Sohbet

Merhaba Yerli Chat dostları Sohbet sitemize hoş geldiniz.Sonbaharın son günlerini yaşadığımız şu günlerde Aralık ayı ile kışa merhaba diyeceğiz.Çocukken kış aylarını severdim ama artık hiç sevmiyorum.Çocukken sokakta oynadığımız zamanlar üşüyüp bir an önce kendimizi eve attığımızda sıcacık evime girerdim Evimi ısıtan bir annem vardı!Çocukluğumda bana herşeyi sevdiren bir Ailem vardı! Çocukken hayat nede kolaydı meğer kolay olmasını sağlayan çocuk olmamızmış! Büyüdükçe hayatı anladıkça düşünceler değişiyor. Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer fakat çocukken hayatı yaşamak daha bir değerli.Kış gelmiş,karnın acıkmış, üstün kirlenmiş kaygın yokki senin tüm istekerini yapan bir anne ve baba var çünkü! Büyüme kaygın yok o dönemlerde hatta bir an önce büyüme çabası var. Hayatın zorluklarını bizlere hissettirmeyen ailemizden büyüp bir an önce kendi hayatımızı kurma çabamız var. Bilmiyorsun ki büyüdüğünde hayat zorlaşacak (: Ben çok kez anne ve babama 18 yaşıma gireyim hele dediğimi bilirim. Nerden bilebilirdim ki 18 yaşıma girdiğimde Anne ve Babamı kaybedeceğimi. Onları kaybettiğimden bu yana kış aylarından nefret ediyorum onları kaybettiğim şubat ayından nefret ediyorum .Artık üşüdüğümde hiç ama hiç ısınamıyorum.Sevgili dostlar kışı sizlere sevdiren Anne ve Babanızın aile fertlerinizin değerini bilin! Onlarsız geçirdiğiniz her mevsimde üşüyorsunuz, onlarsız geçirdiğiniz her gün eksik kalıyorsunuz,onlarsız asla ama asla tam olamıyorsunuz hep eksiksin ve bu eksikliği hep hissediyorsun.Benden size bir tavsiye Anne,baba, yada aile fertlerinizin kıymetini onlardan birini kaybedince anlamayın Allah hiç birinize bu kıymet ve değer kavramını onlardan birini kaybettiğinizde anlamayı yaşatmasın.Hangi yaşta olursanız olun Başınızda Anne ve babanın varlığını hissetmenin huzurunu asla hiç bir şeyde bulamazsınız.Hayatınızın en zor anında bile onların varlığının düşüncesi bile size yetecektir. Çaresiz hissetmeyeceksiniz asla kendinizi size çaresiz ve zor anlarınızda sahiplenecek Anne ve Babanızın olması en büyük servettir.Günümüzde Aile değerleri çok ama çok azalmakta. Unutma ! Hangi yaşta olursan ol uzaktada olsan Anne ve Babanın varlığını bilmen yeterli gelecektir.Seslerini duyman kendini iyi hissetmene yetecektir.Anne,Baba, aile olamanın kıymetini asla ve asla unutmanınız değerlerinize sahip çıkmanız dileğiyle…AsLi

Chat odaları ile farkımızın neolduğu soran arkadaşlara bizler sohbet odaları ile seviyeli sohebt yapan arkadaşları sitemizde görmek istiyoruz enbüyük artımız budur.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.545 okuma
26 Kasım, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat