Yerli chat sitesi sohbet

Selam yerli chat sitesi sohbet dostları.Herzaman şunu deriz kadınları anlamak zor. Kadınlarda bizi anlamıyorsunuz aslında çok basit. Evet kadın yada erkek birbirini birbirinden ne istediğini bilmeli. Şimdi bunu karşılıklı olarak değerlendirelim.
BİR ADAM BİR KADINDAN NE İSTER ????
İlgi ister,sevgi ister en çokda saygı ister,sadakat ister,güler yüz ister,bi içten sıcacık bakış ister,aşkla hazirlanan guzel yemekler ister,tutumlu olsun ister,temiz olsun ister,her zorlukda destek olsun ister,onunla ağlasın,onunla gülsün,onunla yesin,içsin ister!
Yeri gelsin şevkat göstersin,yeri gelsin merhamet göstersin ister!
Bi erkek bi kadından yapamayacağı hiç birşeyi istemez…
Eğer ki;bi kadın bunları yapamıyorsa yazıklar olsun o kadına ve başında kullandığım kadin kelimesi için çok özürdilerim!..
BİR KADIN BİR ADAMDAN NE İSTER ?????

Seven bir kadın ; sevdiği kadar da olmasa sevilmek ister,sahiplenilmek ister,korunmak ister,gözlerine baktıgında huzur bulmak ister,omzuna başını koydugunda dünyanın en guvenli yerinin sevdigi adamin kollari oldugu bilmek ister,seven bir kadın için büyük bir aileye gerek yoktur,sevdigi adamı aile yapar kendine,yuva yapar onunla oldugu her yeri,iki kisilik kocaman bir dünya yapar,seven bir kadin sevdigi adama güneş olur,yüzunde çicekler açtırır,can suyu olur en umulmadik anlarda canina can katar,seven bir kadin için pekte birşeyler yapmaya gerek yoktur aslında,onun sevgisi yeter tüm dünyaya,gözü karadır kadin sevince!
Dünyalari serer,sevdigi adamin ayaklarinin altina bir tebessümüne!
Cani yansa yanini verir,eli olur,kolu olur,gözleri olur,ayaklari olur kadin sevince,eş demez kadin sevince hayat der,nefes der,bir ömür der sevdigi adama!
Seven bir kadin,seven bir adamin gönüllü kölesi olmaya razıdır.
Bir kadin,bir adamdan yapamayacagı şeyin çeyregini dahi istemezken,eğer ki;bir adam bunlari yapamiyorsa yazıklar olsun o adama ve başında kullandiğim adam kelimesi için çok özürdilerim!…
Yerlichat sohbet sitelerinde insanların birbirini anlayarak seviyeli aile ortamında sohbetler sizleri bekliyor. Şimdiden keyifli sohbetler… YARAMAZ….

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.376 okuma
4 Mart, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Dene Bilecek Hiç Birsey Yok Oldukca Güzel Yazılmıs Güzel Soylenmiş..
    Elinize Emeginize SAglık

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları