Selüliti tedavi etmek için ipuçları ve püf Noktaları

İnsanlar kilo aldıklarında vücutlarında selülit oluşmaya başlar. Muhtemelen burada, bu sorunun bir sorun haline gelmeye başladığını görüyorsun. Veya belki de, belki sadece bunun olmasını önlemeye yönelik ipuçları ve hileler istersiniz?

Her iki durumda da, aşağıdaki makalede herkesin kullanabileceği mükemmel ipuçları vardır. Cildinizde vücut fırçası kullanmaya çalışın. Cildinizi vücut fırçasıyla fırçalamak, selüliti azaltmanın mükemmel bir yoludur. Ölü cilt hücrelerini kaldırır ve kan akışını uyarır. Yağlı tortuları parçalamak için sorun bölgelerinizi yukarı doğru fırçalayın ve bu kötü selülitlerden bazılarını azaltın.

Vücudunuzda gördüğünüz selülit miktarını azaltmak için günde en az bir kez bir cilt macunu jelini uygulamayı deneyin. Bu jel türü, bu alanların sertleşmesine ve tonlanmasına yardımcı olur, bu nedenle görmek için bu yağlı çökellerden daha azı vardır. Sabahları banadan çıktıktan hemen sonra kullanmak için uygun bir zaman.

Her gün nemlendirdiğinizden emin olun. Bu tür tedavi birçok yönden cilde yarar sağlar. Selülitle mücadele ediyorsanız cildinizi nemlendirmek özellikle önemlidir. Nazikçe vücudun selüliti almaya eğilimli olan tüm kısımlarını toplayın. Nemlendiriciyi masaj yapmak, yağ birikintilerini parçalamaya yardımcı olur ve bu da selüliti azaltmanıza yardımcı olur.

Plastik cerrahi potansiyel bir çözüm olabilir, ancak ancak diğer çabalar tamamen tükendikten sonra. Tehlikeli ve selüliti azaltmanın daha güvenli yolları var. Yalnızca her şeyi denediyseniz ve iyileştirme yapmanız gerekmiyorsa çalışmalısınız.

Sağlıklı bir diyetle selülit görünümünü azaltabilirsiniz. Bütün tahılları ve çok miktarda lif içeren gıdaları yiyerek, vücudunuzu selülite neden olabilecek toksinlerden arındırmanız yardımcı olabilir. İyi bir diyetle koordinasyon içinde su tüketimi de toksinleri atmaya yardımcı olabilir.

Günlük egzersizlerinizi hayatınızda yapın. Selülitten kurtulmak istiyorsanız yağ yakmak çok önemlidir. Açıkçası, egzersiz yapmazsanız, selülit oluşumuna daha yatkın olursunuz. Günde yüksek etkili bir egzersizin yalnızca 30 dakikası, görünümünüzde gerçek bir fark yaratabilir. Buna değer.

Selülitle sahipseniz ve sigara içerseniz, artık vaktinizden kaldırabilirsiniz. Sigara içmek, cildinize gıda tedarikini azaltır ve vücudunuza daha zararlı toksinler koyar. Bu, cildinizin esnekliğini bozarak selülite daha yatkın hale getirir. Daha önce ayrılmaya yetecek kadar vaktin yoksa, şimdi yaparsın.

Uyluk alanınızda selülit varsa, bisiklete binmelisiniz. Haftada birkaç kez uzun bir bisiklet yolculuğuna çıkın. Bacaklarınız pedalları pompaladığında, uyluk kaslarınız çalışıyor ve o bölgedeki yağ yakıyor. Uyluklarınızın daha yalın ve daha sağlam görünmeye başlayacağını göreceksiniz.

Aktif kalmaya ve düzensiz bir diyet önlemeye çalışın. Birçok kişi diyetine zorla girmeyi sever, bu da onların programıyla çok agresif oldukları anlamına gelir. Vücudunuzdaki bu ani ve önemli değişiklikler hormon üretimini etkileyebilir ve sisteminizi şaşırtabilir. Selülit kaygısı varsa, diyet ve aktivitede önemli değişiklikler olduğunu düşündüğünüz diyetlerden kaçının.

Murad’ın Sıkılaştırıcı ve tonlayıcı serumunu güzellik rejimine eklemeyi düşünün. Sadece kafein var mı, aynı zamanda cilt bakımı için onu birer birer yumruk yapan birkaç madde içeriyor. Örneğin, cayenne cildin kan akışını uyarır, görünümünü ve kalitesini arttırır.

Vücudunuzdaki selülitten kurtulmakta güçlük çekiyorsanız diyetinize daha yağlı balık eklemeyi deneyin. Alabalık veya ton balığı gibi omega 3 doymamış yağdan zengin olan tüketilen balık selüliti en aza indirgemek için kanıtlanmış bir yöntemdir. Kızartma veya salata gibi sağlıklı bir şekilde hazırladığınızdan emin olun.

Yukarıdaki makaleyi okuduktan sonra, selülit ile nasıl başa çıkılacağına dair birçok çözümün farkında olmalısınız. Proaktif olmak, selülitin vücudunuzda görünmemesi için anahtardır. Çoğu insanı yaşlandıkça etkilenmeye başlayacak, ancak bu harika ipuçlarına sahip olduğunuz için bunun sizinle sorun haline gelmesine izin vermeniz için hiçbir neden yok.

Kadınların güzellik rutinlerinde sahip olduğu en büyük sorunlardan biri de istenmeyen selülittir. Diyet ve egzersiz yardımcı olacaktır, ancak bundan daha fazla kurtulmak için daha fazlası var. Bu yararlı teknikler yardımıyla selülit nasıl durdurulur . Sadece okumaya devam edin ve bir kez bittiğinde, hemen kullanılabilir birçok çözüm olacaktır.

Cildinizde vücut fırçası kullanmaya çalışın. Cildinizi vücut fırçasıyla fırçalamak, selüliti azaltmanın mükemmel bir yoludur. Ölü cilt hücrelerini kaldırır ve kan akışını uyarır. Yağlı tortuları parçalamak için sorun bölgelerinizi yukarı doğru fırçalayın ve bu kötü selülitlerden bazılarını azaltın.

Selülitle yağ birikintilerini azaltmak için yoğun bir egzersiz patlaması yapın. Bunu yapmak için iyi bir egzersiz atlama ipidir. Egzersizi kısa ve yoğun tutun, gününüzü kesmedikçe sorunlarınızın olduğu alanlara ulaşmanıza yardımcı olur. Her birkaç saatte birkaç dakika bulmaya çalışın ve birkaç temsilci edin.

Selülit ve savaşı aynı anda gizlemek için bazı Slendesse pantalonlarını deneyin. Bu tozluk size istediğiniz sertlik görünümünü vermek için yapılır. Ve onlar çok daha fazlasını yapıyor! Shea yağı ve kafein ile doğrudan liflerin içinde yapılırlar. Bu, onları kullanırken selüliti gerçek bir şekilde savuşturmaya yardımcı olur.

Bir sürü su iç. Selülite karşı savaşmak için yapabileceğiniz en kolay ve en etkili şey budur. Diyetinizde günde sekiz gözlük alırsanız, bu su vücudunuzdan toksin çıkarmaya yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, dolaşımınızı da pompalayacaktır. Tüm bunlar daha az selülite yol açacaktır.

Plastik cerrahi, selülitten kurtulmak için yalnızca son çare olmalı. Güvensiz olabilir ve selülitinizi ne kadar görebileceğinizi azaltmanın daha kolay yolları vardır. Ameliyat sadece başka bir şey yapılmazsa kullanılmalıdır.

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, selülit yağlıdır. Vücudunuzda fazla kilo taşıyorsanız, bu nedenle selülit oluşturmanızın nedeni bu olabilir. Bu sorunun giderilmesinin bir yolu, haftada birkaç kez fiziksel egzersiz yapmanın bir yoludur. Bazı harika seçenekler yüzme, koşu, koşu, yürüyüş ve yogadır.

Aktivite seviyenizi arttırmak, selülite karşı mücadelede büyük bir yardımcı olabilir. Kardiyo sınıfları, mukavemet eğitimi ve hatta hızlı yürüyüş, kalçalarınıza bu çirkin selülit verecek yağ yakmaya yardımcı olur. Cildinizi elastik ve pürüzsüz tutmak için uyluklarınızın sesine neden olan egzersizleri artırın.

Selülitle ilgili sorunlarınız varsa, günlük şeker alımını azaltmayı düşünün. Şeker vücudunuzda bir yağ birikimi oluşturması nedeniyle selülitin ana nedeni. Böylelikle kurtulamayacak kadar zor olan pis bilezikler sizi bırakıyor! Şekeri azaltın ve selüliti kaybedin.

Kahverengi şeker, kahve ve zeytinyağı içeren doğal bir anti-selülit krema yapmaya çalışın. İlk önce cildi elimden alıp kahve ve şekerle köpürtün. Yüzünüzü ovun ve masaj yapın, daha sonra ılık su ile durulayın. Bu cildi nemlendirecek ve aynı zamanda selüliti önlemeye yardımcı olacaktır.

Selülit oluşumunu önlemek için, düşük yağlı bir diyet ve şeker tüketin. Selülit, vücudunuz çok fazla yağ ürettiğinde ortaya çıkar. Az yağlı, düşük şekerli bir diyet yediğinizde, kilonuzu alçaltın ve vücut kaslarınız tonlanır. Bunun yerine daha yalın görünümlü bir vücut için daha fazla meyve ve sebze yeyin.

Sigarayı bırakın. Sigara pek çok açıdan korkunçtur. Bu cildinizin esnekliğine zarar verir ve zararlı toksinler üretir. Bu cildinizi sağlıklı kalmanız için gerekli hayati besin öğelerinden keser. Bu sarkmaya, kırışıklıklara ve hatta selülit fazlasına neden olabilir.

senin Masaj Peeling ile selülit düğmeleri ile kese veya masaj yağ yıkmak ve daha eşit bir şekilde dağıtabilir. Ayrıca cildinizi daha pürüzsüzleştirmek için yapılan otomatik tabletin veya serumların kullanılmasını da deneyebilirsiniz. Selüliti havaya uçuracak sihirli bir formül yoktur, ancak bu kesinlikle yardımcı olabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, selülite karşı mücadele farklı şekillerde ele alınabilir. Gerekli yöntem çeşitliliği olduğu için tek bir şey yapamazsınız. Egzersiz ve diyet tek başına sizi tedavi edemez, ancak bazı ipuçlarını kullanmak başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.534 okuma
29 Ekim, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat