Angelina Jolie Brad Pitt Boşanıyormu

Angelina Jolie Brad Pitt boşanma davası açtı, onun avukatı söyledi.

“Bu karar aile sağlığı için yapılmıştır. O yorumlama ve aile bu sefer de kendi gizlilik verilmesini ister olmayacak, “Robert Teklif Salı günü yaptığı açıklamada.

İlk hikaye bildirilen web TMZ.com göre, aktör ve yönetmen bölünmüş nedeni olarak uzlaşmaz farklılıklar gösterdi. çift ​​2005 yılından bu yana birlikte olan ve 2014 yılında evli.

Pitt ziyareti hakları izin ile jolie bildirildi onların altı çocukların fiziksel velayet istedi. O eş desteği için sormuyorum. ayrılık tarihi 15 Eylül olarak listelenir.

Bir açıklamada İnsanlar dergisi, Pitt dedi: “Ben çok bu üzüntü, ama ne en anda önemli bizim çocuklar refah olduğunu duyuyorum. Ben nazik onlara bu zorlu dönemde hak yer vermek basın istiyoruz. ”

Onlar aslında aksiyon komedi Bay ve Bayan Smith filminin setinde tanıştı ve aynı zamanda Sea, Jolie yazıp yönettiği bir hasta evlilik hakkında bir dram olarak 2015 yıllarda birlikte ekranda görüldü. Bay ve Bayan Smith sıcak By the Sea, dünya çapında $ 478m, yapım eleştirmenler ve ticari bir hit tarafından alınan iken bir başarı daha az oldu. Guardian’ın Peter Bradshaw denir “hoşgörülü” ve gişelerde $ 3.3m yaptı.

ilişki problemleri üzerinde filmin odak rağmen, Jolie onların evlilik bir yansıması oldu inkar gecikmedi.

“Brad ve ben sorunları var, ama karakterler bizim sorunlara bile uzaktan yakın olsaydı biz filmi yapmış olabilir,” diye anlattı Telegraph . “Açık olmak gerekirse: biz başka bir çift gibi kavgalar ve sorunları var. Birbirimizi kesinlikle deli ve uzay istiyorum, ama filmde sorunlar bizim özgü sorunlar olmadığı zaman biz günümüz var. ”

Jolie daha önce çift 1999 yılında Pushing Tin yaptıktan sonra 1996 ve Billy Bob Thornton Hackerlar sette görüşme sonrasında aktör Jonny Lee Miller ile evlendi.

Aktör şiddetle hâlâ Jennifer Aniston ile evlendi olarak birlikte çalıştığı zaman o Pitt ile bir ilişkisi başladı yalanladı. “Kendi babam annemi aldattı evli bir erkekle, samimi olmak gerekirse, ben affet şey değil,”dedi . Bunu yaptım “Sabah kendime bakamadım. Ben karısını aldatır verecek bir adam çekici olmaz. ”

Bir bölünme Söylentiler 2010 yılından bu yana dolaşımda olan başarılı News of the World’e dava onlar ayıran olduğunu iftiralara sonra.

İlk babamı öldürdüler Jolie Netflix belgesel üzerinde çalışıyor iken Pitt sonraki Marion Cotillard yanında Müttefik, ikinci dünya savaşı hakkında bir gerilim, görülecektir: Kamboçya Bir kızı hatırlar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.178 okuma
21 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet