Facebook görüntülü sohbet

Şu anda, Facebook görüntülü sohbet bireylerin sahip olmaları, özellikle sevdikleri kişilerden çok uzakta olanların ve görüntü kalitesinin zaten iyileşmekte olduğu gibi görünüyor. Bununla birlikte, görüntülü sohbetin geçici tanıdıklar tarafından kullanılacağına ve işletmelere olan değerinin müşterilere ulaşmasından şüpheye düştüğüne inanmak zor. Görüntülü sohbet, iş sayfalarını temsil eden kullanıcılar için bile mevcut olmadığı için özellikle şüpheliyim. Bu noktada, kullanıcılar bir işletmeyi temsil eden bir kişiden bir arkadaşlık isteğini kabul etmek zorunda kalacaklar ve daha sonra, kitabımda, çok uzayan bir video görüşmesiyle kesintiye uğratılmaya istekli olacaklar.

Öte yandan, bir iş içinde bu büyük bir varlık olabilir. Ücretsiz görüntülü sohbet kabiliyetine sahip olmak, ofisinizin Facebook kullanımına izin verdiğini varsayarak, uzun mesafeli ortaklıkların daha etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilir. Grup görüntülü sohbet başlatıldığında, daha büyük ekiplerin yüz yüze bir mesafeden bağlanmasına izin verecektir.

Katılıyor musunuz ya da işletmelerin sosyal medyada Facebook görüntülü görüşmelerini kullanabileceği başka yollar görüyor musunuz? Senin için çalışıyor mu?

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.019 okuma
11 Nisan, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet