Kadınlar neden terk eder

Bu üzücü ama doğru: Birçok kadın sohbet ile beklenmedik bir şekilde ortak biryolun kaybıyla karşılaştı . Ve toz çöktükten sonra, bazı kadınlar hemen arkadaşlık dünyasına atlarlar, diğerleri ise üzüntülerini uzun yıllar boyunca hala çok güçlü hisseder.

Ancak, partnerinizin kaybını üzmek, aslında hazır olmadığınız anlamına gelmez, diyor Los Angeles merkezli psikolog Phen Engler . Engler, “Birisi büyük hayat kayıplarını asla üstlenmez – yani her zaman bir şeyler hissedersiniz” diyor. “Bana göre, bu güzel ve hiçbir şekilde dul kalmaması ve başka bağlar oluşturmaması anlamına geliyor” diyor.

Her kadın farklı olsa da, kendinize biraz zaman ayırıp ilişkinizi onurlandırdıysanız, oraya geri dönmeye hazırsınız, diyor Engler. Aslında, bir sonraki ilişkinizi hayal ettiğinizden daha iyi hale getirebilir, diyor. “Birçok insan kalp krizi geçirme deneyimi olarak zarara uğrar: Daha derinden sevmeyi, sahip olduklarınızın tadını çıkarmayı ve geçmiş ilişkiden öğrenecek herhangi bir pişmanlık kullanmayı öğrenirsiniz” diyor.

Zor bir kayıptan sonra romantizmin nasıl göründüğüne dair bir fikir edinmek için, genç dul kadınlara eşlerinin ölümünden sonra kayıp, aşk ve yenilenme hikayelerini paylaşmalarını istedik.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.775 okuma
2 Ağustos, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Mehmet menteş

    Mrb ben mhmet bayan arkadas ariyorum çok yalnizim 20 23 25 yaslada zayof biriyle arkadas olmak istiyorum 0542585542 konusmak istiyorum

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat