Türkyeri Sohbet Odaları

Türkyeri Sohbet Odaları Türk sohbet odalarının türk yeri sohbet odalarından selam sevgi sunarken herkese iyi günler dileriz. Temennimiz odurki ay i çatı altında toplanmak ve aynı ortami beraberce yürütme olanaklarına sahibiz. Burada anlaşılması gereken tek husus var oda birbirimize iletişimde sözlerde dikkst etmek gereksinimidir.Doğal olanlar ve doğaçlama sohbet edenler arasında olan fark ise doğal olanlar sohbet te duruşunda sabittir. Doğaçlama olan ise her alanda sohbete katılıp serisohbet şeklinde hızlı sohbet eder. Biz buna kişisel hak diyoruz.

Sohbet odalarimizda ne var var diye konuma bakar isek yarışma , kelime , oxm , sisecevir , sohbet , mavisim odalarımız mevcuttur. Yarışırken eğlenmek , eğlenirken sohbet yapmak için arkadaş toplulugundan iyi bir arkadasinizi kendinize rakip edebilirsiniz . Sohbet odalarında rakipsiz sohbet tanimlamasinda herkesin aslında sohbet i birbirinden üstündür. Bu yüzden sohbet yeri olan sohbet odalarımızda rakip her zaman vardır. Yarışırken eğlenmeyi sever bazısı. Bazısı sohbet ederek yarışır. Ve yarışmak daha eğlenceli seri ve çok güzel akıcı geçer. Sevgili dostlar ve saygı değer arkadaşlar aramızda olduğunuz her aniniz için sizlere buradan sunucu sahibimiz adına çok teşekkür ediyoruz .
Gelinen noktada öneri veya şikayet neyiniz varsa operhelp kanalımızda izahta cekinmeden belirtebilirsiniz . Biz burada sizin için gece ve gün iş basindayiz.. Sizi rahatsız user veya admin sop sop arkadaşınız var ise yuksek konumda olan sunucu yetkilisine şikayetinizi kanitlariniz ile bildirmeniizi özellikle rica ediyoruz. Bizim mekan da sizlerin rahat etmesi bizim için değerli bir gorecedir .

Umduğumu bulamassam diye bir kaide sohbet uerimizde yoktur. Sulh , huzur , kavram kuralları etigimizdir. Yeni günde başlayan sohbetin yarınki günde devam edip etmediğini gelip bizzat getir ederek algilamanizfa yer edebilirsiniz. Bu haliyle ne kadar iyi bir iş cikarttigimizin sizlere açık gostergesi olarak geri dönüşüm eder. Emek vermek zahmet olsada alınan etki iyi ise bu emeğe değiyor düşüncemiz ile sizleri size emanet eder , herkese iyi günleriniz olmanizi dileriz . Sevgi saygı hayatınızın içinde olduğu sürece geldiginiz sunucumuz daima sizin önceliğiniz olacaktır. Kalın saglicak ile sevgili sohbet sakinleri .

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
428 okuma
27 Şubat, 2024
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Haywtimin bakış açısında mutluluk görmek istediğim tek yer oldugu için buradayım.
    Sende gel arkadaş ve dostluk ortamı gör.
    Ne dersin….?

  • Sınırsız sohbet ve guzel dostluklar arkadasliklar kurabilceginiz guzel bir mekan djler deseniz herbiri ayri efsane

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat