Sohbet, 21. yüzyılın bu hayal edilemez aracı

Sohbet, yeni insanlarla tanışmanıza izin veren İnternet’te benzersiz bir yoldur. Bu, günümüz dünyasının bekârlıkta hayati bir vektörüdür. Bu, aşk toplantıları yapmak, yeni arkadaşlar edinmek veya sadece tartışmak mümkün kılar. Onun doğum 90 yıl tarihli, ancak 2010 yılından beri Yerli Chat var ve o zamandan beri gelişti.

Hızlı bir şekilde konuşmanın yeni bir yolu: web kamerası. Kısa bir süre önce benimsenmişti ama sohbet dediğimiz şeyin ilk kapsamının bir parçası değil. Bugün, bu evrensel iletişim tarzı kaçınılmaz hale geldi ve birbirimizi görmemize izin verecek benzersiz bir sohbet odası önermeyi düşünüyoruz.
Konuşmacıların sadakati müzikten geçer. Müzikte tartışmak için daha iyi olan nedir? Bazı odalar dinlenmek ve alışkanlıklarını yumuşatmak için müzik sunar … onları denemek onları benimsemektir!

Bütün kadınlar materyalist mi?

Erkeklerin büyük çoğunluğu için, kadınlar materyalist varlıklardır. Dişilin tarafında, çok sayıda erkeği engelleyen bir karakter var sayılıyor ya da yok. Malzeme kadınlar için gerçekten önemli mi?

Materyalizm, bir toplum olgusu

Sözlükte, materyalist madde memnuniyeti için bir araştırma olarak tanımlanmaktadır. Bu tanıma dayanarak, materyalist kadının, sadece parası olan erkeklere bakan bir kadın olduğunu söyleyebiliriz. İkincisi, daha iyi yaşamak ve birçok maddi şey elde etmek için ikincisinin servetine dayanır. maddeci kadın üç türü vardır: her şeye sahiptir ama sadece gibi zengin insanlarla çift olmak tercih ediyor kolay materyalist, döner bir güzel bir kadın orak materyalist eğer güzel bir araba ile bir birey Kefaletle sonuçlandı ve sonunda cüzdanlarında para biriktirdiklerinde aynı anda birden fazla talihsizliğe karşı olmayan füze materyalisti.

Kadınlar materyalist

Kadın kolay veya mütevazı bir ortamdan geldiğinde, içgüdüsel olarak maddi tatmin arar. Diğer bir deyişle, bu kadınlar, yüksek sesle ve net olarak söylemeye cesaret edemeseler bile materyalistlerdir. Gerçekten de, eğer erkek, güzel bir kadını fethetmeyi başarmış olsaydı, daha fazla değere sahip olmak için bir kadın, bir üst düzey yönetici, bir şirket müdürü ile ilişki içinde olduğu için ailesine güvenmeyi tereddüt etmez. . Basit bir el kitabı için sevgisini itiraf etmek zor olacak. Üstelik, erkekler doğal olarak cinsiyeti severlerse, kadınlarda parayı sevmek genetiktir. Bu nedenle cüzdanını kurtarmak için farklı yollar aramak için güzel bir kadınla afinite yaratmayı amaçlayan adam için önemlidir .

Sosyal statüye ek olarak, bir kültüre ait olmak, kadınları materyalist olmaya yönlendiren bir kriter olarak da ifade edilmektedir. Böylece, birçok Afrika halkında, kadınlar para ve güç için evlenme eğiliminde olacaklar. Karşılığında Bunlar eşlerine sadık kalmaları ve hatta çatıları altında başka bir kadın (kocalarının ikinci eşi veya metresi) karşılamaya bazı kabileler halinde katılıyorum. Böylece, dünyanın bu bölgesinde, genellikle eşiyle birlikte yaşamak istemeyen adam tarafından boşanma talep edilir. İkincisi, yaşadığı aşağılamalara rağmen, sefalete dönmekten ziyade evine sadık kalmayı tercih ediyor. Yine de, tüm kadınlar materyalist değildir. Nadir mi? Bize cevap vermek için …

Aşka inanır mısın? Biz evet 🙂

Hayatınızı Yerli Chat ile değiştirin. Sunulan sohbet geleneksel. Sen gel, dostça bir atmosferde konuşursun, eğer istersen ve sen tanışırsan özel konuşursun.

Sohbet sitemiz, takma adınıza bir fotoğraf (veya bir avatar) kaydetmenize ve eklemenize de olanak tanır. Üyeler sizi daha iyi tanıyacak ve sizi hatırlayacaktır (ya da belki de .. :).
Kayıt olduğunuzda, kendi takma isminizi ayırtma olanağına sahip olacaksınız. Bu, başka birinin ismini kullanmamasını sağlar. Rehberiniz her zaman aynı kişiyle konuşacak ve bir gaspçıyla konuşmayacak.

Sınırların ötesine git

Yerli chat Havayolları ile 001 numaralı uçuşa hemen başlayın! Gözlerine inanmayacaksın: birçok bekar seni arıyor ve bekliyor.
Dünyanın her yerinden gelen yüzlerce insan, her gün iyi vakit geçiriyor.
İster Katar, Tunus, Fransa, Cezayir, Fas, Avustralya ya da Amerika Birleşik Devletlerinden olursanız olun: her zaman size yakın biri olacak! Tartışmak için basit bir arzu? Bir flört ister misin? Ya da bir arkadaşlık mı? Sohbet odalarımız, aramalarınızda size rehberlik edecek.

Artık Yerli Chat’e gelmeyeceksin!

Ağımıza yaptığınız ziyaretin sohbet deneyimi önemlidir. Hizmet kalitemizi sürekli iyileştiriyoruz ve şikayetlerinizi, teşekkür ve / veya tebriklerinizi dinliyoruz.

Sohbet uygulamamızda inanılmaz seçenekler geliştirdik: anti-özel, istenmeyen özel iletileri engelleyen bir özelliktir.
Sistemimiz, ikinci bir düşünce olmadan diyaloga girmek isteyenlerden tanışmak (veya samimi anları paylaşmak) isteyen insanları farklılaştırabilmektedir.
Sizi ilgilendirmeyen konuşmaları kaldırmak için “Yoksay” a tereddüt etmeyin.

Sohbetimiz üzerinden yayınlanan içerik kesinlikle kontrol edilir (videolar, radyolar), bu nedenle sadece sohbetin dışında gerçekleşen mesajlara güvenmelisiniz.
Diğer sohbetler tarafından gönderilen bazı web sitesi bağlantıları virüs içerir ve bilgisayarınızın güvenliğini tehlikeye atabilir.

“Günün videosu”, video paylaşımını destekleyen bir bölümdür. Olağandışı video, mizahi, haber, tartışma önerilerinizi bize gönderin. Onları yarının videolarında yayınlayacağız!

Bir Webradio’yu dinlemek ister misiniz? Web radio bağlantıları doğrudan sohbet arayüzüne entegre edilmiştir. Artık üçüncü bir sayfadan geçmek gerekli değildir.
Bu yeni özellik, partnerlerimizin radyolarını entegre ederken, sohbet edenler için açılan pencerelerin (veya çoklu pencerelerin) rahatsızlığını da azaltır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.513 okuma
15 Mart, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat