Toyota, geleneksel benzinli araçların 2040’lara kadar elimine edilmesi

Toyota, benzin veya dizel motorlarla çalışan araçların 2040’lara kadar sıfıra indirilmesine çalışılıyor. Bu, şirketin CO2 emisyonlarını 2050 yılına kadar% 90 (2010’a kıyasla) azaltma hedefiyle uyumludur. Bugün sponsor firma 2017 Tokyo Motor Show’da düzenlenen basın toplantısında, bir emniyet teknoloji yöneticisi Toyota Kiyotaka Ise Kıdemli Yönetici olarak görev yapmaktadır, bu da şirketin beklenen benzinli ve dizel araçların üretim bitiş zamanı söylenir.

hedef süre yakın bu zamanlama, Fransa, İngiltere gibi ülkeler tarafından belirlenen yasak hedeflerle tutarlı bazı diğer şirketler söz etti. Çin, sadece içten yanmalı motorlarda çalışan araçların ne zaman bitirileceğine karar vermeyi planlıyor.

Bu Toyota onlar elektrikli araba beri sadece 2040 yılı satmak anlamında değil, – şirket saf elektrikli araçların geliştirilmesine yönelik en yavaş hareket eden araç üreticileri, yakıt hücreli araçların ve araba kullanmak gibi hibrid araçlar, biri Ekipman seçimlerini genişleterek, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin pazar ihtiyaçlarını cevaplamanın en iyi strateji olduğunu defalarca söyledik.

İçten yanmalı motor böyledir o yıl 2040 o çizgiler sonra saf içten yanmalı motor tahrik sistemi kullanmak için, şirketin agresif emisyon hedefleri ve hibrid tahrik teknolojisi ilerleme göz önüne alındığında, hibrit motorda kullanılacak sonra bile Ben gitmem, Bay Ise dedi.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.308 okuma
29 Ekim, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet