Alec Baldwin, ve eşi Hilaria hoşgeldin bebek üç numaralı

Alec Baldwin, ve eşi Hilaria hoşgeldin bebek üç numaralı

natalie-cassidy
alec Baldwin ve eşi Hilaria bir erkek çocuk gelişini kutluyorlar. çift ​​New York’ta 6.51pm birlikte Pazartesi 12 Eylül, üçüncü çocuk ve ikinci oğlu karşıladı. “Biz yeni bebek, Leonardo Ángel Charles Baldwin size tanıtmak için mutluyuz. Bu dünya onu getiren böyle özel bir gün oldu” Hilaria, 32, doğumundan kısa bir süre sonra yeni varış kucağında onu gösteren bir anlık başlığıyla.

Küçük Leonardo üç yaşındaki Carmen Gabriela ve 14 aylık Rafael Thomas yanı sıra Alec en 20 yaşındaki kızı İrlanda için yeni bir bebek kardeşi.

Alec ve Hilaria Leonardo Ángel Charles Baldwin oğlu memnuniyetle karşıladılar

Alec 52 ve Hilaria haberleri onlar Hilaria kendini bir fotoğrafı paylaşarak ve o mavi bir oyuncak ayı tutan kocası öpüşme ile Mart ayında birlikte üçüncü çocuk beklediklerini açıkladı.

Alec ve Hilaria en şirin aile anları

“İrlanda, Carmen, Rafael, Alec ve ben bizim aile için başka ek olacak ki sizinle paylaşmak için heyecanlıyız,” diye Instagram yazdı. “Küçük bir çocuk, bu sonbaharda geliyor.”

yoga eğitmeni aynı zamanda bebeğinin büyümesi ayna Selfie’ler ve diğer fotoğrafları bir dizi ile çarpmak anlatan, hamileliğini belgelemek için sosyal medyayı kullanarak olmuştur.

Yeni erkek bebek birlikte çiftin üçüncü çocuğu

O kısa bir süre onun üçüncü gebelik duyurulmasının ardından bir Instagram sonrası bunu yapmak için onun motivasyon açıkladı.

. Ben Rafa ile hamile iken iki haftada ben bunu ilk defa yapmak cesareti yoktu # BaldwinBabyBump3 ben göbek fotoğrafları yayınlanan “Ve biz tekrar yolculuk başlar: onu küçük bebek yumru bir yan görünümünü paylaşmak, Hilaria yazdı Carmen. amaç? yuvarlak hamile rakam utanılacak gerek veya gizleme olmadığını göstermek için. Bunlar her şeyden önce ince bir vücuda yükseltir toplumumuzda yaygın duygular vardır.

 

Alec ve Hilaria da Carmen, üç anne ve 14 aylık Rafael vardır

Diye ekledi: “Üç yıl içinde üçüncü bebeği olmak, bizim organları şaşırtıcı gerçek bir mümin değilim, ve biz onları kutlamak yerine utandım hissediyorum ve bebek ağırlığı tamamen bitene kadar gizlemek gerekir.

“Hem kadınlar hem erkekler için:. Biz yaşamı yaratmak … bu yüzden biz bu mucizeleri yapmak nasıl onur izin Her gebelik yüzden benimle yolculuk almaya hazır, bu sefer ne göreceğiz, farklı Derin nefes, presleme?” Pay

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.518 okuma
13 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat