Istanbul mobil sohbet odaları

Istanbul mobil sohbet odaları denilince heralde bu insan kafayı yemiş piskolojik manual derler düşünün bundan 20 sene önce gözünüzün önüne bir getirin nokia 32 10 telefonla erikson 628 makineler insanların belinde resmen bir telsiz gibi hatta şakalar yapılırdı aracın altına takozmu taşıyosun diyerek kelimeler esiriler kullanılırdı. Burdan nasıl bir anlam çıkarıyorsunuz ben şunu söyleye bilirim teknolojiye ayak uydurmayan kendini yenileyen kim veya hangi firma olursa olsun batmaya kaybetmeye mahkumdur bugün nokia gibi dünya devi bir şirketin ismi belkide tarihten silindi bir gün cep telefonu ile insanlar ile internet üzerinden sohbet edeceğiniz söylense dürüst olun ne derdiniz gülersiniz adamı tiye alırdınız sizin yerinize ben söyledim.

Bugün hiç ismini vede adını duymadığımız firmalar dünya şirketi fakat kimsenin yeri garanti değil herkes bilişim vede internet teknolojisi ile bir bütün olarak hareket etmeli vede bunu yapmalı bir çok site bulunmakta sohbet sitesi olarak belki binleri bulur fakat herbiri açılıp kapanmakta bu acı fakat gerçek siteyi açınca bitkiyi siteyi kasmak vede arama motorlarında yukarı çıkarması gerekir bunuda siteyi güncel hale getirmek suretiyle yapmalı siteye hergün sohbet ile alakalı vede arama motorlarının sevecegi bir özgün makale tavsiyesi yapması gerekir bunu herhangi konularda yapabilir mesela mobil sohbet ile fark oluşturması normaldir her insanın siteye gelerek uzun kalması o sitenin değerini yukarı alır vede insanları buraya bağlar istanbul sohbet ile yeni bir odamız oldu ıyi geceler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.174 okuma
28 Kasım, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet