling için kayıt olmadan kaynakları kullanma arzusudur. Aksine, kayıt yaptırmadan 30 yaşından büyük olan sohbetteki yetişkinler çoğunlukla benzer düşünen insanlarla iletişim kurmayı amaçlamaktadır.

DEMOGRAFIK SOHBET ISTATISTIKLERI: 25, 30, 40 … 50? …

Women Secrets’ı kaydetmeden sohbet etmek, 2002’ye kadar 30 yıl öncesine kadar olan insanlar tarafından yaratılmıştır. Benzer bir yetişkin zihniyetine sahip kullanıcılar topluluğu, 20, 30 veya 40 yaşlarına bakılmaksızın, bu “çekirdek” etrafında kademeli olarak oluşmuştur. Böyle bir topluluk, VT sohbetinin iletişim olarak kazandığına inandığımız için gençler için ilginç değildir.

İstatistiklere göre, bugüne kadar, ZhT’ye gelen ziyaretçilerin sadece% 9’u 18 yaşın altındaki insanlar. 18-24 yaşları arasındakiler% 25 civarındadır. Kalan% 65’i 25 yaşın üzerinde – sohbet 30 olarak adlandırılan “yetişkin” topluluk. Bunların en büyük grubu 25 ila 35 yaşları arasında (% 28). Ayrıca 35 ila 45 arasında güçlü bir yaş grubu da vardır (% 23). 40 yaşından büyükler için ZhT’den bahsetmek için zemin oluşturan 45’ten fazla kişi (% 13) var. Birini şaşırtabilir, ama sohbette 50 kişi var – yaklaşık% 3. Fakat eğer 2002’deki bazılarının 40’ı aştığını hatırlarsanız, o zaman bunun şimdi 50’den fazla olduğu ortaya çıkıyor. 🙂

Öyleyse, Kadınların Sırlarını kayıt etmeden 30+ tanışma sohbetine hoş geldiniz. Artı, bu sohbetin hem 30 hem de 35 yaşındakiler için olduğu anlamına gelir; 40 yaşın üzerindeki herkes, 45-50 yaş üstü olanlar için bile. Her yaş yetişkin biçiminde iletişim ile birleştirilir.

Yerli sohbet odalarında yetişkin kadınlarla konuşmak çok kolay vede bir okadar basit hiç bir üyelik olmadan arama motoarından gelerek sitemize girmek ile söyleşi yapmaya anında vede hemen başlıyorsunuz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.475 okuma
4 Mart, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat