sohbet chat odaları

Konumuz öncelikle sohbet ve arkadaşlık. Biz sohbet ederken ilk akla gelen realde olan sohbet ve ardaşalıktır ama öle düşünmeyeceksin. Bizler internet cafe gitmeye başladığımızda orda yavaş yavaş sohbet oluyordu sora bekliyorduk . Ama suan günümüzde her evde bir internet her kişide bir cep telefonu var buda herkesin istediği zaman her dadika nete bağlanıp arkadaşlık kurabilmek ve daha iyi sohbet muhabet etmek demektir. bizde onun için güzel bir site hazırladık ve açtık o güzel yer www.yerlichat.com burda realden farkı yoktur. çünkü seviyeli güzel yerdir. Ardaşlar internetin kolaylığı siz değerli kullanıcara açtık. Bunun içnde yerlichat .com sunusunu açtık.Sitemizde mevcut radyo kelime islam yarışma odalırımızla siz ardaşara ve değerli kullanıcılara hizmet veriyoruz.burda realde bulamadığınz arkadaşlıkları burda bulabilirsiniz ve daha daha yakın olabilirniz..dünya ne kadar büyük olasada burda daha iyi ardaşlıklar kurula bilir .Din ırk dil ayrımı yapılmadan belirli kurallar içindefikrinizi söyleye bilirsiniz. Arkadaşar bunu yaparken karşınızdakilerini asla kırmayın. Unutmayınki onalar sizlere nasıl davranılmasını istiyorsa sizlerde onlara o şekil davranmayı öğrenin ve bilin .

İnsanlar sanala nezeman gelirler paylaşık vede sıkıntıları olduğu zaman aslında mutlu olduklarında gelmez huzursuz vede mutluluk aradıklarında yada piskolojik olarak kendini rahatlatmak istediğinde sitemize gelmekteler yani anlayacağınız internet ortamına akıl sağplığı yerinde olan pek insan gelmemektedir bizler bunu düşünerek burda karşımızdaki insanla konuşmamaız gerekecektir. Ayrım yapmadan insanların her konuda aynı fikirde vede siyasi görüşte olucağı anlamına gelmez insanlar karşısındaki fikire saygı göstermekten vazgeçmeden onunla birlik beraberlik çerçevesinde konuşması gerekecektir ben şahsen knedimden sizlere örnek vermek isterim insanlar herdaim kendini över arkadaşlar kimse kendini kötülemez enazından ben görmedim kendini kötüleyeni burda samimi seviyeli ortam konuşmaya vede insanların sorunların dinlemeye nedersiniz arkadaşlar vede dostlarım herkes kendine düşen görevi hakkıyla layıkıyla yerine getirmesini isterim ortamı bozmadan insanların huzurunu kaçırmadan chat odalarında konuşmak vede sevgili olmak dururken nede kavga vede güzrültü çıkarıcaksınız hepimiz kardeşiz bence çok güzel bir söz olmalıdır bu söylem herkese mutlu bir gece diliyorum esen vede dosca kalın arkadaşlar.576358_10150730844596661_1465075441_n

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.129 okuma
3 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet