Aşk sohbet odaları

Merhaba YerliChat sohbet sitesi dostları. Bu gün konumuz İlk Aşk’larımız olsun.Neden İlk Aşklar unutulmaz ? Bizlere ilk yürek çarpıntısını yaşatan Onunla birlikte bir çok ilklerimiz olan birini niçin unutmak istiyelimki. Yaşam boyunca hayatımızda karşımıza çıkan ilk durumlar asla unutulmaz. Bu ilkler her ne olursa olsun Sizi sevindiren yada acı yaşatan bir durumsada ilk kez başınıza geldiyse asla unutmazsınız. Bu unutmamanın sırrı (İLK) te gizlidir. İlk diye adlandırdığımız her durumu beynimize kazırız.Fakat İlk aşk kavramı sadece beyine kazılmaz yüreğine deydiyse yüreğede kazırsın onu.Beyin belli bir zaman sonra unutmak istese yürek devreye girer. Yürek unutmana müsade etmez o an aklına düşürür beyninde şimşekler çaktırır ve hemen yüzünde tebessümü içinde ise hüznü uyandırır.İLK kelimesinin en yücesidir İLK aşk. İLK kelimesinin asla ama asla unutmana müsade etmeyen histir İLK aşk. Kaybettiğinde sonrası gelecek aşklarda asla ama asla onun yaşattığı hissi,heycanı yaşayamamaktır İLK aşk. Başkasıyla sevgini paylaşmaya devam edersin ama illaki o başkasında İLK aşkını ararsın.Ararsın ama bulamazsın.Bulamamakta onu Unutulmaz yapar. Hiçmi hiç çaba sarf etmeyin umutmak adına bırakın sizinle yaşaya bildiği kadar yaşasın İlk aşkınız! O aklınıza her düştüğünde yine sizi heycanlandırmaya devam etsin.Yanınızda olmasada aklınıza düştüğünde yüreğinizin aktığını hissettirmeye devam ettire bilen yüceliğe sahip bu kişiyi niçin unutmak isteyelim ki bırakın yaşasın sizinle yaşaya bilidiği kadar. Aklınıza geldiğinde hala sizi mutlu edebilsin. Hayatınızda herşeyin İlkini yaşadığınız insanı hatırlamak yüzünüzde tebbessüm oluşturuyorsa unutma çabasına girmeyin.Unutmayın sizin aklınızda kalan onunda aklında kalmıştır.Yan yana değilseniz bile bir birinizin aklında ve yüreğinde kalmakta güzeldir.Geçmişten kareleri anımsadığınızda sizin hissettiğiniz kadarını oda hissediyor demektir.İlk aşkın her hali güzeldir arkadaşlar yaşattığı mutluluk,yaşattığı heycan,yaşattığı acı yada hüzünsede güzeldir. Yaşata bildiğiniz kadar yaşatın. En güzeli birlikte yaşaya bilme hayatı birlikte devam ettire bilme lüksüdür ama bu lüks her birimize nasip değildir.Değilsede içinizde,yüreğinizde,aklınızda hala İLK AŞK’ınızla yaşamaya devam etmeniz dileğiyle…. AsLi

Aşk sohbet odaları sizlere yeni vede güzel bir hayat sunmaya vede güzel birliktelikler sağlayacağına inanmaktayım burda çok seviyeli arkadaşlıklar yanıdna güzel dostluklar kurucaksınız vede sanal sohbet diyarının güzel sitelerinden biri olmaya devam edeceğiz sizlere chat odaları ile farklı vede güzel bir sohbet ortamı sunmaya devam ediyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
2.727 okuma
27 Kasım, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Rüzgarlabaşbaşa

    En keyifli en güzel elit insanlar la tanisabiliçeginiz yerli chata hoşgeldinz ben 1 aydır burdayım ve çok seviyorum sizleride bekliyoruz en doğru karar yerlichat.com

  • İlk aşklar unutulmaz değil unutulur ama yürekte hrp bir uhde olarak kalır. Kavuşamamanın verdiği acıdır o yürek acısı. Yinede ilkler hep güzeldir. 🙂 yüreğine sağlık..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat