Kederli sohbet odaları

Cuma hutbeleri nasıl olmalıdır vede manası nasıl olmalıdır arkadaşlar biraz ondan bahselim cuma günleri mübarek vede kutsal birgündür islam alemi için arkadaşlar cuma namazları hocaların hutbeye çıkmaları vede islami sohbet hakkında vede dinimiz hakkında peygamberimiz veya evliyalardan olmuş  yaşanılmış birşeylerle anlatılır vede aslında imamın anlatmasına göre deyişmektedir. yerli chat olarak aslında bizim sitemizin sohbet düzeni islami sohbet sohbet tarzında olmasından yanayız sitemizde chat yapan dostların bu tarzda sohbet etmelerinden yanayız seviyeli sohbet vede dürüst sohbet yapmak vede sitemizde dini duylarınızı anlatmak isterseniz bizler herdaim burda vede tarzımı belli olan şekilde sohbet etmeye devam ediceyiz arkadaşlar burası bedava sohbet sitesi olmaya devam edecektir bundanda emin olabilirsiniz herkese hayırlı cumalar diliyorum hayırlı akşamlar.

Cuma günleri müslüman alemin mübarek günlerinden bir tanesidir her hafta bu mübarek günü bekliyoruz iplerle çekiyoruz arkadaşlar cuma günü en çokta hocanın hutbeye çıkarak peygamber efendimizin vede sahaberin hayatından bir şeyler anlatması benim çok hoşuma gitmektedir vede eminimki her müslüman bunu beklemektedir bizler bunu önemsediğimizi bilmelisiniz keşke her daim bizim gibi sitelerin her birinde islami kurallara göre sohbet yapılsa ben bunu gerçekten temenni ediyorum vede istiyorum sizlerde benim gibi düşünmektesi,niz ben bundan şüpesiz vede çok eminim arkadaşlaryerli sohbetsitesinde herkese bu günleri bekliyor vede önemsemektedir hayırlı bayarmlar dostlarım.

 

Günaydın istanbul bugün baya bir üzgünüm haberleri seyrettikce emin olun kederleniyorum vede öfkem bir kat daha artıyor neden dünyanın heryerinde islamın kanı akıyor bunu düşünenniz oldumu neden bizler hep birbirimizle savaşıyoruz neden mezhep savaşaları bitmiyo biz gözünüzün önüne getirin bakalım  bunları biz gö önüne getirelim arkadaşlar osmanlı devletiçıktığı ülkelerin tamamında huzur yok kan ve göz yaşı heryer osmanlı dünyaya medeniyeti getirmiştir gittiği hiçbir yerde ne zorla müslüman yapmıştır nede insanları yerlerinden etmiştir Geveze mirc sitesi olarak bunlara değinmek istedik umarım canınızı sıkmamışızdır. yerli chat olarak Türkiyenin vede islam aleminin gözünü açıp uyanık olması gerekmektedir. mezhep kavgalarına son verip bir araya gelme zamanıdır bizler ayrım yapmıyoruz osmanlıda yapmamış 1600 sene dünyaya hükmetmiş vede zengin bir miras bırakmış kimseye karışmamış artık müslüman ülkelerede karıştırmasınlar kendilerini kendi aramızda seviyeli sohbet yaparak bunları konuşarak halledede biliriz herkesin mezhebi kendine  beni bağlamaz benim için asıl olan ben mülümanım demeleridir birbirlerine kurşun sıkmasınlar artık islam alemi arkadaşlar bunlara son verelim www.gevezemirc.com sitesi olarak hep dürüstlükten yana olduk kahpelik bizlerde yok dürüst adam seviyeli sohbet eder bizlerin geninde var demekki bu duygu odalarımızda sizlerle sohbet ediyoruz l sohbet vede isviçre sohbet odalarındakadınlarlşa  sohbet ederekte tartışabiliriz arkadaşlar medeni olmak zamanıdır sanal sohbet siteleri faydalı kullanmak lazım teknolojiyi güzel kullanırsak birlikteliğe bir adım daha atarız burda bedava sohbet yapacaksınız vede hep beraber güzel günleri birlikte olucağımız temyumruk olucağımız günler yakındır chat aleminde bunu yapabiliriz arkadaşlar yeterki inanalım buna herkese mutlu bir hafta sonu diliyorum iyi haftalar. sohbet konumuz kederli sohbet olsun.

Arkadaşlar zilere güzel bir site hazırladık umarım beğenerek gelidrsiniz vede islami sohbet yaparak insanlarla konuşarak güzel bir zaman geçirmenizi temenni ediyoruz vede bunu umuyoruz sizlere çok güzel vede sevecen bir site bıraktık beğenmenizi istemek vede istirham etmekle ömrümüz geçti dostlarım herkse mutlu geceler.

12705310_581259382027233_5962829717253495408_n

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.599 okuma
27 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat