Kadınlarla canlı sohbet ip uçları

Günümüzün ve çağında, çevrimiçi sohbet olarak nasıl bir konuşma başlatılacağını bilmek isteyip istemediğinizi tamamen anlayabilirim. Çevrimiçi tanışma siteleri ve garip ama son derece etkili buluşma uygulamaları ile çevriliyiz. Birkaç yıl önce, kız arkadaşınızla bir tanışma sitesinden tanıştığınızı söylediğinde kaşlarını çatmıştın. Bugün bu dünyadaki en normal şey.

Günümüzde insanlar, modern teknolojinin yardımı olmadan kız arkadaşınızla tanıştığınızı söylediğinde çok şaşırıyorlar. Birçok online arkadaşlık web sitesinden birinde parlayan zırhlı şövalyelerini bulmayı umut eden milyonlarca çekici bekar kadın var.

Tek sorun, doğru partiyi arayan kadınların sayısının, bu mükemmel partner olmayı hayal eden daha yüksek sayıda erkek çekmesidir. Rekabet uyumuyor ve daha çok erkek bir kadınla bir buluşma umuduyla, diğer erkeklerden kendinizi daha da önemli kılıyor.

Herkes gibi aynı şeyleri söyleyerek ve cevap verdiğini umuyor işe yaramaz. Bu nedenle, tamamlanma sadece çok yüksek. Çünkü sıcak bir kızın kaç yaşında bir mesaj aldığını öğrenmek istedim, kısa bir süre önce testi yaptım ve yarı çıplak bir kızın seksi bir resmiyle sahte bir profil oluşturdum. İlk birkaç dakikada bir düzineden fazla mesaj aldım.

Yazmak istediğin kızın, muhtemelen daha önce açmamış olduğu gelen kutusundaki yaklaşık on mesaj var. Bu deney size ne demek istediğimi gösterecek. Kesinlikle onu isteyen tek kişi siz değilsiniz, ancak aşağıdaki ipuçlarıyla siz onu alan kişi sizsiniz.

Adım 1: Mükemmel Konu Hattı

Bir konuşmayı çevrimiçi nasıl başlatırsınız? Tamam, genellikle profilinizi oluşturup profesyonel bir fotoğraf ekleyerek ve kendiniz hakkında ilginç şeyler yazarak başlar, ancak bunu zaten yaptığınızı farz ediyorum.

Sıradaki ne? Çektiğiniz bir kıza bakarsınız ve onu yazarsınız. Ona doğru şeyleri söylemek önemli ama mesajınızı okumadan önce bile göreceği bir şey var. Bir kadının bir arkadaşlık sitesinde mesaj gönderdiğinde gördüğü ilk şey konu satırı. Bu küçük detayı görmezden gelmek büyük bir hata olur. 
Haydi, konu satırında sıkıcı “hey”, “nasılsın” veya “merhaba güzel” yazan diğer bütün erkeklerden daha yaratıcı olabilirsin. Komik ol, eğlenceli ol ve onu mesajını açmak istediğini göster.

Aşağıdaki konu satırları tamamen saçma olsa da, aslında onları kullandığımda büyük bir başarı oranıyla çalıştılar:

Bu Mesajı Açmanız İçin 10 Neden

Çok güzelsin ama neden bu kadar utangaçsın?

Ben bir prens değilim ama ben büyüleyici

2. Adım: Standart İletiyi Unut

Çoğu erkek ilk mesajında ​​bir kıza çevrimiçi olarak ne yazıyor? Birçoğu yazdıkları her kız için aynı mesajı kullanıyor. Kullandıkları mesaj şu şekildedir:

Hey 
nasılsın? 
Gerçekten çok güzelsin ve sadece merhaba demek istedim.

Bir kelime belgesini açmak, daha önce bir milyon kez duymuş olduğu bir çizgiyi yazmak ve aslında cevaplayacağı aynı pisliği yazan yirmi adamdan biri olduğunu düşünmek, çevrimiçi bir sohbete başlamak için en iyi yol değildir.

Kendinize bir iyilik yapın ve standart mesajı unutun. Mesajınızı en azından biraz kişiselleştirmezseniz, hemen sayı oyununu oynadığınızı ve aynı şeyi her kıza yazdığınızı hemen anlayacaktır.

Bu, duvara domates atmak ve yapışmasını umuyor gibidir. Böyle çalışmıyor. Oh, ve bu adamlar gibi şeyler yazmayı bitirmediğinden emin ol .

3. Adım: Ona Bireysel Bir İltifat Ver

Artık aynı mesajı her kıza yazmamayı bildiğini bildiğin için, kalbini yumruklamak için yazabileceğin bir şeye bakmanın zamanı geldi. Bir kıza dürüst bir iltifat vermek harikadır, ancak çevrimiçi dünyada gerçek hayatta olduğundan daha yaratıcı olmanız gerekir.

Sokakta doğrudan bir iltifatla yaklaştığınız bir kız, güzel göründüğünü söylediğinizde öfkeli olacak ve heyecanlanacaktır, çünkü neredeyse hiç kimse ona yaklaşacak topları yoktur. Çevrimiçi dünyada işler biraz farklı. Erkekler, kadınlara yazmadan, gerçek hayatta onlarla konuşmaktan çok daha az korkuyorlar. Bunun sonucu olarak, bir online arkadaşlık sitesindeki ortalama kız bir sürü iltifat alır.

En yaygın iki övgü kesinlikle “sen tatlısın” ve “harikasın”. Çevrimiçi bir iş ortağı için aktif olarak arama yapan kadınlar bu satırları milyonlarca kez duydu. Eğer cevap vermesini istiyorsan, yeni bir şeyin zamanı.

Profil resmine bak ve ona sadece başka bir kıza veremeyeceğin bir iltifat ver. Mavi gözleri, sarı saçları, kırmızı üstleri ve güler yüzlü bir gülüşü varsa, mükemmel bir iltifat oluşturmak için tüm bu unsurları kullanabilirsiniz. Her kadına veremeyeceğiniz bir iltifat, onu özel hissettirecek ve bir adam kendini özel hissettirdiğinde bir cevap almayı hakediyor.

4. Adım: Size Verdiği Bilgileri Kullanın

Bir kadına bakışlarını çekmek için neden çekici olduğunu söylemek harika ama onu gerçekten özel hissettirmek istiyorsanız onun kişiliğinin ve hobilerinin de hapşırmak için bir şey olmadığını söyleyen birkaç kişiden biri olmanız gerekiyor.

Zamanını al ve onun profiline bak. Daha önce hiç yapmadıysanız, kadınların çevrimiçi bir arkadaşlık profilinde kendileri hakkında ne kadar çok şey anlattıklarına şaşıracaksınız. Size verdiği bilgileri kullanın.

Geçen sene içinde altı ülkeye gittiğini söylerse, ona iyi yolculuklar yaptıklarını ve her yere seyahat edecek kadar cesur olmasının şaşırtıcı olduğunu söylemezseniz aptal olurdun. Dünya.

Adım 5: Ona Cevap Verme Nedeni Ver

Şimdi onu neden yazdığını biliyor. Sadece onun güzel gülümsemesine değil, aynı zamanda ilginç bir insan olduğuna da dikkat çektiniz. İyi yolculuklar yapmış olmanızdan hoşlandığınızı bilmek kesinlikle güzel ama bunu anlamsız bir şekilde söylememenizin bir kanıtı var mı?

Ona sadece bu özelliği kendinizle bağlantı kurmadan iyi yolculuk yapması gerçeğini beğendiğinizi söylerseniz, onu etkilemek için söylediğiniz izlenimi kolayca elde edebilir. Ona bu gerçeği neden sevdiğini ve onunla kendi ilgi ve deneyimlerini paylaştığını tam olarak söyle. “Neden cevap vermeliyim?” Sorusuna bir cevap verin.

Güney Amerika’dan geçtiğiniz ve Avrupa’nın her yerinden bir yolculuğa çıkmayı hayal ettiğiniz iyi seyahat eden bir kıza söylediğinizde, birbirinizle tanıştığınız zaman, sizinle bir araya geldiğinizde, konuşacak çok şeyiniz olacağını bilirsiniz. Seninle bir ilişkide sıkıcı ama bir şey olacak.

kızlarla sohbet,erotik sohbet, canlı sohbet, çevrimiçi sohbet,bedava sohbet,seviyeli sohbet,güzel sohbet, dürüst sohbet, seksi sohbet, sanal seks, sohbet siteleri, chat siteleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
995 okuma
17 Temmuz, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet