Sohbet Ve Chat İle Bir Kızı Etkilemek

Whatsapp sohbetinde veya metinlerde beğendiğiniz bir kızı etkilemek için en iyi ipuçlarını bulun. Bu ipuçları, whatsapp’ta sohbet etmenin ve kızların sadık kalmasını sağlayacak sanatı gösterir.

 

Bir kızdan hoşlanmaya başladığınızda, kısa mesajlar onun hakkında daha fazla şey öğrenmek ve birlikte olmadığınız zaman onunla konuşmak için ideal bir seçenek haline gelir. Kısa mesajın iyi olması, konuşmayı doğrudan sohbette veya çağrı sırasında özlüyor olmanızı sağlar. Zaten önemini biliyorsanız, sizin gibi bir kızı metne dönüştürmek için bu ipuçlarını öğrenin. Bir kızı whatsapp sohbetinde nasıl etkilemekte size yardımcı olacak bu harika ipuçlarını kaçırmayın. Kısa mesaj ve ilginç konulardan ders almayı ve kısa mesajlarla sohbet etmeyi öğrenmelisiniz. Bugün yaptığımız şey, teknolojiyi sadece sevdiğimiz kızın ilgisini çekmek için değil, onu sevmek için kullanmaktır. Öyleyse hazır olduğunuzda, bu metin mesajı uygulamasıyla bir kızı ele geçirmek için şu ipuçlarını okuyun.

STRATEJIK KISA MESAJLAR VE SOHBETLER

Çoğu zaman bir kalbi kazanmak bir strateji meselesidir ve sohbetin nereye gitmek istediğinize rehberlik edecek bir plana sahip olmalıyız. Öncelikle aklıma gelen her şeyi söylemek meselesidir, çünkü şeyler istediğimiz gibi olmayan bir rotayı alabilir. Kızla ciddi şekilde ilişki kurmak istersen, o kız arkadaşına gelene kadar kirli bir şey yazmayın. Bu, sohbetin şehvetli bir şey içermemesi gerektiği anlamına gelmez, ancak daha eğlenceli ve ilgisini çekmeye çalışın.

En iyi strateji, gece gündüz ezilmeye karşı metin için whatsapp kullanmaktır. İkiniz de geceleri her gün sohbet etmeye başlıyorsanız şüphesiz onu cezbetmek için gerekli olan avantajı elde etmeyi başardınız.

ONU GÜLÜMSET.

Whatsapp sohbet ve kısa mesajlarla flört etmenin en önemli unsurlarından biri, işlerinizi eğlenceli tutmaktır ve bunu yapmanın en iyi yolu mizahtır. Alaycı, alay veya esprilerle mizah büyük bir avantaj. Çoğu kız mizah duygusuna sahip bir adamı takdir eder, bu yüzden güldürmek sohbette onu etkilemek için bir garantidir.

Bir kıza gülümseme ve sohbette gülerim söz konusu olduğunda bunlar size yardımcı olabilecek ipuçlarından bazılarıdır.

  1. Şakacı bir kız çalıyor, onunla gülümsemesini sağlamak için en iyi yollardan biri ve aynı zamanda whatsapp’ta veya metinlerde sizinle sohbet ederken ilgisini arttırmasını sağlıyor. Bu, kendine güvendiğiniz kişiyi gösterir ve bununla sizi alay etmek ilgi gösterebilir. Bu basit şeyler, size karşı cazibe yaratmak için çok önemlidir.
  2. Yüzünde bir gülümseme getirmenin diğer serin yolları, hayatınızda meydana gelen eğlenceli olayları artırmaktır. Bazen kendinizden ve aptallığınızdan hoşnut olmak güzel. Bu, yüzünde bir kahkaha doğuracak ve ayrıca onunla daha rahat sohbet edebilecek.

FLÖRT OYUNU OYNA

Whatsapp’ta bir kızla flört etmenin ardındaki sebep, sohbeti mutlu eden ve aynı zamanda kız sizi sadece bir arkadaşdan daha fazla düşünmesini sağlamasıdır. O flörtünü, çok sevimli bir seviyeye çekmemelisin, o kız arkadaşın olmadığı zamana kadar. Minik flört yaklaşım psikolojisi üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Bu onu özel hissettirir ve aynı zamanda onunla ilgilendiğinize dair ipuçlarını da alır. Tarihleme uzmanlarına göre, doğru yolu flört etmek, bir insanı çekmek için çok avantajlıdır. Gelişmiş Cazibe Tasarımı ile tüm kadınları çekmeyi öğrenin

UMUTSUZ BIR HAREKETLERDEN KAÇIN

Bir kızı sohbette etkilemek istiyorsanız yapabileceğiniz en kötü şey, umutsuz olduğunu göstermektir. Onu çabucak uzaklaştıracak tek şey budur. İyi bir fethi yapmak için, ilgi göstermek ve tedirgin davranmak arasında bir denge sağlamanız gerekir. İçindeki kız metninizi 30 dakika sonra cevapladığında, atlamayın ve yeryüzündeki son kızmış gibi cevap vermeyin. Korkunç olmamalı, ama ona biraz boşluk bıraktığınızdan emin olun. Zor oynamayın, fakat her kızın sevdiği gizemli türden biri olun.

GÜVENINI KAZAN

Bir kızı, whatsapp sohbetinde ya da şahsen etkilenmek için güven, anahtardır. Komik olduğu kadar gizemli de olmak, onun hakkında daha sık düşünüp düşünmediğinize yardımcı olur. Sizinle sohbet ve metinlerin keyfine varacak, çünkü onu nasıl mutlu edeceklerini biliyorsunuz. Güvenlik ve gurur arasındaki ince çizgiye dikkat et.

Çoğu zaman, mesajlaşma ve sohbetlerle ifade edilen şeyler yanlış yorumlamaya yardımcı olur. Kendiniz hakkında sürekli konuşmamalısınız, ancak sözlerinizi güvenle ifade etmelisiniz. Kişilikiniz whatsapp’taki mesajlarla aydınlansın. Metin mesajı ile flört etmenin en önemli kuralı kendiniz kalmanızdır. Her zaman kızın görüşleri ile gitmeyin, görüşünüz olmalı ve üzerinde sağlam durmalısınız.

Metin yoluyla şeyleri söylemek çok daha kolaydır, ancak amacınız gerçekten olduğunuza çok yakın kalmaktır. Bu kızı şahsen tanıştığında başkası gibi davranmak onu sinirlendirir. Bu sevmeyi bırakacak veya daha kötüsü sohbet ederken sahte bir sürüm olduğuna inanıyor olacak. Dolayısıyla sevdiğiniz bir kızı etkilemek için, sohbet ederken ya da mesaj gönderirken ona sahte görünmemeniz çok önemlidir.

METINLERINIZI KISA TUTUN

Her ikiniz de sürekli olarak birbirinizle sohbet ettiğiniz bir hafta geçtiyse, o zaman ‘gülünç bir yüzle’ merhaba ‘veya’ hey, whatsup ‘gibi küçük bir metinle başlamanız önemlidir. Mesajlarınızı kısa tutmanın nedeni, uzmanların seni bir tür gizemli kişiliğe dönüştürdüğüne inandırmasıdır. Diyelim ki sana günün nasıl geçtiğini soruyor, her şeyi açıklamak zorunda değilsin. Bunun yerine ‘Eğlenceliydi’ diyebilirsiniz. Dating gurular uzun metinler yazarken aslında diğer kişiyi sıkıntıya sokabilir.

Ayrıca, whatsapp’ta sohbet ederken, örneğin ‘Hey, (adını)’ gibi adıyla başlayınca iyi olur. Bu, metninizi bilinçaltı olarak kıza kişiselleştirir. Garip olduğu için gönderdiğiniz her mesajınızda gizemli davranmanıza gerek yok. Gizemli olmaktan sinirli ve komik olmana aktif olarak geçmelisin. Bu, bir kızın metin üzerinden geçmesini ve whatsapp’ta sohbeti etkilemek için harika bir yol olabilir.

KULLANILAMIYOR

İstediğiniz kızı gerçekten sohbetlerde veya metinlerde etkilemek isterseniz, o zaman önemli olan şey bazen onun için kullanılamayacak olmasıdır. Bunun nedeni, ona ulaşamayacağınız zaman sizi ne kadar özlediğinin farkına varmasını sağlamaktır. Bazen bir ayda her zaman 3-4 günlük bir iletişim yasağı yapmanız gerekir. Bu zaman diliminde, sizi ve sizin için sevgiyi fark etmesini sağlayacak olan konuşmalarınızı özleyecektir.

Bunlar, sohbetlerde ve metinlerde bir kızı etkilemek için size yardımcı olacak önemli ipuçlarından bazılarıydı. Ayrıca, kadın psikolojisi ile ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz, bir kız çocuğunun ilgisini çekmekte ve yaşamakta yardımcı olan bazı gelişmiş randevu kitapları bulunmaktadır. Sohbetler ve mesajlaşma, cazibe alanının bu kadar önemli bir parçası haline geldiğinden, bu dersler ayrıca metin üzerinde konuşmak ve flört etmek için ayrıntılı dersler verir. Tarih sicilindeki uzmanlar tarafından yaratılan bu dersleri incelemeniz ve hayatınızın sevgisini etkilemesi önemlidir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.731 okuma
10 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat