Güzel sohbet

Güzel sohbet nasıl olur veya hut nasıl olmalı? Her milletin vede yörelerinde kendine göre adetleri vede törelerimizden olmakta bunlar aslında kemikleşmiş o yöredeki insanların gelene yani misafir olana bir güzel demlik çay yapılır vede birlikte içeriz güzel bir konuşma başlar bizlerin her yörenin konuşma lehçesi değişik vede insanlar şiveleriyle çok güzel sevecen bir memleket olduğu çıkmaktadır dünyanın hiç bir ülkesinde bukadar büyük bir zenginlik yoktur ülke olarak bunu kullanmak vede birlikte yaşamaya mecbur olduğumuzu herkesin bilmesi gerekir bizler aile ortamında sevecen güzel memleket karesi yaşlı teyzelerin dedelerin memleket sohbetleri çok güzel bir oluşum memleket böyle güzel vede sosyalleşen bir oluşum içinde olmaya devam edecektir.

Arkadaşlar insanlar birbirlerine saygı çerçevesinde konuştukları zaman bu söyleşi emin olun çok güzel bir chat olur eğr saygı olmazsa bunun karşılığı ise felakettir kesin orda kavga olur vede yumruklar havada uçuşur bizler insanların karşılıklı vede sakin konuşmasından yanayız bizler herkesin mesafeli olmasından yanayız şünkü bizler harbiden insanız vede insanlar için burda olmaya devam edeceyiz hizmet amaçlı açmış olduğumuz sitemizde dünyanın heryerinden insanlara güzellikleri sunmak vede  bir arada konuşmak istemekteyiz türkiyede sayısız sohbet sitesi bulunmakta fakat bizim sitemizde hoşgörü sevecenlik vede adaletli insanlar bulunmakta bizim engüzel tarafımızda bu olmakta kimseye ayrıcalık tanımadan herkesi eşit şartlarda sitemizde muhafaza etmeye çalışmaktayız sizlerle beraber olmaya devam edeceyiz sitemizle beraber herkonuda sizlerleyiz arkadaşlar chat sizlerle yaşanır vede güzel zaman geçirmek isteyen kızlarla vede hanımlarla sohbet etmek isteyen herkesi sitemizde görmek istiyoruz.

12936510_125817851151652_1649832589203842914_n (1)

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.614 okuma
24 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat