Geleneksel sohbet

Kimse ne diyeceğini bildiği için herkes onun bir konuşma ya da rahatsız sessizlik bir durumda nasıl başlayacağınızı bilmiyor gerçeğiyle utanmıştı kere Hiçbir şeyi olmayan sohbete başlamak için nasıl bir kaç ipucu, işte, vardır vardır demek.

Bazı insanlar için, tam olarak ne söyleyeceğini bilemedikleri zaman bir konuşma başlatmak, gerçek bir meydan okumadır. Tam ters yörüngede, bu problemi olmayan birçok insan var.

Ancak, bir konuşma başlatmak herkes için bir şey değildir. Bazı insanlar için, yalnızca garip sessizliğin hissedildiği garip durum, kendilerine olan en kötü durumdur. Bu gerçekten böyle olmamalı.

Çoğu zaman, buzu kıracak tek şey, önce bir şey söylemek isteme arzusudur. Bunu yapmanın en iyi yollarından bazıları, basit temalarla ilgili bir sohbete başlamaktır. “geleneksel sohbetler” veya başka bir daha orijinal yol, konuşmayı başlatmak için benzersiz temalar kullanmaktır.

Yeni başlayanlar için, onlar hiçbir şekilde küfürlü veya tartışmacı olmalıdır hiçbir durumda, başkalarına göndermek isteyen birçok onun muhatap sormak istiyorum sorular veya görüş gibidir.

O zaman ne istediğini söylemeye tereddüt etmene gerek yok. Bu fikirler seni incitemez. İnternet vızırtı, ne söyleyeceğinizi bilmediğinizde nasıl bir konuşma başlatmanız gerektiğine dair bazı ipuçları verir.

Basit ve kibar bir konuşma ile başlayın 

Bu seçenek yalnızca ilk karşılaştığınız zaman çalışabilir. Bilmediğiniz biriyle bir görüşmeye başlamak istediğinizde, aradaki buzu kırmanın en mükemmel yolu kişiyi tanımaktır. Onun nerede olduğu, nasıl çalıştığı, nerede yaşadığı, vb. Hakkında temel sorular. bu durumda idealdir. Sorularınıza verdiğiniz cevapları aldıktan sonra işler çok daha kolay olacak ve konuşabileceğiniz birçok şey olacak.

Genel konularda konuşma

Sohbete ne başlayacağınız konusunda tereddüt ettiğinizde, en iyi yol karmaşık ve çok fazla düşünmemek. Ortak temalardaki kolay konuşma en uygunudur. Filmler, TV dizileri, müzik, kitaplar, basit konuşmalar söz konusu olduğunda tercih edilecek çok şey var. Bu konuların ele alınmasının avantajı, bu tür şeyler hakkında konuşarak kimseyi rahatsız etmenin bir yolu olmamasıdır. Biriyle ilk kez tanışırsanız bu tür bir konuşmada bir başka avantaj – onu tanıyacaksınız ve ortak hobileriniz ve ilgileriniz olup olmadığını bilecek ve bu da sizin aranızda bir dostluğa yol açacaktır.

Sürveyansı konuşmayı başlatmak için bir araç olarak kullanın

Çok sık bir başkasıyla konuşabileceğiniz hakkında hiçbir şey düşünemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yardımınıza dikkat edebilirsiniz. Örneğin, bir restoran ya da diskodaysanız, sizi çevreleyen şeyler hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz – restorandaki ortam, tasarım ya da personel gibi. Bulunduğunuz yer hakkındaki fikrinizi dile getirmek, örneğin, ne kadar hoşunuza giderse, ne kadar hoşunuza giderse, sessizliği bozmak için her zaman iyi bir karardır. Ama muhalifinizi de “sigorta” ya da o tonda kışkırtmak istemiyorsanız, onu da eleştirmeyin.

Muhabiriniz karşı cinsiyse, bir konuşma başlatmak için doğru yolu bilmeniz gerekir. Bu nedenle, tarafsız bir yaklaşıma sahip olmak daha iyidir.

Bir kızla nasıl konuşulur? 

Çoğunlukla, çocuklar sohbete başlangıçta başlamayı dener, bazen adil sekse “garip sorular” soruyorlar. Ama bir kızla konuşma başlatmak için en iyi yol normal yaklaşımdır.

Kıza güven ve dürüstlükle ilgi göstermeye çalışın – kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Tabii ki, bulunduğunuz duruma bağlı olarak, bir konuşma için doğru konuyu da seçmelisiniz. Konuşma başladığında, ona iltifat etme fırsatı da alabilirsiniz. Ayrıca tatilini geçirmek veya hayatının en mutlu andı zaman şimdiye kadar hoşlanır nerede o Cadılar Bayramı için giyindiğini, sevdiği kitap olan en sevdiği grup veya yıldızı, isim kız sorabilirsiniz.

Bir erkekle nasıl konuşulur? 

Geleneksel sohbet olarak iltifatlar kadınlara yapılsa da, sohbet için iyi bir başlangıç, bir erkeğe iltifat etmektir. Erkeklerin iltifat sevmediğini düşünmüyorsun. Ayrıca, çalışma gününün nasıl geçtiğini, en sevdiği spor olan kimsenin, en sevdiği sporcu olan aşırı deneyimlere ilgi duyduğunu da sorabilirsiniz.

Konuşacak bir şeyiniz olmadığında konuşmayı nasıl başlatacağınızı merak ettiğinizde, bazı önerileri uygulayabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken en önemli şey, iyi bir konuşmanın her iki tarafça da desteklenmesidir. Karşınızdaki iyi niyetli değilse, iyi bir konuşma olmaz ve konu çok hızlı bir şekilde sonlandırılır. Bir kişiyle ilk defa karşılaştığınızda kişisel sorulardan kaçınmanız gerekir. Bazen bir konuşma başlatmak için zorlu olabilirler. Çabalarınız ne pahasına olursa olsun, en hoş sesi duymaya çalışın.

Bayanlarla sohbet

Güzel chat

Lider chat siteleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
978 okuma
15 Kasım, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet