İki Hatlı Telefonlar Nasıl Çalışır

Telefonu tekelleştiren bir aile üyesi ile bir evde büyüdüyseniz, birden fazla telefon hattına sahip olmanın harikalarına sizi satacak birine ihtiyacınız yoktur. Hattı bağlayan gab’ın kraliçesi hakkında endişelenmek zorunda kalmanın ötesinde, iki hatlı telefonlar evden çalışan birinin iş aramalarına adanmış ayrı bir hat olmasını sağlayabilir.

İş seyahatinde olanlar olmadan yaşayamazlar. İki hatlı telefonlar, internet erişiminin yanı sıra MP3 çalarınız için bağlamalar ve ergonomik koltukların yanı sıra çoğu otelde standart bir özelliktir . Telefonlar ayrıca çevirmeli Internet kullanıcılarının Web’de sörf yapmalarına ve aynı anda dedikoduları yakalamalarına izin verir. İki hatlı telefonlar , bir aygıta iki ayrı telefon hattı (iki farklı telefon numarası) içerir.

Bu telefonlardan birine sahipseniz, iki ayrı telefon hattının bir cihazdan nasıl kaynaklanabileceğini merak etmiş olabilirsiniz. Sonuçta, tek hatlı ve iki hatlı telefonlar oldukça benzer görünüyor ve aynı şekilde takılıyorlar. Sihir nerede?

Telefon kablosunu jakdan çekin ve yakından bakın. İçeride muhtemelen dört kablo göreceksiniz . Bazı telefon kablolarının daha fazla ve daha azı vardır, ancak standart sayı dörttür. Kablonuzda durum buysa, o zaman sürpriz, işiniz veya konutunuz iki hat için hazırdır. Bir telefon hattının sadece bu kablolardan ikisini gerektirdiği ortaya çıkıyor, bu yüzden yedek iki tane var. İkinci hattı etkinleştirmek için tek yapmanız gereken telefon şirketi ile iletişim kurmak ve bir temsilciden ikinci hattınız için diğer iki kabloyu etkinleştirmesini istemektir.

Bu makalede, arayanların aynı telefondaki iki telefon hattından nasıl yararlanabileceğini öğreneceksiniz. Diğer hattınız, aile üyenizin maraton tartışmasının ortasında bir daha çaldığında, neler olup bittiğinin mekaniği hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olacaksınız. Ardından, tek hatlı aramaları kaçırmamak için iki hatlı telefonların nasıl çalıştığını öğrenin.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.453 okuma
8 Mart, 2020
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat