Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi özellikleri fiyatı

Sonunda burada: Samsung’un en yeni ve belki de en büyüğü

Samsung Galaxy S9 , MWC 2018’de piyasaya sürüldükten sonra, telefonla biraz zaman geçirmeyi başardık ve tam ve derinlemesine incelememizin öncesinde bu telefonda sıkı oynamaya başladık.

Gelen telefon ile ilk 48 saat , biz iyileştirmeler bazı hemen açık değil iken, bu bazı beklediğinizden daha iyi bir telefon açıkça belirtmiştir. MWC Ödülleri’nde en büyük onurumuzu alan Samsung Galaxy S9 Plus’ın liginde değil, yine de oldukça iyi.

Sonra iki gün daha test edildi. , Galaxy S9’un şeylerin biyometrik yüzü üzerinde güçlü bir performans sergilediğini . El cihazında (geçiş edilemez Galaxy S8’e kıyasla) bir cinch ile yanı sıra düşük ışıkta da kamera.

Ama öğrendiğimiz tek şey bu değil – ilk olarak, Samsung’un Project Treble’ı desteklemesi sayesinde Android’de bazı daha temiz ve hızlı güncellemeler alacağını ve DisplayMate tarafından piyasadaki en iyi ekrana sahip olduğunu doğruluyoruz.

Bunun ötesinde, aşağıda listelenen telefon hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz, bu yıl pazarda en iyi olabilecek bir telefonla konuşmaya yardımcı oluyoruz.

    • Ne düşündüğümüzü duymak ister misin? Eller üzerindeki Samsung Galaxy S9 incelemesini okuyun
  • Daha büyük bir şey ister misin? Samsung Galaxy S9 Plus hakkında bilmeniz gerekenler
  • Okumak istemiyor musun? Samsung Galaxy S9 uygulamalı videolarımıza göz atın

En son Samsung Galaxy S9 haberleri neler bulunuyor?

Samsung Galaxy S9, DisplayMate tarafından pazardaki en iyi akıllı telefon ekranına sahip olarak adlandırıldı; Super AMOLED teknolojisinin hâlâ bir telefonda bulabileceğiniz en iyi araç olduğunu gösteriyor.

Samsung Galaxy S9 fiyatı nedir?

Galaxy S9’un doğrudan Samsung’dan 739, 719.99 $ veya 1,999 $ 1,999 SIM ücretsiz fiyat vereceğini biliyoruz, ancak diğer pazarlar için kesin fiyatlandırma şu an belli değil. İngiltere’de, bu, geçen yılın yakışıklıya kıyasla 689 dolara mal olan büyük bir fiyat yükselişidir ve kaynaklarımızın resmi yapılmadan önce bize bildirdiğifiyatlarla aynıdır .

SAMSUNG GALAXY S9 ÖZELLIKLERI

kran çözünürlüğü : QHD + (1440 x 2960)
Ekran boyutu : 5.8-inç, 18.5: 9 oran
Ekran teknolojisi : Süper AMOLED
Chipset : Exynos 9810 / Snapdragon 845
RAM : 4GB
Depolama : 64GB
Arka kamera : 12MP
Ön kamera : 8MP
Pil : 3,000mAh
Yazılım: Android 8 Oreo

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.946 okuma
5 Mart, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat