Lionel Messi Cristiano Ronaldo

Lionel Messi ve Antonella Roccuzzo yasal Cuma, Haziran 30, son 2017 evlendi. Olay memleketleri olan Rosario, Arjantin’de kutsal gerçekleştirildi.

Georgina Rodriguez, sevgilisi Cristiano Ronaldo Hamil Messi’nin eşi Antonella Roccuzzo, da bildirildi hamile olduğunda, altta kalmamak sanki Marca, Salı, 5 Eylül 2017 tarihinde bildirmiştir. Messi evlendikten sonra üçüncü bir çocuk, Roccuzzo bildirildi hamile bir ay olacaktır.

Yakında bir kardeşim olacak Gebelik Roccuzzo kesinlikle her ikisi için tek mutlu haber, aynı zamanda Thiago ve Mateo.

Bilinen, Messi ve Roccuzzo şehir büyümüştü ve 5 yaşından beri birbirlerini tanıyorlardı. Messi City Center Hotel and Casino Rosario evlendim. yer büyük ve lüks aldı bir olay.

Bu arada, Ronaldo hamile kız arkadaşı, şımartmak için ne kadar iyi bilir. tatil doldururken, hem geçen ay lüks bir yat üzerinde rahatlatıcı.

Magazin Hola! Raporda, Ronaldo ve Georgina yalnız İspanya’da güzelliğinin tadını. yatın kira fiyatı Rp695 milyon haftada değişen sayılarda kullandı.

Ancak, her ikisi de bildirildi ilişkiyi gergin almıştı. Georgina iki ikiz Ronaldo varlığı ile kıskanç neden olur.

Bebek Eva adında ve Mateo ABD’de yaşayan bir taşıyıcı annenin rahminden doğmuştur. Bu Ronaldo onun bebek sahibi olmak için taşıyıcı anne kullanılan ikinci zamandır. (Bir)

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
2.172 okuma
7 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat