Çevrimiçi Bir kızla Nasıl Konuşulur Sohbet Edilir!

Çevrimiçi Tanışma

Yerli Chat ’e göre , çevrimiçi buluşma eskisi gibi damgalanmanın çoğunu kaybetti. Amerikan halkının neredeyse yarısı, çevrimiçi buluşmayı deneyen ya da çevrimiçi bir partnerle tanışan birini tanıyor ve 24 ila 34 yaş arasındaki beşte bir yetişkin çevrimiçi buluşmayı deniyor. Demek yalnız değilsin!

Pek çok insan aslında birbirlerini çevrimiçi buluyor ve sonunda uzun süreli ilişkiler kuruyor. Biriyle tanışmak için oldukça uygun bir yol. Hatta babam geçen yıl Antalya’da biriyle tanıştı ve hala bu güne çıkıyor.

Daha popüler olmakla birlikte, çevrimiçi kadınlarla konuşmak o kadar kolay değil. Yine de, konuşma başlatmaya çalışırken işe yarayan bazı kanıtlanmış şeyler var. Seninle konuşmayı ve muhtemelen kadınlarla tanışmayı öğrendiğim bazı şeyleri seninle paylaşacağım, o yüzden dinle!

Bu makale aşağıdakilerle ilgili bölümlere sahiptir:

  • Açılış hatları
  • Çevrimiçi sohbet başlatmak için genel yaklaşımlar
  • Konuşmaya katılmaya ilişkin ipuçları
  • Mükemmel bir profil oluşturmanın püf noktaları

Çevrimiçi Randevu Alma

Oyununu güçlendirmene yardım edeceğim ve kadınların seninle başka hiçbir şey gibi konuşmasını sağlayan kanıtlanmış açıcılar vereceğim. Ben de size sohbete girme konusunda bazı ipuçları vereceğim.

İlk önce kepçe vermek istiyorum. Yerli chat ile devam eden kızların% 70’i sadece sohbet etmek için devam ediyor. Bazı kızlar onlarla konuşan bir sürü erkek hissi duymaktan hoşlanır. Ama aynı zamanda çevrimiçi tanışma sitelerinde olan ve birileriyle tanışmak istedikleri birçok kadın var. Sadece çevrimiçi bir arkadaş istemiyorlar ve egolarını artırmak için orada değiller. Yani, konuşmaları başlatmaya çalıştığınızda, yaptığınız her şeyin şahsen buluşmaya ve işleri çevrimdışı duruma getirmeye devam etmesi gerektiğini unutmayın.

Online Arkadaşlık Deneyim

Yerli Sohbet Siteleri kullandım çünkü bedavaydı. Online randevu yapmak için para ödemeyecektim. Sıkıldığımda, muhtemelen bazı kadınların yaptığı gibi hala tekrar tekrar kullanıyorum.

YERLİ’de konuştuğum beş kızla fiziksel olarak tanıştım ve kaç tane numara bulduğumun sayısını kaybettim.

Aslında konuşmakta o kadar iyi oldum ki bazı kızların neden buluşmak istemediğinin kökenine gittim. Bazı kızlar gerçekten kiminle konuştuğunuzu bilmenin zor olduğu POF gibi bir siteyle çevrimiçi randevu yapan erkeklerle tanışmaktan korkuyorlar ve ben onları suçlamıyorum. POF çok tehlikesizdir, özellikle de kadınlar için biraz risklidir.

Yerlichat.com ve Hayalsohbet gibi ödediğiniz diğer sitelerde, site nerede yaşadığınız ve telefon numaranız gibi tüm bilgilerinizi içerir. Hatta kimliğinizi doğrulamak için bir onay sürecinden geçiyorlar, bu da kadınları daha rahatlatıyor.

Eğer bir kadın buluşmak istemiyorsa, bunun olmasının milyonlarca nedeni var. Şehir dışında bir ilişkide, erkeklerle kötü deneyimlerden kurtulmak ya da gergin olmakla meşgul olabilir. Sorun mutlaka siz değilsiniz. Asılma, ve devam et.

Ama sen iyi şeyler için buradasın, işte başlıyoruz:

Kızlar Çevrimiçi Sohbet Etmek İçin Dört Kanıtlanmış Açıcım

1. Hızlı soru, neden yine de tüm adamları görmezden gelecekseniz, neden buraya gelin.

Açıklama: Aslında bunu telafi ettim ve zamanın% 90’ını mükemmel şekilde çalışıyor. Anında cevap alacaksınız. İlk başta biraz savunmasa bile, yanıt vermemekten çok daha iyi. Bu mükemmel bir alay sohbet marş.

2. Çok şirinsin, şaka türüne gitmek çok kötü.

Açıklama: Ona iltifat etmene sevinecek, ama onu tanıdığını düşündüğüne çok kızacak ve kızacak. Yine de onu kolayca sakinleştirebilirsin. İşte nasıl yaparım:

Kız: Afedersiniz? Ben sporcu için gittiğimi nereden bildin, kim olduğumu bilmiyorsun.

Ben: Güzel bir gözüm var, onları gördüğümde bu tür kızları görebiliyorum.

Kız: Ben değil.

Ben: Ur, sanırım “bazı” kızları tanımak zaman alıyor. Peki seni farklı kılan ne?

Ve ben içerdeyim.

3. pffffffffffft.

Açıklama: Bu aslında sadece zamanın% 50’si için işe yaradı, ama ben o kadar kullanmadım. Başka hiçbir erkeğin kullanmayacağı bir şey garip ve sıradışı olacağını düşündüm. En azından senin için bir şansa değer.

4. Şirinsin, utangaç kızlardan biri olman çok kötü.

Bu, hassas bir adam olan biri için mükemmel bir açıcıdır, çünkü size iyi uyar. Onu meşgul etmenin yolu ikinci açıcımla aynı.

Bunlar benim için gerçekten iyi sonuç verdiler, ama bunları daha önce denediyseniz ya da test etmek için başka yaklaşımlar isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.401 okuma
30 Nisan, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat