Kadınlarla canlı sohbet siteleri

Bayanlarla sohbet etmenin kuralalrı vardır aslında bunun kuralı yoktur ama bir hanımı etkilemek istersen mutlaka bunlara uymalısın vede hanımın kalbini kazanmalısın buda nasıl olur değer vermekle vede aşk ile sevmekle olur. Boşuna dememiş atalarımız tatlı söz yılanı deliğinden bile çıkarır. İnsanlar manası olan vede gönül sohbeti yapması gerek nevarsa bütün herşe bu sohbet tarzında vede güzellik bunlardadır dostlarım seviyenin açamıyacağı kapı vede kilit yoktur yeterki sen olduğun gibi görün vede göründüğün gibi ol zamanın chatçileri arkadaşlar nedense hep yalan ne kazanıyolarsa ben pek anlamıyorum kadını kızı erkeği hepsi yalan dolan ben yalana karşı olan bir insan olarak mherkesi dürüst olmaya şerefiyle yaşamaya davet ediyorum şerefini kaybedenlerin ölümü bile şerefsizce olucaktır chat dinlenme mekanıdır sohbet yeridir bunu unutmayalım vede herkese hatırlatalım.

Sohbet denilince insnaların kişilerin aklına gelebilicek ilk cümle vede oluşum nedir sizce. Bence manası olmayan vede bir etkisi olmayan aynı matametikteki gibi bir deyim gelir yani etkisiz sayı oda 1 dir. Fakt bu bu şekilde olmaz sohbet denilince akıllara bilim vede teknolojik olsun felsefei olsun herşeyi katabiliriz bir insan eğerki sohbet ile konu vede toplantısını doğru şekilde anlatırsa dinlenir aksi taktirde kimse kaale almaz tiye alınır buda hoş bir durum olmaz günümüz dünyasında sohbet yapabilien vede eski sohbetlere değer veren pek bir insan kalmadı belkide bnim önemsemenin nedir insanları sevmem saymam vede kalp kırmadan mutlu olmak istemedir chat alemi ise kalp kırmaya bayılır bence hoş olmayan insnalar ile görüşüo tanışmak istemesekte burda insanın başına bela olmaktadırlar sizlerin bu durumlara pek dikkat etmemesini temenni ediyorum vede son olarak sizlere Mobil sohbet uyumlu yazılım ile daha hızlı vede pratik yazmak olanağı sağladık herkese güzel bir akşam diliyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.783 okuma
8 Şubat, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat