Delikanlılar Catherine Zeta-Jones onun güzelliği sırrı açığa çıkarır

Delikanlılar Catherine Zeta-Jones onun güzelliği sırrı açığa çıkarır

at46, Catherine Zeta-Jones Hollywood’un en güzel kadınlarından biri olmaya devam etmektedir. Her yerde kadınların zevk için, aktris o nemli ve genç görünümlü derisini tutmaya yardımcı olmak için argan yağı kullandığını ortaya bu hafta üst güzellik sırları paylaştı. catherine-zeta-jones-a

Catherine iş yükü teninde üzerindeki otoyol alarak edildiğini kabul sonra, bir webchat sırasında ona üst ucu ifşa.

catherine zeta-Jones-

Catherine Zeta-Jones onu genç bir cilt korumaya yardımcı olmak için argan yağı döner

“Ben sadece New York’tan seyahat ve ısıtmalı otel odalarında olmaktan, bulma yaşıyorum, cildim bir Walker net anda hissediyor,” Babamın Ordusu aktris söyledi. “Ama ben sadece geceleri cildim doyurmak için bazı argan yağı kullanılarak oldum, bu yüzden, uyku gün biraz daha sulandırılmış başlamak için bazı besin vardır.”

Yıldız daha sonra ekledi: “Gerçek hidrasyon içinden gelen Çok fazla su içmek asla yok diyet soda..!

“Ben mutluluk dışarıda yayar kim sen are içinde mutlu olmak. Bize genç tutmak için en iyi tonik olduğunu düşünüyorum.”

Argan yağı Fas yerli argan ağacı, çekirdekler elde edilen bir bitkisel yağdır. , Aynı zamanda onun cilt bakım özellikleri ile ünlüdür geleneksel saç şart kullanılan ve akne, kırışıklık, çatlakları ve eklem ağrısı gibi tedavi rahatsızlıkları için kullanılır olmuştur – Berberi kadınların yüzyıllardır güzellik rutinleri vahşi argan yağı değerli olan.
catherine-Michael-

Catherine Michael Douglas ile resmedilmiştir, ayrıca 40 yaş üstü kadınlarda Hollywood rolleri eksikliği hakkında konuştu

Onun webchat sırasında, Catherine de onlara “Hollywood büyük patronlar sinemaseverlerin demografik daha az ilgi olduğunu hissediyorum” belirterek, 40 üzerindeki kadınlarda rollerin eksikliği hakkında samimiyetle konuştu.

“Ben dokuz yaşından beri bu işin içinde olmuştur ve aynı şey benim kariyerim farklı bölgelerinde boyunca dedi duydum. Sonra, HELLO, ben 40’lı değilim … ve bu gerçek,” dedi.

Ben harika izlerken kadar getirdi çünkü “O Hollywood büyük patronlar sinemaseverlerin demografik daha az ilgi olduğunu hissediyorum sadece var, 40’lı kadınlar hakkında söylenmesi için büyük hikayeler var olmadığını değil. Ben filmde olmak istedim 40’lı kadınlar tarafından performansları, 70’lerde: Anne Bancroft, Alice gibi filmler büyük bir yaşta, kadınlar için, artık Burada ilginç roller Oturmuyor “.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.604 okuma
13 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat