iPhone 7

Yeni iPhone 7 harika teknoloji ve süslü yeni bir kabuk ile doludur. Şimdiye kadar en iyi iPhone var, Apple CEO’su Tim Cook, bu ayın başlarında sahneye söyledi. Ve ilk kez. Elma bu konuda her yeni iPhone diyor. Teknolojinin amansız yürüyüşü göz önüne alındığında, muhtemelen doğrudur. Ama benim favori iPhone şimdiye kadar en iyi iPhone değil. Dokuz yaşında. Tam fonksiyonel, özgün-hayır kanlı 3G, 3GS, 4, 4S 5, 5S, 6, 6S, ya da 7.

Apple ilk olarak bir telefon satan olacağını açıkladı zaman 2007 yılında geri şüpheciler arasında kabul edeceğiz. Ama her nasılsa, kendime Apple şimdiye kadar yapılmış olan hemen her mobil cihazda, sürekli büyüyen koleksiyon benim çalışma modellerinin yanında yaşıyor ilk iPhone, bir gurur sahibi bulundu, diğerleri gibi süpürüldü.

gerçi o İlki,. Ben onsuz hayatımı hayal edemiyorum.

sonra tekrar sohbet hatırlıyor musun? “Neden iPod bir telefon görüşmesi yapmak ister ki?””Eğer kapatma çevirmek olamaz eğer nasıl ekran koruyacak?” “Beni küçücük dokunmatik klavyede bu konuda yazmak istiyorsanız?” Sonuçta, eski güzel günleri cep telefonları hala sadece bu idi. Sen diyebiliriz veya metin olabilir, ancak bir Blackberry (merhaba, yüksek güç gerektiren iş kişi!) Sallanan sürece şeyle yapabileceği çok fazla bir şey yoktu. ilk iPhone cep süper bilgisayar, mobil telefon geçişi başlayacaktı.

Ben o zaman o herhangi düşünüyordum değil. Ben bu sıcak gadget benim pis fanboy ellerimi almak için Cingular mağaza dışında doğrultusunda bekledi adamlardan biri değildi.Ben işte benim dostum kadar mutlu nerd tür yeni iPhone spanking bir marka dolanabilir kaldırımda bir çadır olduğunu bıraktı.

Bizim için bir isim arka önce orada bir kordon kesici oldu. Ben koymak XBMC ben yırtık, gerçek bir Xbox tüm DVD ve stil dışarı gidiyor gibi torrented. Sen biliyorsun ne zaman, neden para değil harcamak? Ben aylık T-Mobile planını sevdi ve ben yeni dokunmatik Apple telefon denemek isterdim kadar, ilk iPhone minimum 499 $ nakit artı ağır bir iptal ücreti ile iki yıllık sözleşme şeylerin bir işareti gerekli Hadi. Ben cep telefonu Araf iki yıl beni içine kilitlemek bir sözleşme imzalamak için gidiş değildi.

(O zaman olduğu gibi, ya da Cingular) 2007 yılından itibaren 2011 yılına kadar, Steve Jobs AT & T ile yaptığı özel hizmet sözleşmesi devam etti. Bu AT & T ağı dışında bir iPhone kullanmak için, demek, cihazınız almak zorunda “kilidi.” O zamanlar, bu çekerek hiçbir resmi destekli yöntem oldu. Eğer sözleşme ödenen ve düpedüz cihaz sahibi olsa bile, AT & T ve Apple diğer ağlarda çalışmak için telefon açmak için herhangi bir hüküm yaptı.

Yani yere kulağımı tuttu ve jailbreak topluluğu, o kapatıldı sırf iPhone’un yazılımını açık sökük adamış çalışkan hackerlar izledi. Onları kendilerini bir açılış gözyaşı ve yapmak kara büyü çeşit iPhone yapmak için kendi teklif yapmak, serbest ve daha sonra kendi ruhunu yeniden ele geçirmek için uzun sürmedi.

benim dostum “henüz iyi iPhone” yeni iPhone 3G için duyuru duydum kez tesadüfen-Yeterince mutlu küçük bir ücret karşılığında yaptığı ilk nesil klasik devredilen. Yani iPhone’lar benim toplama başladı. Ben hızlı bir şekilde çok ilk iPhone, kalbin zayıf değildi Jailbreak ve kilidin açılması için süreci öğrendi. Bir telefon kadar bir tuğla gibi yararlı ve daha da kötüsü ile geri sonra, birçok iddialı firari bir garanti geçersiz, rüzgar olacaktır. Ben yarasız ile bunu yapmak için yeterince şanslıydım.

Onunla ile oldu zaman, benim yeni iPhone kilitli-up kardeşleri çok daha farklı oldu. İlk iPhone App Store adında küçük bir şey olmadan sevk unutmayın. “Uygulamalar” biz onları bildiği gibi bugün hala Steve Jobs ‘gözünde bir pırıltı vardı ve uygulamaları hala içeride damgalı seri numarası ile bu mücevher durumda kaybetmek kurulum CD’leri-yok yaşadı!

Teknik iOS bile iPhone ilk tekrarında yoktu. işletim sistemi yerine OSX bir sürümü, Mac’ler üzerinde çalışan işletim sistemi olarak fatura edildi. Elma halka yazılım geliştirme kiti (SDK) serbest bırakıldığında Yaklaşık bir yıl sonra, iPhone OS redubbed edildi. Apple artık tanıdık bir terim kabul edeceğini, iPad serbest bırakılması ile, 2010 yılına kadar olmaz “iOS”.

Bir uygulama mağazasından olmadan ne yapacağım? Safari kullanın. Çok. Adil olmak gerekirse, tam teşekküllü bir mobil tarayıcı 2007 yılında oldukça devrim oldu Ama bunun ötesinde, çok az başka oldu. İşler göre, Safari uygulamalar gelecek idi. Bu alternatif gelecekte, üçüncü parti geliştiriciler oluşturmak için Safari motorunu kullanmak için giderdim Web 2.0 internetten erişilebilir olabilir uygulamaları. Ve onlar ilk başta, ama web tabanlı yapılan 2008 mobil veri bant genişliği ve veri hızı fiyatlandırma kabus apps ve böylece yerli uygulamalar doğmuştur. Yerinde bir SDK ile, endişeli yazılım geliştiriciler, yerinde kurallar ve yazılım için açlıktan bir iPhone bir lejyon, bu uygulamalar geldi hiç de şaşırtıcı değil. Ve bu yana kadar izin henüz dalga, gelmeye devam etti.

Bu benim dokuz-beş parçası olarak ben geliştirmeye başladı zaman ve test uygulamalar etrafında oldu. Bu iş gününün “Şimdiye kadar en iyi iPhone” için iPhone’un ilk yineleme gelen, mümkün olduğunca çok sayıda farklı cihazlarda hatalar için kontrol gerektirdiği. Yani benim aynı arkadaşımın iPhone 3G miras, ancak sınama amacıyla orijinal iPhone tutulduğunda. Önümüzdeki birkaç yıl içinde ben bunu şirket tutmak için cihazların artan sayıda toplamaya başladı.

Yakında 3G ardından “orijinal” 3GS, 4, 4S, 5S ve 6. Ben de ilk birlikte, hala benim orijinal iPad var 2010 yılında serbest bırakıldıktan sonra iPads toplamaya başladı yanına rafa kondu iphone-7 iphone1 gallery-1473869967-phones-2iPad Air ve iPad Pro tüm masamın etrafında bir yerde dağılmış.İlk başta, etrafında bu cihazları tutmak benim proje cihazlarda birinci sınıf çalışma koşulu vardı emin olmak için paha biçilmez bir yol oldu. Teknoloji ilerledikçe, daha sonra, bir zorunluluk daha az ve bir kaza sonucu müzenin daha oldu. Buraya nasıl bir hatırlatma.

Benim Orijinal iPhone hala kamyon olduğunu. Bu taptic geribildirim ya da retina ekran olmayabilir, ama yine de, büyük bir telefon görüşmesi yapar metin mesajları sunar ve hatta zaman zaman tweet gönderebilirsiniz. Ve “simsiyah” ya da ne olursa olsun bir sonraki ile gelip parlak gül altın iğrençtir unutmak; İlk iPhone stil hala benim favorim. Onun şekil, boyut ve renk zamansız vardır. Ben memnuniyetle iPhone 7 bağırsaklar iPhone form faktörü şıklığıyla dolu olması için para uçlanmak olacaktır.

Etrafında yıl rulo o zaman ve Apple pazarlama makine bir sonraki en büyük iPhone Sundu Yani, ben her zaman orijinal gücünü çekin ve kendi kendime düşünüyorum, nah. Bu her zaman şimdiye kadar en büyük iPhone olacak.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.424 okuma
17 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet