Ariana Grande yeni sevgilisi Ricky Alvarez gelen bölünmeden sonra hafta ortaya

Ariana Grande yeni sevgilisi Ricky Alvarez gelen bölünmeden sonra hafta ortaya

ariana-grande-t
ariana Grande yeni bir erkek arkadaşı vardır ve fanlar onu iyi tanıyabilir. 23 yaşındaki üç yıl önce Way için onu müzik video sevgilisi oynadı partner rapçi Mac Miller, erken aşamalarında olduğunu.

video için aşağı kaydırın

sıcak yeni çift öpüşme ve hafta sonu Los Angeles Japon restoranı Katsu-Ya birbirlerine yaranma resimde bulundu. TMZ fotoğrafları elde Ariana ve Mac, 24, el ele tutuşarak ve yemek boyunca kıkırdayarak olduğunu bildirdi.
Mac Miller ve Ariana Grande yemekte öpüşme fark edildi

onların çiçeklenme romantizm hakkında hem muhafaza mum olmasına rağmen çift, kesinlikle bir öğe vardır. rapçi hakkında konuşurken Ariana son zamanlarda çekingen oynamıştır ederken, Mac, röportajlar yaptığı “ev” olarak Into şarkıcı sevk etmiştir.

“O en iyisi. Her zaman onunla müzik yapmaya salak,” diye makyaj hakkında bir röportaj veriyordu pop prenses, E anlattı! Haber.

ilişkilerini durumu hakkında quizzed zaman Ariana diyerek güldü: “.! Benim MAC ruj seviyorum bu sadece Mac I, bugün hakkında konuşmak için burada kızım”
23 yaşındaki geçen ay Ricky Alvarez ile dağıldı

o Ariana o yaklaşık bir yıl tarihli yedekleme dansçı Ricky Alvarez, ayrılan olduğunu bildirdi sonra onu yeni romantizm hafta sadece bir çift geliyor. İçerdekiler kırılma dostane ve onu süper yoğun bir program onlar zor birbirlerine zaman yapmak bulundu geliyordu sanılmaktadır söyledi.

Bir kaynak E söyledi! Haber: “. O O hile yoktu onunla dağıldı ya da bir şey, onlar sadece zor Onlar arkadaş olsa hala o iş yapmak bulundu..”

Mac 2013 yılında Way Ariana adlı klibinde rol aldı

Ricky ile olan ilişkisi önce, Me Harder hit yapımcısı Ariana rapçi Big Sean ile yedi aylık bir romantizm zevk Aşk ve o iyi şartlarda kesiliyor master oluyor gibi görünüyor.

Büyük Sean onu bölünmüş ardından, bir temsilci şunları söyledi: “Her ikisi de birbirine derinden için bakım ve yakın arkadaş kalır.”

Ariana sonra ekledi: “Ben bir şey en iyi yapım iyiyim biz dostuz Yani soğuk çünkü aynı zamanda, benim için zor değildi…”

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.335 okuma
24 Ağustos, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet