Astrolojinin Önemi

Astroloji, insanlık ve daha geniş evren arasındaki önemli ilişkiyi, gezegensel hareketler ile insan bilinci ve motivasyonunun iç dünyası arasındaki ilişkiyi araştırır.

Binlerce yıldır, astroloji sürekli olarak araştırılmış ve deneyimlenmiştir ve dünyadaki kültürlerin bilim, tıp, felsefi, edebi ve psikolojik geleneklerinde önemli ve sıklıkla merkezi bir rol oynamıştır. Eski Mezopotamya, Mısır ve Yunanistan’dan günümüze kadar astrologlar, bireysel yaşamların hikayelerini ve cennete yansıyan büyük tarihi olayları gördüler.

Fakülte bu heyecan verici ve derin keşif dünyasını açmayı ve astrolojinin bolluğu ve karmaşıklığı konusunda size rehberlik etmeyi, bilginizi vermenizi, düşünmenizi ve kendinizi aramanızı ve astrolojiyi beceri ve güvenle kullanmayı size hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

The Future Study Online, Bangalore’deki en iyi Astroloji Sınıflarıdır, ciddi astroloji öğretimine öncülük etmiş ve ön planda kalmaktadır, mevcut antik zanaatla bağlantıları sürdürerek, en son gelişmeleri benimser ve bu bilgiyi dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere aktarır.

Çalışmalarınız, söz konusu bireyin zaman, tarih ve doğum yeri için belirlenen doğum çizelgeleri astrolojisi olan doğum astrolojisinin derinlemesine araştırılmasıyla başlayabilir. Bu yöntem sadece genel prensipleri ve başkalarının çizelgeleri üzerinde çalışmayı değil, aynı zamanda grafiğinizde şekil verme ihtiyacını da içerebilir. Bu ikinci yöntem genellikle derin bir kendini keşfetme yolculuğudur, çünkü doğum şeması doğamızın şimdiye kadar uykuda olan taraflarını aydınlatmaya ve bizi daha geniş kozmosa bağlayan bir dilde kendimizin unsurlarını sembolize etmeye yardımcı olacaktır. Dolayısıyla, doğum şeması psikolojik dinamikleri gösterirken, hiçbir şekilde bilim alanı ile sınırlı değildir. Astrolojinin bir konu olarak değeri ve belki de şimdi modaya uygun akademiden sanal olarak dışlanmasının altında yatan, ruhu ve kozmosu doğrudan birbirine bağlayabilme kapasitesine sahiptir. Böylece, astrolojik yerleşimler oldukça bireysel psikolojiyi gösterir, bireyin gezegensel döngülerin kozmik bir konusu içinde bulunduğunu ve bu nedenle bireyin yaşamın büyük dramasında rol oynamasının en iyi yolunu gösterir.

Doğum haritası yorumunda bir yeterlilik noktası elde ettikten sonra, sertifikasyon çalışmalarınız sizi haksızlık çalışmasına, yani astroloji yoluyla ilişkilerin incelenmesine kadar büyüleyici tahmin alanına götürür ve ayrıca istişare becerilerini geliştirmenize yardımcı olur. astrolojiyi profesyonel olarak uygulamak ister. Ayrıca orta noktalar, harmonikler ve astroloji gibi konuları da inceleme şansınız olacak.

Bu nedenle, astroloji okumanın avantajları arasında muazzam tarihsel önemi olan bir konuyu anlamak, birkaç edebi, sanatsal ve tarihi metinle yaklaşmanızı sağlamaktır. Bununla birlikte, asıl yararı muhtemelen ruhunuzun kozmik faktörlerle etkileşimini tamamen takdir ederek ortaya çıkacak kişisel gelişimdir. Geleneksel dünyanın merkezi olan Delphi’deki Apollo Tapınağı’nın girişinde ‘Kendini Bil’ kelimeleri vardı. Astrolojinin özveri ve sürekli kendini yansıtma ile çalışıldığında getirebileceği bilgelik tam olarak budur.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.969 okuma
28 Ocak, 2020
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet