Genel Sohbet Odaları

Genel sohbet odaları denilince aşağı yukarı bütün sitelerde sohbet odasıdır. Bir düşünelim çocukluğumuza değilde benim yaşıtım insalar gençliklerine bir dönsünler bakalım kafeler çağına yani bir nevi ortaçağ denile bilir sigara kokusundan girilmeyen gürültüden 5 kattaki dedemizin rahatsız olduğu vede çoluk çocuk herkesimin orda olduğu internetin kağnı hızında olduğu dönemleri bir gözünüzün önüne getirin. İlk olarak mgeldiğinde bizim memlekete gerçekten internmette vede sanal sohbet dünyasında yapılan söyleşiler temizdi vede insanlar içleriden geldiği sohbet ediyorlardı en çokta sohbet eden chat eden kesim ise yurt dışıdakilerle TÜRKİYE ‘ deki insanlardı yurt dışında yaşayan gurbettetiler bıkmışlar almanca konuşmaktan vede yazmaktan tükçe sohbet yapmak için ilk sohbet sitesi olan mirc sitelerine tabiri caizse akın ettiler hücüm ettiler.

Arkadaşlar ozamandan bu zamana değişen nedir? Bence teknolojik akımların dışında alakta çok büyük zayat verdik yani erozyona uğradık akaşmaları bazen haber kanallarına bakıyorum gerçekten bu insanlar kafayı yemiş diyorum 1 saat cinayet kavga haberleri seyrediyoruz bunun yanında ölüm haberleri birde TÜRKİYE savaşta arkadaşlar gelen her şehit haberin emin olun kahroluyorum 20 yaşında gençler şehit olmakta vatan için ölmek güzel bende öleyimde birilerinin hataları yüzünden ölünüyorsa yazıktır bu vatanın gencecik evlatlarına her birinin bir sevgilisi var hayalleri var rüyaları var nişanlıları var çocukları var anaları var yani birileri hep ağlıyor bir tarafa bakıyosun şehit haberi gelince halay çekiyorlar aslında oraya atacaksın bombayı tarımar edeceksin neyse arkadaşlar yazdıkça sinirleniyorum sizlere güzel bir sohbet sitesi tasalardık burda duygu düşüncelerinizi açıkça ifade edebilir vede bizlerle çekinmeden genel sohbet odaları nda olsun almanya sohbet sitemizde olsun rahatça yazabilirsiniz herkese güzel bir gece diliyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
1.822 okuma
19 Şubat, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet