Kadınlarla sohbet

Kadınlarla sohbet TÜRK töre vede adetlerinin olmazsa olmazlarından olan bu güzel anlamı vede şanı olan bir kelime. Osmanlı toplumunda kadınla sohbetbedilir vede gönül alınır sevilirdi. Filimlerde görüldüğü şekilde olmazdı kadınla erkek ilişkisi değişik vede mana veren anlam üreten insanlarlan dahada güzel olmaktaydı osmanlı kadına değer verir dinimiz doğrultusunda davranırdı vede güzel birlikteliklerin olması sağlanırdı araplardaki kadına verilen değerle bizdeki çok fark eder bizler bir kediye bile acırız aslında bu genetik vede baskın ırk olan herdaim türkler olucaktır bizler huzur vede güven vermek için dünyanın dört bir yerinde insanlığa vede islama hizmet etmiştir bugün Osmanlıda kadının degeri yoktu diyenler ya tarih bilmiyolar yada bizlerle dalga geciyorlar Türkler islamiyetten öncede kadına değer veren vede onun nazik vede kibar olduğuna inanan bir millet olduğunu tarih arşivlerinde görmek bilmek isteyen arkadaşlar görebilir kadınlar erkeklerini severseler neler yapabileceğini kimse tahmin edemez çok narin olmalarına karşın erkeklerden zeki olduklarına kabullenmedir.

Bizler kadınlarımızın sayesiyle Çanakkale zaferini kazandık bir ülkenin yeniden doğuşunu dünyaya altın harflerle gösterdik biz osmanlının devamıyız bu böğle bilini 1500 senedir kadınımızla erkeğimizle savaşmaktayız bizler onurlu vede gururlu bir milltiz halen daha haçlıların ülkemizin üstündeki emelleri bitmemiştir vede dünya var oldukçada olucaktır bunu herkes böğle bilmesi gerekmektedir. Türk milleti tarihten buyana kadına hak ettiği değeri vermektedir birde arap yarım adasına bakarmısınız kadını insan yerine bile koyduklarını sanmıyorum bukadar kötü bir muamele yapan bir memleket olamaz bakıyosunuz arkadaşlar bir adamın peşinde 10 tane kadın koyun sürüsü gibi arkasından devam etmektedir bu durum aslında islam alemine yakışan bir durumd eğildir bizler asil bir milletiz sadece kadına değil tüm canmlı varlıklara hak ettiği değeri veren insanlarız bir karıncayı bile ezdiğimizde vicdanen o gece yatamayan bir milletiz arkadaşlar sizlere kısacası bizler asil bir milletiz onur vede serefli bir ırkız yani faşist olarak niteliyenler olabilir beni ama bizler üstün bir ırkız sizlere bu gece chat odamızda kadına vermemiz gereken değeri anlatmaya çalıştım herkese mutlu vede huzurlu geceler diliyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
958 okuma
27 Ağustos, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat