Vatanım Sensin’den müjdeli haber geldi

Vatanım Sensin hayranlarına başrolü eşi Halit Ergenç ile paylaşan Bergüzar Korel’den müjde geldi. Vatanım Sensin dizisinin başrol oyuncusu Bergüzar Korel dizinin ikinci sezonunu da çekileceğini müjdesini verdi. İşte Bergüzar Korel’in Vatanım Sensin açıklaması…

Bergüzar Korel, dizi yoğunluğunu sahibi olduğu kahve dükkanında attı. Cihangir’de bulunan iş yerini teftiş edip bir yandan da arkadaşlarıyla sohbet eden güzel oyuncu, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Hakkında çıkan ‘titizlik hastası’ haberleri hakkında konuşan Korel, “O nereden çıktı? Benim titizliğimle dalga geçiyorlardı herhalde oradan duyuldu. Ama millete şey yapmıyorum öyle evde titizim” dedi.

“Uzun zamandır beni göremiyorsunuz tabii. Soracak bir şeyiniz de yok” diyerek habercilere takılan Korel, “Dizi çekiyorum, eve geliyorum. Haziran ayında sezon finali yapıyoruz. Önümüzdeki sezon devam edecek inşallah” diyerek müjdeyi verdi.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Maskesi düşen Tevfik, kızgın ahalinin elinden Azize’yi esir alarak kurtuldu ve Eşref Paşa’nın hakiki vasiyetini Vasili’ye verdi. Cevdet’in casus olduğunu ispatlayan bu vasiyet, Tevfik’in Londra bileti olacaktır.

Yunan Ordusu’ndaki hainin kim olduğunu çözmeye çalışan Vasili, bir yandan da taarruz için son hazırlıkları yapar. Cevdet’in eline Ankara’ya istihbarat verebilmesi için beklenmedik bir fırsat geçer. Anadolu’nun işgalinin önlenmesi, bu fırsatın iyi değerlendirilmesine bağlıdır. Ancak maalesef bölüm sonu bu fırsatın aslında bir tuzak olduğu ortaya çıktı. Şimdi tüm aileyi infaz bekliyor…

Kaynak : Tr.Yenicag.Az

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.970 okuma
10 Haziran, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları