Konuşmanızla Bir Kadının Kalbini Nasıl Kazanırsınız?

Güzel bir kadınla konuşmak sohbet birçok erkeği şaşkına çevirebilir ve suskun bırakabilir. Bir insan konuştuğunda onun hakkında ilk izlenimi yarattığını söyledikleri doğrudur. Bir ilişkinin istikrarlı bir şekilde ilerlemesini sağlamak için en hayati yönlerden biri, oldukça gergin olabilen bir sohbeti başlatmanın doğru yoludur. Bir randevuda birini etkilemek ve onun kalbini kazanmak oldukça zor bir iş olabilir. Bir randevuya çıktığınızda buzları kırmanıza yardımcı olabilecek birkaç ipucunu burada bulabilirsiniz.

Gülümseyin ve Göz Temasını Koruyun

Randevu sırasında yapılabilecek en kolay şeylerden biri gülümsemek ve göz temasını sürdürmektir. Bu, yüzünüze aptalca bir sırıtış koymanız gerektiği anlamına gelmez; onun gözlerine bakıp onunla konuşurken gözlerinizle gülümseyin. Onunla konuşurken rahat olun ve asla çok heyecanlanmayın, çünkü bu onu tedirgin edebilir.

Beden Dilini ve Duruşunu Koruyun

Bu, insanın davranışını ve karakterini belirleyen en hayati unsurlardan biridir . Önemli olan konuşma şeklinizde, nezaket gösterme ve ifade etme şeklinizde kendinize güvenmenizle ilgilidir. Kadınların çok fazla gözlem yaptığını ve sahte olup olmadığınızı çok kolay anlayabileceklerini her zaman unutmayın. Oturma duruşunuzun, terbiyenizi ve terbiyenizi yansıtan düz olduğundan emin olun.

Ona Dikkatinizi Gösterin

Kadınlar ilgiyi ve sizin tarafınızdan duş alınmasını da severler. Randevunuz sırasında çevrenizden dikkatinizin dağılmaması ve diğer kadınlara yan bakışlar atmamanız önemlidir, çünkü bunu yaptığınızda kadınlar kendilerini hakarete uğramış ve incinmiş hissederler. Ona sizin için dünyalar kadar önemli olduğunu hissettirin ve şakalarına gülerek, söylediği her küçük şeyi dinleyerek ve sessizce gözlerinin içine nazikçe bakarak ona mümkün olan tüm ilgiyi gösterin.

Romantik Niyetlerinizi Ustaca Ortaya Çıkarın

Çaresiz olduğunuz izlenimini vermeden, jestleriniz ve bakışlarınızla ona romantik ilgi duyduğunuzu açıkça belirtin. Kolunu kancalamak için dirseğinizi uzatmak, herkesin önünde saygılı bir şekilde elini tutmak için cesur olmak ama asla kaba bir şekilde olmamak gibi nazik ama erkeksi hareketler. Eğer o da sizin için aynı şeyi hissediyorsa, ilk başta biraz şaşırmış gibi görünse de, anlayışlı olacaktır. Eğer durum tam tersiyse, huzursuz hissetmeye başlayacaktır.

Ona Yaşadığını Hissettirin

Kendisini bir bütün hissetmesini sağlamaya çalışmanızı istemiyor. Sizden istediği onu güldürmeniz, sevinçle çığlık attırmanız, küçük bir kız çocuğu gibi koşmanız, zıplamanız, oynamanız ve ona dünyanın en şanslı kadını gibi hissettirmeniz! Bundan daha çekici, daha seksi ve daha karşı konulmaz bir şey yok!!!

Kendilerini ne kadar cesur gösterirlerse göstersinler, kadınlar hassastır ve kendilerine bu şekilde davranılmasından hoşlanırlar. Kadınınızla sohbet ederken onun kalbini kazanmak istiyorsanız, ona davranırken hoş, saygılı ve nazik olmak konusunda ciddi çaba gösterdiğinizden emin olun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
288 okuma
24 Haziran, 2024
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat