Online Arkadaşlık Siteleri

Hızla gelişen teknoloji ve iletişim çağı bugün bize bir çok kolaylık sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de sosyal paylaşım ve arkadaşlık siteleridir. Bu arkadaşlık siteleri de gün geçtikçe artmakta artık bir çok insan arkadaşlık ilişkilerini bu siteler üzerinden sağlamaktadır. Arkadaşlık Siteleri kullanıcıları arasında asosyal diye bilinenin aksine hiç de öyle olmayan, sadece vakitsizlikten ve bilgisayar başında çok zaman geçirmekten ötürü yer alan insanların sayısı da hızla artan bir süreç izlemektedir.

Arkadaşlık kelimesi içinde bir çok anlam barındıran zengin bir kelimedir Arkadaşlık her bireyin hayatında var olan veya olmasını istediği bir ilişki türüdür. İyi bir arkadaş bize her zaman yardımcı olur, zor anlarımızda sırtımızı yaslayarak güç alır ve bir çok derdimizi paylaşırız. Kısacası bize bir arkadaşın vereceği hazdan ve destekten asla vazgeçmek istemeyiz. Her şeyin iyisi ve kötü olduğuna göre arkadaşlığında iyisi kötüsü vardır. Arkadaşlık kurarken dikkat etmemiz gereken ilk şey ilk anda hemen güvenip açılmamak önce zamana yayıp kişinin karakterini tahlil etmek olmalıdır. Arkadaşlık her zaman sosyal çevrede birebir tanıştığımız kişilerle sınırlı değildir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.491 okuma
30 Nisan, 2019
Matthew

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat