Saçınızın bu kış bakımı için en iyi on ipucu

Noel partisi sezonu bize bağlıdır; Bizim saç sert kış hava otoyol rağmen onun çok iyi bakmak gerekiyor bir zaman. Bu sezon ışıltı yardımcı olmak için, Anna Mahon-O’Neill, Taylor Londra’da Stilist ve Teknisyen, onun ilk on ipuçları paylaşıyor.

1. kış aylarında saça daha fazla nem eklemek için nemlendirici bir şampuan ve saç kremi yatırım esastır.
Saç
winter-hair-z

2. Haftalık saç bakımı rutin bir saç maskesi ekleyin. Eğer her zaman herhangi bir aşırı su kurtulmak için öncelikle saçınızı kurutun havlu hatırlıyorum eğer gecede bırakın.

3. Argan Yağı anında saç nemlendirir soğuk büyü sırasında kullanmak için harika bir üründür. emin yağı saç tipinize çok ağır olmadığından emin olun. hafif bir versiyonu tavsiye edebilirsiniz saç stilisti isteyin.

daha ısıtılmış aletleri kullanma eğiliminde Kış aylarında 4.. Blow kuru içine biraz ekstra çaba ekleyerek, bu saçınıza ısı uygulanacak kez miktarını kısmak böylece saç çok fazla ısı, daha fazla nem kaybına neden olabilir.

Sık sık ısıtmalı aletleri kullanmak yaparsanız 5. en iyi şekli saçınızı tutmak için en iyi yolu, sprey korumak kaliteli ısı kullanmaktır.

6. Düzenli düzeltir esastır. saçınızı sağlıklı tutmak için en etkili yolu bu kuru biter kurtulmak için.
Saç

7. Bizim saç rengi, biz hava koşulları nedeniyle daha sık saç yıkamak kadar hızlı kışın kaybolur. o saç kurur olarak sıcak su saç yıkama kaçının. Bunun yerine yakın yardım ve saç cuticles mühür ucunda soğuk su ile ılık su ve patlamada saçınızı yıkayın.

8. Onlar saç rengi şerit olabilir ve çok sıkıcı görünümlü saçınızı bırakacaktır olarak sülfat ihtiva şampuan ‘s kaçının. Bir sülfat içermeyen şampuan renk uzun bütün kış sürer sağlayacaktır.

Kış aylarında 9., sık sık bizim kafa derisi daha kırılgan kaşıntılı ve pul pul olur bulabilirsiniz. bu kullanım besin eklemek için kaliteli bir Argan yağı ile mücadele ve daha sonra orta ateşte saç kurutma makinesiyle kurutabilir için.

10. Saçınızı çok lapa lapa olduğunu fark ederseniz, ben size salisilik asit içeren bir ilaçlı şampuan satın öneriyoruz. şampuan koyarak sonra, bir fırça ile hafifçe masaj yapılarak saç derisini uyarır. Bu, kan dolaşımını artırır ve koyunda bir lapa lapa saç derisi tutmaya yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
999 okuma
13 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet