Apple

Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus resmen mağazalarında oluşturan çizgiler ve tedarik sıkı olduğunu uyarılara kulak vermedi birkaç millet ile satış gitti. Daha büyük bir soru Apple tedarik zinciri projeksiyonları misplayed olup olmadığıdır.

Kanıt iPhone 7 yükseltme döngüsü beklenenden daha iyi olabilir toplanıyor. iPhone 7 Plus, özellikle de onun iki kamera kurulumu verilen satmak olabilir. Birçok prognostik iPhone 7 değişenleri gelecek yıl öncesinde 10. yıldönümü lansmanı yükseltmek olacağını opined.Apple da bu take inanmış olabilir.

CNET : Hayır iPhone 7 Plus? Apple lansman gününde sorun yok

Ama sonra Samsung , Galaxy 7 Not hatırlama vardı . Ve sonra iPhone 7 Apple’ın yeni özellikler düşük beklentileri aştı. Siz farkına varmadan Apple her zamanki arz ve talep dengesizliği vardı. Ne göreceğiz sıkıntısı daha fazla pazarlama ya da daha fazla tahmin olacak olup olmadığıdır.

Ayrıca: iPhone 7 Plus, simsiyah iPhone 7: Apple zaten ilk stoksuzluk sattı | iOS 10 Beş güvenlik ayarları hemen değiştirmelisiniz | iPhone 7 yıkıcı ön sipariş kayıtları | Apple iPhone 7, iPhone 7 Plus yorum: Özellikler kamera yükseltmeleri artan yaş işaret

Ne daha ilginç Apple konuşurken olmadığını iPhone kaynağını tahmin oyununu yapar. T-Mobile ve Sprint konuştuğunu ve taşıyıcıları talep üzerine bazı renk sağlayacaktır. Analistler tedarik zincirini çalışıyoruz ve kurşun süresi çok izleme.

Cowen and Co analisti Timothy Arcuri zamanlar kurşun bir araştırma zamanında “dedi neredeyse yönüyle kadar.”

samsun-not-7

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.205 okuma
16 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet