Genel sohbet

Genel sohbet odalarında ne gibi konular işleniyor bugün bu konu hakkında biraz sohbet edelim izniniz olursa. Yerli chat olarak uzun zamandır insanları memnun etme vede güzellikler peşinde olduğumuzu insanlara anlatmaya çalıştık benim fikrim bence biraz olsun memnun edebildikse güzel olmuştur bizim ölçümüz insanlardan gelen tepkiler vede site içinde yapılan güzel sohbetler oluşudur.

Chat denilince nedense her insanın aklına fırtınalık gelir insan kendini nasıl bilirse karşındakine öğle sanırmış yani niyet önemli cumartesi günü vede bir pastanede oturdum siteye makale yazıyorum bundaki amaç insanlara seviyeli sohbet vede dürüst sohbet alışkanlığını karakter haline getirmek yani bir nevi internet üzerinden okul işlevi görmekteyiz peki insanlar neden bukadar fesat ben buna anlam veremiyorum kültürümüzde yardım sever vede sevgi saygıya değer veren bir milletiz bunun yanında engüzel tarafı otobüslerde yaşlılara yer veren bir milletiz şimdi bakıyorum 18 yaşında genç taşı sıksa suyunu çıkarır hamile bir kadın gelse bile görmemezlikten gelmekte ďışarıyı seyreder havasında görmüyorum izlenimi vermeye çalışmakta garibim hamile veya yaşlı insan okadar yolu ayakta vede çile çekerek geçirmekte bence bu çok yazık vede günah sizlerle beraber genel sohbet odalarında bu konular üzerinde durmaya vede güzel dostluklar kurmak amacında olduğumuzu bilmenizi isteriz bununla birlikte sitenin büyük bir avantajı var onada değinelim mobil sohbet uyumlu olması telefon ile chat yapılmasını çok kolaylaştıran bir etken olmaya devam etmekte herkese güzel bir tatil diliyorum mutlu vede huzurlu kalın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.282 okuma
19 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet