Yerel SEO için yüksek kaliteli bağlantılar

Bölgenizdeki insanlardan, SEO çabanıza yardımcı olmak için yüksek kaliteli geri bağlantıların yüklenmesi, herhangi bir küçük işletme için çok önemli bir düşünce ve daha önce yazmış olduğum bir konudur. Ancak mesele, birkaç yerli işletme ev sahibi, tüm bağlantıları alan birimi eşit yarattığını varsayıyor ve bu durum en azından biraz değil.

Aslında, bu fikir genellikle işletmelerin ilk işletmelerin ihtiyaç duydukları şeyleri sağladığı SEO şirketlerine yol açar – ancak günün sonlarına doğru aldıkları kalibre ve spam bağlantıları mantıklı olmaktan çok acı çeker.

Yerel işletme ev sahipleri bir SEO danışmanından aylık 500 dolar alıyor ve aylık 2.000 dolar aylık tekliften başka bir aylık teklif alıyorsa, 1,500 dolardan farklı olabilir – ancak burada bir sürü tehlike söz konusudur, bunun sonucunda herhangi bir basmalı düğme yoktur çözümleri. Gereken şey, ulaşmanın ve ilişki kurmanın bir kombinasyonu olabilir ve bu, bundan başka uzmanlık olarak zaman almaktadır.

Bu nedenle, kısıtlı bir bütçeyle bile yüksek kaliteli bağlantıları güvence altına almak için geri bağlantıları sonraki özellikleri hedefleyerek yüksek kaliteli bir bağın ne olduğunu algılamak gerekir:

Potansiyel müşteriler tarafından görülecektir ve böylece hedeflenen yönlendirme trafiğini tekrar web sitenize yönlendirirler.
Web sitenizin yetkisini artırmayı kolaylaştırabilen yüksek kaliteli metriklere ihtiyaç duyuyorlar.
Şirketinizin imajını geliştirmeye yardımcı olurlar – bu nedenle yalnızca işletmenizle ilişkili olmasını dilediğiniz web sitelerindeki bağlantı fırsatlarını isteyin.

Şimdi, burada alan birimi, yerel SEO çaba için birincil kalite alan birimi bağlantıları – ve değerli ve kendisi, bağlantı alan birimi sonucu en önde gelen yetkili sıralama Google’ın algoritmik kural göz önüne alındığında.
1. Yüksek Ticaret Bürosu

Bu, yerli BBB’nin lisanslı bir üyesi olmanın gereklerini yerine getirdiği sürece herhangi bir yerli işletmenin edineceği bir bağlantıdır. Günlük bir BBB listesi, listede bir Giden bağlantıyı temsil etmez, buna karşın lisanslı bir kişi olacaktır.

Bu statüye yıllık bir ücret olsa bile avantajlar basit bağlantıları aşıyor. Bir eğitim müşterisi Amerikan devletine “Gerçekten de bir bağlantı için 500 dolardan fazla para ödemem gerek” olduğunu söyledi ve yine ekstra avantajları açıkladım: güvenilirlik, güven ve ayrıca pek çok müşterinin hala seçimler inşa ettikleri gerçeği desteklenip desteklenmediğini destekliyor Ya da bir kurum BBB tarafından lisanslanmamıştır.

Tesisatçılar, müteahhitler, elektrikçiler ve landscapers gibi servis ile ilgili işletmeler için hayati önemi olan bir bağlantı alanı birimi uzak tarafında üstüste binmiş avantajlar. Yerli BBB’nizi buradan görebilirsiniz.
2. yerli medya

Yerel medya perakendecileri iyi bir bağlantı imkânı sunmaktadır. Bir {area | mahalle} bir ev güvenlik şirketi sahibi iseniz ve alanınız, bir hesabı garanti altına almak için yeterince büyük bir ev istilası yelpazesine maruz kaldığını düşünün. Yerel medyanın bu hikayeyi kararlaştırdığını gördüğünüz gibi kısa süre içerisinde, kendi web sitesi için içerik üretmek için bir öneri ve yayına ilişkin verilerle onlarla iletişime geçmelisiniz.

Yerli medyaya bağlı kalırsanız, bedava bağlantı ve değerli damgalama ve reklam alabilirsiniz. Her gün yerli haberleri izleyemeyeceğiniz halde, medya web sitelerine günlük tarama yapın ve bölgenizdeki gelişmelere yanıt alın.

Uzak tarafta, işinizle alâkalı yeni bir gazete makalesi var. Aynı ev güvenlik şirketi örneğine sahipseniz, yerli medya perakendecileri ile sözlü iletişim kurmak için muhtemelen “XYZ ev güvenliğine sahibim” ve yalnızca topluluğa büyük yarar sağlayacağına inandığım 10 adımlı bir ev güvenlik listesine yer verdik. . Amerikan devletinin göndermesini ister misiniz, bu nedenle web sitenize yerleştirebilirsiniz “En yerel perakendeciler size sağlanan au fait’i alacaktır.

İlgili: Web sitenize Geri Bağlantı Kazanmak veya Kurmak için on mantıklı yol
3. yerli kolejler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar

Yerel kolejler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar genellikle web sitelerinin hırslı bir sayfasında tüm bağışçıları vurgulayan destek fırsatlarına sahiptir. Bunları aramak için bir avuç saat öderseniz, genellikle mükemmel bağlantı fırsatlarını ortaya çıkarırsınız.

Google ile yerli öğretim üyesi web sitelerini bulun ve yerinde yardım kuruluşlarını ve kar amacı gütmeyen kuruluşları keşfetmek için GuideStar’ı kullanın. Belirli bir web sitesinde bir bağış sayfası bulunmamakla birlikte, bunun yükseltilmesi daha da acı çekmiyor. Hızlı bir telefon veya e-posta, 10 $ ila 25 $ tutarındaki bağış kadar az değer taşıyacak fırsatları ortaya çıkaracaktır.
4. yerli ortakları ve tedarikçileri

Bir alan işiyle uğraştıktan sonra yaptığım ilk mesele, tedarikçilerinin envanterini çıkarmaktır. Örneğin, bir restoranın listesi genellikle yerli halkı şirketleri, kasapları ortaya çıkarabilir ve şirketler sağlayabilir. Bu alan birimi, uzun süredir bir ilişki olduğundan talebi kolaylaştıran, genellikle on yıl önceki ilişkileri kurmuştur. Basit, “Hey, uzun süredir birlikte çalıştığımız için, Amerika’yı topluca en sevilen alıcılarınızdan sevmeyi isteyebiliriz” genellikle hoş bir bağlantıyı sağlamak için gereken şey budur.

Bu yaklaşım, hemen hemen her yerli iş için de geçerli olacaktır. Bir işyeri enstrümantasyonunu {yerli, mahalle}, mahalle} bir şirketten mi kiralar mı yoksa yerel işletmelerden herhangi bir ürün veya hizmet satın alır mı? Bu nedenle, kendi web siteleri için bir referans ile bunları üretmek gibi sizin takdir ederseniz yükseltin. Karşılıklı olarak bir bağlantı elde ederken onlara gerçekten bir iyilik yapıyorsunuz, bu nedenle her taraf için bağımlı bir kazan-kazan senaryosu.
5. yerel ödüller ve yarışmalar

Neredeyse her yerli pazar “en iyisi” ödüllere sahiptir ve bu alan birimi genelde yerli eğlence siteleri ya da yerli dergiler ve gazeteler tarafından işlenmekte olup on-line versiyonlara sahiptir. Her iki durumda da, işletmeniz “en iyisi” olarak ödüllendirilirse, neredeyse bir bağlantı kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu listelerin birçoğu yerli işletmelerin kendilerini aday göstermelerini sağlıyor ve okuyucularını her sınıfta bir galip çalışmak için oylarla oynamalarını öneriyorlar. İşinizi uygulayın ve sadece bulacağınız “en iyi” fırsatlardan birkaçına gönderin. İşletmenizi, kazanma yüzdelerini uzatacak potansiyel olarak birkaç sınıf ve alt kategoriye gönderin; Ardından anketler açıklandıktan sonra müşterilerinize ve sosyal medya takipçilerinize oy vermeye itiraz edin.

Yerli SEO için kaliteli bağlantılar oluşturmak basit değildir, bu kolay ipuçları yerel arama sonuçlarında görünürlüğünüzü artırmaya yardımcı olabilir. Bir sürü ücretsiz ipucu için, günlüğümü inceleyin ve orada ücretsiz haftalık SEO haberleri, ipuçları ve vaka analizleri için haftalık etkili kişi haber raporu için check-in yapın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
2.248 okuma
8 Mayıs, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat