Samsung Galaxy S8 26 Şubat’ta gelebilir

Tüm tiyatro çevreleyen Samsung Galaxy Note 7 Samsung başlatılmasını getireceğini düşünebilir Galaxy S8 ileri, ancak görünüşe göre bu 26 Şubat’ta bir duyuru düşündüren son söylentileriyle, olmuyor.

Bu MWC 2017 başlamadan önce bir gün ve Samsung başlattı gibi bir çok inandırıcı tarih olan Galaxy S7 MWC 2016 gün önce.

Aynı zamanda biraz saygın bir kaynaktan geliyor. @ Ricciolo1 haber tweeted ve bazı leakers gibi üretken olmayan yaparken, onlar doğru Galaxy S7 ve tahminSamsung Galaxy S7 Kenar lansman tarihini.

tweeter göre, bu tarih doğruladı ve biz zaten tahmin edildi tarih, bu yüzden muhtemelen güvenle takvimde koyabilirsiniz edilir. Ancak, Not 7 felaket hala oynayan, her şey değişebilir olabilir.

Fotoğraflarınızı kadar aydınlatma

Biz de tarafından farkedildi, iki yeni marka tescil olarak, şimdi daha büyük olasılıkla arayan bir çift objektifli kamera, olasılığı dahil olmak üzere S8 gözlük ve özellikleri hakkında söylentiler bir şey duydum galaxyclub.nl tarif bir ‘ düşük ışıklı ortamlarda çekilen görüntülerin parlaklığını ve netlik geliştirmek için tasarlanmış LightUp Kamera ‘ve’ Light + Kamera ‘,.

İkincil sensörler genellikle daha hafif yakalamak için dahil edilmiştir, yani orada bu kayıtlar ikincil bir sensör için olduğunu iyi bir şans var, ve Galaxy S8 söz değilken,, bu nedenle Samsung’un bir sonraki amiral gemisi bir başbakan adayı akıllı telefonlar ve tablet ile kullanın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.397 okuma
11 Ekim, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat