Britney Spears korkutucu ölüme yakın deneyim ortaya

Britney Spears korkutucu ölüme yakın deneyim ortaya

spears3-t
Britney Spears, o neredeyse bu ayın başlarında Hawaii tatil yaparken boğuldu ortaya koymuştur. Çarşamba günü Radyo 1 Scott Mills ile bir röportaj sırasında olayla ilgili açılan anne-iki-of, ve onun güvenlik ekibi hiçbir yerde görülebilir iken o çılgınca, beş dakika dev dalgalarla mücadele ortaya koydu.

“Dışarı çıktım ve ben bir dalga havuzu gibi olduğunu düşündüm ve ben ‘Bu kadar güzel ve ferahlatıcı ve sadece güzel’ gibi oldu,” Britney, 34, dedi. “Ama ben düşünmedim şey geri gelip, dalgalar gerçekten zor gelir olduğunu.

 

Britney Spears neredeyse Hawaii tatile süre boğuldu ortaya koymuştur

“Ben benzeri altında beş dakika emilir var. Neredeyse boğuldu. Ve ben, gibiyim ‘nerede güvenlik nedir? Onlar sadece beni burada ölüme terk edeceğiz.’ Ve sonra tekrar geldi ve başka dalgalar altında götürdü. ”

mülakat, Britney sırasında – kimin uzun zamandır beklenen dokuzuncu albümü, Glory, Cuma günü serbest bırakılması için ayarlanır – Justin Bieber toplantı, müzik endüstrisinde ‘divalarından’ ile çalışan ve sahne dışında, bir dizi konu hakkında açılan Final karşılaşması. O da ona genç kendini verirdim tavsiye tek parça ortaya çıkardı.

“Asla bir numara, evlenmek,” dedi. “Muhtemelen kendimi verebilir en iyi tavsiye.”

ikinci kocası Kevin Federline ile şarkıcı

onların evlilik iptal önce Britney geri 20004 sadece 55 saat boyunca Jason Alexander evliydi ve daha sonra aynı yıl o Kevin Federline, onun iki oğlu, Jayden ve Sean babası ile düğüm bağladılar. Britney Kasım 2006’da Kevin ayrılan ve onların boşanma Temmuz 2007’de tamamlanmıştır.

Yıldız ayrıca mesleki hayatı hakkında konuştu ve o Super Bowl gelecek yıl headliner dikkate alacağını söyledi – ama kendi üzerinde. “Ben tabii ki biraz destek grubu, başka bir sanatçı, sahip olması gerekir,” dedi. “Ben hiç yalnız Super Bowl yapacağını sanmıyorum. Bu tür korkutucu olurdu!”

Britney yeni albümü, Zafer, bu hafta açıklanacak ayarlanır

Ama, dedi, birçok sanatçı nedeniyle ‘egoları’ bir çalışmak çok zordur. “Onlarla çalışmak veya projeler ayarlamaya çalışırsanız eğlence sektöründe bir sürü insan, insanlar sadece görünmüyor bir çok kez,” Britney saptandı. “Bir çok insan bu sektörde divas vardır. Bu çok zor.”

Justin Bieber – ama Britney etkiledi bir pop yıldızı var. O Justin tanıştı ilk kez hakkında konuşan, Zehirli şarkıcı şunları söyledi:. “O benim otel odasına yürüdü ve o bir çocuk gibiydi Kelimenin tam anlamıyla, o 13 yaşında gibi o görünüyordu, ama o 16 oldu.

“Ben ‘? Otelime bu çocuk kim, ve ablam’ Bu Justin Bieber ve annesi olduğu ‘gibi oldu, gibi oldu ve ben gibi,’ Aman tanrım, ben bu inanamıyorum.”

O şu sonuca varıyordu: “O çok mütevazi O çok, çok güzel, nazik bir çocuk..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.373 okuma
24 Ağustos, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat